•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17(current)
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریزش مو
سلام 
زیاد فکرتون رو مشغول مو نکنید من هم موهایم میریختند
موقتیه خوب میشه

کار ندارم قرص یا آمپول استفاده می کنید ولی از شامپو سیر استفاده کنید (ایرانی یا خارجی فرق نمی کنه)

موفق باشید
 تشکر شده توسط : helli , ارزو ش
(2020/02/05, 10:28 PM)shokolat نوشته است: دوست عزیز خصوصا کاربر با شناسه مامان امیرحسین love28
بنظرم زیاد فکرتونو به مو مشغول نکنید،من تجربه خودمو میگم اسفندماه سال ۹۵،دقت کنید اسفندماه اولین دوه مصرف ریتوکسیمپ رو داشتم طوریکه از خرداد ۹۶ دقیقا خرداد حمام که رفتم فقط صدای حق حق گریه هامو میشنیدن ومیدیدن خانواده چون فوق العاده برام سنگین بود که دسته دسته اون موهای بلند وپر من کفی سوراخ حمام رو پر میکرد دقیقا شبیه یه لاشه موش مرده sad
به همراه پدر که از قضیه پیش امده برام ناراحت بود رفتم پیش دکترم واز اونجاییکه دکتر شوخ بذله گویی هستن تنها جوابش دربرابر اعتراضم به داروی پیشنهادیش دولا شدن و نشون دادن سرخودش بود confused
ولی برام راهکار خوبی داد فوق العاده راضیم کرد،تزریق امپول نوروبیون هر دوهفته یکبار ،به مدت ۳ماه،همه موهای به فنا رفته برگشتن،بعدشم گفت بسه امپول چون یه کوچولو تزریقش درد داره،بعدش قرص ویتامین ب۶ ب۱۲

متشکرم دوست عزیز خودم هنو نرفتم پیش دکترم ولی امپول نوروبیون هفته ای یکی جزو پیشنهادای خودمم بود ولی خب یکم درد داره

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17(current)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان