امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روز جهانی ام اس
دوستان عزیزم امیدوارم به زودی روزی برسه که روز جهانی درمان ام.اس باشه وفکر میکنم یکی ازبهترین وقشنگترین روز زندگیمونه ودرکنارهم هرساله این روز زیبا رو جشن بگیریم.
اگرمیخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد باور محال بودنش را عوض کن ...............
 تشکر شده توسط : paeazan , nahid , earth , naz.gigili , najva , naarin.p , parisa2011 , sooorooosh , نازلی , zohaa , elham 66
مامانم امروز رو بهم تبریک گفتندicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
اونوقت فهمیدم روز ام اس است
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : neda.n , zohaa , elham 66
من که از روز جهانی ام اس طرفی جز دلتنگی نبستم. امید که روز چیرگی بر ام اس شاد باشی داشته باشم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : naarin.p , نازلی , elham 66
آقا روز جهانی دانشگاه تهران برنامه داره بیاین حتما. تمام دکتر خفنا هستن. حتما بیاید از در 16 آذر
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : hessam , نازلی , elham 66 , samiramiss , ارزو
روز همتون مبارک دوستای خوبمممممممممممممممممم
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : paeazan , نازلی , hessam , elham 66
5 خرداد 95
روز جهانی ام اس ...

امیدوارم هر چه زودتر درمان قطعی ام اس پیدا شه
و همه با هم جشن بگیریم icon_question

[تصویر:  ms-day800.jpg]
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : Parla , hyd69hyd , nahid , askari4559 , coffeedot , glassheart , آنا , نازلی , elham 66 , یه غریبه , ارزو
روز جهانی ام اس بازم اومد !Dodgy

برای همه اعضای سایت آرزوی تندرستی و شادکامی دارم icon_questionicon_question
امیدوارم خرداد سال دیگه همه خبر آغاز درمان رو بشنویم agreement2
تو این سالها خبرهایی شنیدیم از نزدیک بودن درمان ، ولی زمان میبره تا اجرایی بشه ، امیدوارم درمان هرچه سریعتر انجام بشه ( اون شکلک دعا کردن کجاست ؟ confused2)

حدیث جون سپاس از تهیه این پوستر زیبا agreement2icon_question
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , glassheart , آنا , نازلی , elham 66 , askari4559 , samiramiss
تا تونستم فراموش کردم چه روزی بود. اینجوری بهتره
 تشکر شده توسط : elham 66 , askari4559
من برای همه بیماران از هر نوعش آرزوی سلامتی دارم.
از اونجایی که اعتقاد دارم سلامتی ما برای هیچ کس به اندازه خود ما مهم نیست و برای هیچ کس مشکلات این بیماری بیش از ما که درگیر آن هستیم قابل درک و ملموس نیست , پیشنهاد میکنم تا قبل از رسیدن روز جهانی ام اس سال آینده منتظر کشف روشهای جدید درمان نباشیم و خودمان هم تلاش کنیم.
 تشکر شده توسط : elham 66 , طاهره. , askari4559 , آنا , samiramiss , mahdi1004
از دید من روز جهانی ام اس برای من روزیه که درمان کامل این بیماری کشف بشه و به طور کل ام اس ریشه کن بشه مثل بیماری فلج اطفال که اونم روزی درمان نداشت ولی حالا با چنتا قطره به طور کل ریشه کن شده.
امیدوارم روزی هم داروی ریشه کن شدن ام اس تا زنده ام کشف بشه و دیگه ام اسی وجود نداشته باشه ، برای من اون روز روز ام اس هست.یه همچین روزهایی تا وقتیکه این بیماری تو وجود من هست فقط داغ آدم و تازه میکنه پس به امید ریشه کن شدن کامل ام اس.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : elham 66 , طاهره. , ali1357 , askari4559 , coffeedot , fariba 68 , amir sp , آنا , sia , samiramiss , mahdi1004 , آسو , N@RGES

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آهنگ «خسته اما پر اميد» به مناسبت روز جهانی ام اس hamid 22 13,646 2014/08/01, 08:29 PM
آخرین ارسال: مریم 63
Heart بیانیه خوانده شده در روز جهانی ام اس glassheart 17 11,477 2014/07/28, 02:52 PM
آخرین ارسال: elhamtanha
  روز جهانی ام اس در کانادا shokolat 13 8,256 2012/06/16, 04:30 PM
آخرین ارسال: shokolat
  جمله منتخب ام اس سنتر برای روز جهانی ام اس hamid 80 41,448 2012/06/11, 07:00 PM
آخرین ارسال: mehrangiz
  بهترین شعار یا جمله برای روز جهانی ام اس h.kakavand 34 26,761 2012/05/10, 08:00 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست