امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مستند راز و قانون جذب
این يه جورايی ميشه همون قانون جاذبه 1-درخواست کن 2- خودتو در مسيرش قرار بده و3- دريافت کن به همين راحتی من امتحانش کردم جواب ميده,ما همون چيزی ميشيم که در اون تفکر ميکنيم پس خوب تفکر کنيمwink2

این يه جورايی ميشه همون قانون جاذبه 1-درخواست کن 2- خودتو در مسيرش قرار بده و3- دريافت کن به همين راحتی من امتحانش کردم جواب ميده,ما همون چيزی ميشيم که در اون تفکر ميکنيم پس خوب تفکر کنيمwink2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : arezooo82 , sohaa , Ahoura , paeeze
نازي خانوم كيه كه گوش بده؟! ولي خداييش پست باحاليه! دوسش دارم.wink2
 تشکر شده توسط : Ahoura
Rainbow 
سلام به همه دوستان

امروز با خواندن این تاپیک متوجه شدم که بحث درمورد راز قبلا درانجمن بوده ولی چون معرفی موضوع رازبا فیلم اغازشده است من توجه نکرده بودم .
خیلی خوشحالم که دراین تاپیک موضوع راز به شکل زیبائی توسط دوستمان alione مطرح شده. من خودم مدتی پیش با معرفی دوستم کتاب راز راتهیه کردم . چون من کتاب روان شناسی زیاد می خونم ابتدا مثل کتابهای دیگر روان شناسی به آن نگاه میکردم .ولی بعد متوجه شدم خیلی جذاب وکارآمدتراز دیگر کتابهاست.بخاطرهمین بادقت بیشتر خوندم.وآلان میفهم که کار خوبی کردم وحتی گاها" گزیده ها ی ازکتاب راز رو درانجمن می گذارم .منهم حرف دوستتمون alione رو باوردارم چون با خواندن کتاب ومخصوصا"دیدن فیلم راز روحیه ام کاملا" تعغیرکرده اگرخوب بودم خوبتر شدم توصیه میکنم حتما" بافکرمثبت فیلمشو یاکتابشو چندبار ببیندوبخونید.

چند مطلب از کتاب راز را بخوانید.

.jpg   1333402881_raz.jpg (اندازه: 91.83 KB / تعداد دفعات دریافت: 8)
خلاصه کتاب راز؛ قسمت اول: راز چیست؟

.gif   tavajoh.gif (اندازه: 2.7 KB / تعداد دفعات دریافت: 74) آیا از درآمد کافی بهره مند هستید؟ آیا با دیگران ارتباط مطلوبی برقرار می کنید؟ آیا از لحظه لحظه زندیگیتان لذت می برید؟ آیا در زندگی احساس خوشبختی می کنید؟
امیدواریم که اینگونه باشد! ولی اگر پاسختان به سوالات بالا منفی است پیشنهاد می کنیم که حداقل متن زیر را یکبار بخوانید، اگر هم جوابتان مثبت است علت آن را بدانید!

اگر انسان دقیقی باشید حتما با شخصیت هایی مواجه شده اید که از همه چیز می نالند، نا امیدانه فکر می کنند، این افراد از زندگی خود لذتی نمی برند و مدام در زندگی دچار بد بیاری می شوند. نقطه مقابل این افراد، انسان هایی هستند که امیدوارانه سخن می گویند، هیچ گاه به موانع و مشکلات زندگی نمی اندیشند، ترسی از آینده ندارند، معمولا روحیه ای بسیار شاد دارند و از لحظه لحظه های زندگی لذت می برند.

شاید شما بگویید این افراد خوش شانس هستند، ولی واقعیت امر اینگونه نیست! به طور کلی پدیده ی شانس وجود خارجی ندارد و زایده ی تخیل شماست!
پروردگار متعال قوانین بسیار دقیقی در عالم هستی وضع نموده است، تنها تفاوت گروه اول و گروه دوم در این است که گروه دوم خود آگاه یا نا خود آگاه این قوانین را رعایت می کنند ولی گروه اول علاوه بر اینکه این قانونمندی ها را رعایت نمی کنند در خلاف جهت آنها نیز حرکت می کنند.
یکی از این بزرگترین قوانین که تا به حال شناخته شده است، موضوع راز است.
احتمالا می پرسید راز چیست؟
راز همان قانون جذب است
آری، راز همان قانون جذب است، هر چیزی که وارد زندگی شما می شود خودتان آن را به درون زندگیتان جذب می کنید و آن چیز به خاطر تصویر های ذهنی شما به طرفتان جذب می شود. این تصاویر همان افکار شما هستند. به هرچیزی که فکر کنی به طرفت جذب می شود.
قانون جذب را می توان در ۳ عبارت خلاصه کرد: افکار، تبدیل می شوند به، اجسام
با توجه به این قانون می توان به ثروت، سلامتی، روابط مطلوب، احساس خوب و هر هدفی که در زندگی دارید، دست یافت.

راز همیشه عمل می کند چه آن را بدانید یا ندانید. هر دستاوردی که امروز در زندگیتان دارید خود شما به زندگیتان جذب کرده اید، در ابتدا ممکن است این موضوع را نپذیرید (در ادامه پاسخ خود را خواهید یافت)
آیا با این اوصاف کار تمام شده است؟ و وظیفه ما کنترل افکارمان است؟
جواب منفی است! کارشناسان می گویند که مغز انسان به طور متوسط، روزانه ۶۰۰۰۰ (شصت هزار) رشته فکری تولید می کند؛ کنترل این همه افکار اگر هم ممکن باشد، دیوانه کننده است، از این رو به کارگیری قانون جذب نیاز به مطالعه دارد که با مطالعه مطالب کتاب راز به درک نسبی از آن خواهید رسید،

درفصل دوم کتاب راز
مایکل برنارد بکویت میگوید:
"دردنیایی زندگی می کنیم که قانون وجود دارد . همان طورکه قانون جاذبه ی زمین وجود دارد.اگر از ساختمان بلندی پرت شوی چه آدم خوبی باشی چه بد به زمین میخوری."قانون جذب.قانون طبیعت است.مثل قانون طبیعی جاذبه زمین غیرشخصی ومنصفانه و کاملا دقیق است.
هرآنچه زندگی که درحال حاضرزندگی شمارااحاطه کرده است وحتی آنچه درموردش شکایت میکنی راخود جذب کرده ای .میدانم که این رادوست نداری بشنوی فورا" میگوئی "من تصادف اتومبیلم راجذب نکردم".این مشتری اعصاب خردکن را که جذب نکردم"یا"قرض وبدهکاری را جذب نکردم.حالا من درمقابل تومی ایستم ومی گویم "بله توخود اینهاجذب کرده ای ". فهم این مسله سخت است ولی به محض اینکه آن را درک کنی زندگی ا ت رادگرگون می کنی . معمولا وقتی مردم برای اولین بار این قسمت از"راز" را می شنوند،به یاد وقایعی در تاریخ می افتند که خیلی ها جان خود را ازدست داده اند واینکه بسیاری ازآدمها خودرا به یک حادثه جذب می کنند رانمی فهمند.قانون جذب میگوید آنها درفرکانسی همانند فرکانس آن حادثه تنظیم شده بوده. اما نه به این معنا که آنها به آن حادثه بخصوص فکر می کرده اند بلکه به این معنی که فرکانس افکارشان به فرکانس آن حادثه مطابقت داشته است. اگر مردم باور داشته باشند که می توانند در زمان و مکان نامناسب گرفتار شوند و هیچ کنترلی روی شرایط خارجی ندارند، اگر مدام در مورد ترس، جدایی و ناتوانی فکر کنند این نوع، افکار می توانند آنها را به سمت گرفتار شدن در موقعیت نا مناسب بکشانند هیچ چیز نمی تواند وارد زندگی توبشود مگر اینکه خود تو با فکر کردن مدام آن را طلب کنی .
دکترجو ویتیل میگوید.
اگر اولین بار است که این موضوع را می شنوی،شاید باخود بگویی :وای خدای من بایدمواظب تمام افکارم باشم!این خیلی کار میبرددر ورهله اولاین گونهه به نظر می رسد ولی تازه تازه بازی شروع میشود . جالب اینجات که میانبرهای زیادی برای رسیدن به "راز" وجوددارد.
تومیتوانی بهترین راانتخاب کنی با خواندن این کتاب وادامه آن میفهمی چطور به آنها می رسی.
.....

(موفق باشید انشاء الله ) icon_question
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , shahrzad.s , niloufar , نازلی
Rainbow 
(يك مكالمه تقريبا خصوصي)

گفتم: ام اس دارم!
گفت: ديگه هيچوقت نگو! بهش فكر نكن! چرا مي‏گي ام اس دارم؟ مي‏خواي از چي فرار كني؟ دكترا براي خودشون گفتن!!!
گفتم: هيچي!
گفت: مي‏خواي كاري كنم، تا فردا صبح بيشتر زنده نباشي؟
گفتم: مثلا چي كار؟
گفت: مي‏برمت دكتر، مي‏گم آزمايش بنويسه! مي‏برمت آزمايشگاه! اما جواب آزمايش رو خودم تحويل مي‏گيرم و بهت خبر مي‏دم كه "سرطان داري"!!! فكرشو كن!

يك لحظه به فكر فرو مي‏رم! تنم مي‏لرزه! واقعا اگر چنين اتفاقي بيفته؟ سرطان!!!rolleyes

بعد از چند دقيقه كه اشك توي چشمانم جمع شده بود، rolleyes گفت: ديدي چقدر ساده‏ست؟ مي‏دوني كه من جانباز شيميايي 75 درصد هستم! واقعا هيچ جاي سالم ندارم! ساليان سال كه بدون مصرف دارو دارم به زندگي‏ام ادامه مي‏دم و همچنان اميدوار! تو چرا نااميدي؟

سرم رو پايين انداختم و سكوت كردم! حقيقت داشت! از ناحيه سر، چشم، ريه، كليه و ... آسيب ديده بود! خيلي وقت‏ها نفسش بالا نمي‏اومد و من تو اون لحظه‏ها، هميشه هراسان بودم كه نكنه نفس آخرش باشه! مي‏ديدم كه همسرش با موبايلش تماس مي‏گيره كه داروهاش رو يادآوري كنه، اما بعد از قطع تماس، قرص‏ها رو درون سطل زباله مي‏ريخت!!! بگذريم...

گفتم: نااميد نيستم! بيشتر اوقات علائم ام اس رو دارم و ...
گفت: برو زندگي كن! و ...
Shy

(مكالمه عمومي مي‏شود!!!)badtaste

باز هم سكوت كردم! به ده دقيقه نگذشت، راز من رو فاش كرد! angry

جلوي سي و چند نفر آدم گفت: چرا نااميدي؟ بيمار هستي كه باش! نااميد نباش! به خدا توكل كن! فقط زنده نباش! زندگي كن! اگر يك بار ديگه بشنوم از بيماريت حرف مي‏زني، خبر بد رو بهت مي‏دم! مي‏گم كه تو ...
حرفش رو قطع كردم و گفتم: اما من فقط به شما گفتم! خواهش مي‏كنم ادامه نديد! اينجا كسي نمي‏دونه كه ...! اگر مي‏دونستم جلوي اين همه آدم...Confused
حرفم رو قطع كرد و گفت: اينطوري گفتم كه ديگه به بيماريت فكر نكني!

از اين ماجرا، مدت‏ها گذشته! اما اين مكالمه تاثير مثبتي روي افكار و زندگي‏ام داشت! و باز هم تاثير معجزه‏آساي كلمات در ذهن! چه قدرتي دارند اين كلمات!!!wink2
 تشکر شده توسط : niloufar , mehdisalimi , paeeze
"بدن شما محصول افكار شماست. نوع افكار و احساسات، نسبت كاملا مستقيم با ساختار و جنس بدن انسان دارد. پلاسيبو (دارونما) اثبات اين مدعا ست، چرا كه ثابت شده پلاسيبوها بسته به باور بيماران نسبت به آن، اثرات متفاوت و گاهي اعتقادي را بر جاي گذاشته اند. اين دارو هيچگونه تركيب شيميايي ندارد و كاملا بي اثر است. زماني كه اين دارو را به جاي محرك به افراد افسرده دادند، باعث ايجاد هيجان و انرژي در آنها گرديد. اثر اين دارونما حتي در بيماري هاي جسمي از قبيل سردرد، فشارخون و ... نيز مشاهده شده است."
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hadisss , رامنا , سهند , نازلی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان