امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دست درد
اخ...اخ...گفتی درد ,نصفه شب خوابم یهو ازشدت درد دست و گردن از خواب میپرم نمیدونم چه غلطی باید بکنمbooshvegعلی اقا هم گفتن ماساز ندیم جای دردرو پیشرفت میکنه,گوله میشم زیرپتو عین معتادا که دارن ترک میکنن استخوون درد دارنsadsad
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : mirzaee
منم دست راستم خيلي درد ميكنه از گردن ميگيره تا نوك انگشتام ..

بد درد ميكنه ..
 تشکر شده توسط : mirzaee
سلام دوستان,اگه راهنماییم کنید ممنون میشمicon_question
من از صبح تا حالا دچار یه درد بی سابقه ای در آرنج یه دستم شدم,طوریکه هر چند دقیقه یکبار,آرنجم درد میگیره و بعد تا نک انگشتای دستم تیر میکشهsad
تا حالا کسی تجربه اش رو داشته ????
درد عجیبیه نه گزگزی,نه کرختی , نه برق گرفتگی,Huhنمیدونم اسمشو چی بذارمconfused2confused2confused2
خدایا شکرت....
سلام عزیزم...من داشتم...یه دردیه مثه صاعقه میزنه به دست تا انگشتاهم پیش میره..ینی مال من که اینجوریهicon_cry
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
(2014/02/13, 07:07 PM)موناامیدوار نوشته است: سلام عزیزم...من داشتم...یه دردیه مثه صاعقه میزنه به دست تا انگشتاهم پیش میره..ینی مال من که اینجوریهicon_cry
عزیزم منم قبلا این مدلی که شما میگی رو تجربه کردم,یه جور برق گرفتگی تو دسته,ولی ایندفه واقعا فرق میکنه,انگار یه چیزی مثل رگ رو که از نوک انگشتات وصله به آرنج, بگیرن بکشنsad2
واقعا نتونستم بهتر از این توصیفش کنمangry2angry2angry2confused2
خدایا شکرت....
یه دکتر بری بد نیسwink2
چون میگذرد غمی نیست
(2014/02/13, 07:42 PM)موناامیدوار نوشته است: یه دکتر بری بد نیسwink2

عزیزم مرسی از راهنماییت,اگه تا شنبه بهتر شد که هیچی وگرنه باید برم دکتر.
خدایا شکرت....
love51love51love51love51love51love51
چون میگذرد غمی نیست
من درد آرنج كه داشتم ميزد به كتفم يه تيري كه واقعا نميشد تحملش كرد ..هنوزم نفهميدم چيهconfused2confused2
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
سلام دوستان
چند ماهه که دست راستم از بازو تا انگشتام احساس دردهی تیر کشنده دارم که با سوزش همراهه، سر انگشتام هم گزگز میکنه، دکتر هم جز گاباپنتین کار دیگه ای نمیتونه بکنه، آخه مگه میشه دردی 24 ساعنه اون هم چند ماه آدم رو درگیر کنه? دوستان اگه تجربه ی مشابهی دارید لطفا کمکم کنید واقعا دیگه نمیتونم از پسش بر بیام angry3

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست