امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد
(2010/02/26, 01:44 PM)mojtaba2iran نوشته است: با اینکه دکترم روزی 4 تا قرص گاباپنتین فایزر 300 + روزی 2 تا قرص اکسدرین + روزی 2 تا قرص متادون 20 که از معاونت غذا و داروی نظام پزشکی می گیرم تجویز کرده ولی بازهم هفته ای دو سه بار دچار چنان سردردهائی می شم که با هیچ داروئی ساکت نمی شه و باید به بیمارستان برم و آمپول (ms = مورفین سولفات) بزنم تازه با کلی داروهای دیگه تا ساکت بشه angry3

دوست عزیز...
سر درد بدترین درد روزگار...
درست...من کسی رو میشناسم که به خاطر سر درد شدید که حاصل از میگرن بود ...مثل شما البته با علت متفاوت...همیشه متاسفانه بیمارستان بود...و گاهی به حدی میرسید که سرش به دیوار میزد angry3و چند باری کارش به پانسمان و مخلفاتش رسید...

چون همسایه مادر بزرگم بود ما صدای خوردن سرش به دیوار میشنیدیم...تقریبا به هیچ دارویی پاسخ نداد...
خب داروی اون رو هم امتحان کنید...
در ضمن من خود سابقه میگرن دارم اما سرم تا حالا به دیوار نزدم...شاید این کار رو انجام داده باشمconfused...اما زیر سرم رفتم...اما خدا رو شکر الان نه دیگه...خیلی کم تر شده
روزی سه لیوان گل گاو زبون با عسل بخور...طولانی مدت...مثلا یه ماه هر روز...صبح...ظهر...شب...
شک نکن که تاثیر داره...بهت قول میدمagreement2...
باور کن معجزه میکنه...Angel

من و اون خانم دلیلش...agreement2
به امید سلامتی تک تک شما فرشته های ناز ام اسی ،با بهترین و سبزترین آرزوها

همیشه بهاری باشید

خدا نگهدارAngel

تشکر شده توسط : narsis2
آخه من تا حالا سمت راست بدنم حمله نداشتم که بخواد علامت بده یه تیکه از پوست سرم درد گرفته بود فک کنم به سرم باد خورده بود اینطوری شده بود چون گوشمم یه کم درد گرفته بود صب که پاشدم خوب شده بودagreement2
حلا دو تا سوال :
1)میشه جایی از بدن که تا حالا حمله نداشته بوده بهش که حمله میشه ،حمله فقط شامل درد باشه؟ یعنی نه گزگز باشه نه بی حسی حتی اسپاسم هم نداشته باشه فقط درد داشته باشه؟ یعنی درد همیشه اگه بیاد جایی از بدن میاد که قبلا حمله داشته و درد علامته؟

2)
میشه یه حمله از وقتی که میاد تا وقتی که خوب میشه 24 ساعت فقط طول بکشه؟ یعنی بعد 24 ساعت دیگه خبری ازش نباشه؟
من داشتم حمله هایی که 24 ساعت بعد علائمش کمرنگ تر شده ،اما 2 یا 3 روز طول میکشه تا کاملا برطرف میشه... واسه من اینطوریه
مذهب شوخی سنگینی بود که محیط با من کرد و من سالها مذهبی ماندم بی آنکه خدایی داشته باشم...:55:
سلام دوستان:
میشه جایی از بدن که تا حالا حمله نداشته بوده بهش که حمله میشه ،حمله فقط شامل درد باشه؟ یعنی نه گزگز باشه نه بی حسی حتی اسپاسم هم نداشته باشه فقط درد داشته باشه؟ یعنی درد همیشه اگه بیاد جایی از بدن میاد که قبلا حمله داشته و درد علامته؟Huh
(2010/02/26, 05:14 PM)mina_a نوشته است: سلام دوستان:
میشه جایی از بدن که تا حالا حمله نداشته بوده بهش که حمله میشه ،حمله فقط شامل درد باشه؟ یعنی نه گزگز باشه نه بی حسی حتی اسپاسم هم نداشته باشه فقط درد داشته باشه؟ یعنی درد همیشه اگه بیاد جایی از بدن میاد که قبلا حمله داشته و درد علامته؟Huh

خانم خوشگلهlove51..

گلم حمله موقعی رخ میده که پلاکی فعال شده باشه...یعنی منطقه خاموش مبتلا به ام اس دوباره روشن بشه...و این روشن شدن به همین سادگی ها نیست...

باید یه مدتی طی بشه...
و این که مثلا خود من دست چپم...پای چپم...و کتفم به خاطره مهره های گردن علایم را نشون میدن...

اما هر درد یا سوزشی یا گزگزی حتی تو همین نواحی هم حمله نیست...

حمله ام اس یعنی به طور متوالی...دقت کن متوالی بدون وقفه بیشتر از 24 ساعت یک ناحیه اون علایم داشته باشه...

من موقعی که زیاد سرم پایین باشه خصوصا وقت هایی که سرم تو کتابه...بد جور دستم و کتفم میسوزه...این حمله نیست ...خستگی...حتی دکتر خود من میگه روزهایی که کارم زیاد شب سر انگشتام یخ و پاهام گزگز میکنه...

نه گلم ...انقدر فکر نکن...هر گردی گردو نیست...نه گلم هر دردی..هر گزگزی ام اس نیست...

فکر نکن...به هر چی فکر کنی همون میشه...

به این فکر کن که پلاکات...همه از دم رفتن لالا...به این فکر کن که داره عید میشه مامانا...پلاک ملاک نمیشناسن...باید از پله های نردبون بری بالا...laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3.....

icon_biggrin
....
به امید سلامتی تک تک شما فرشته های ناز ام اسی ،با بهترین و سبزترین آرزوها

همیشه بهاری باشید

خدا نگهدارAngel

یک دونه سوال دارمممممممممممممممممممممم ی مدتیه دردی در بنا گوشم دارم البته نه شدید به نظر شما دردی که در ام اس هست میتونه این شکلی باشه البته پشت کردنم وکتفم هم درد داره وحالت خستگی چندش اوری داره مرته دوست دارم عضلاتم را ماسا ژ بدم البته کاسه جشمم هم یدر قابل تحملی داره
مال ام اسه منم همين طورم گردنم و بين دو كتفم و درد و سوزش داره
فان مع العسر يسرا
نازنین جون اینجوری که تو میگی به خدا شاید باورت نشه که من روزانه ده ها نوع از این دردها دارم

شایدم خیلی شدیدتر
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
(2010/09/17, 03:37 PM)نازنین نوشته است: یک دونه سوال دارمممممممممممممممممممممم ی مدتیه دردی در بنا گوشم دارم البته نه شدید به نظر شما دردی که در ام اس هست میتونه این شکلی باشه البته پشت کردنم وکتفم هم درد داره وحالت خستگی چندش اوری داره مرته دوست دارم عضلاتم را ماسا ژ بدم البته کاسه جشمم هم یدر قابل تحملی داره

سلام من همه این علایمو دارم. علاوه براینا دو ماهی هست که پشت زانوم هم درد گزفته.confused2
دردی که انسان را به سکوت وامیدارد
بسیار سنگین تر از دردیست
که انسان را به فریاد وا میدارد.icon_question[/b]
سلام من دیشب یه تیرکشیدن جزیی تو پای چپم داشتم انگار برق وصل کرده بودن به پام!!! به روی خودم نیوردم و نشتم ولی وقتی بلند شدم نمیتونستم رو پای چپم وایسم یا راه برم اگه روش فشار میوردم مثل موقع راه رفتن درد بدی کل پام. میگرفت! فک کردم بخوابم خوب میشم!! الان بیدار شدم هنوز این درد لعنتی هست و زانو به پایینم گیزگیز شدید هم داره!! نمیتونم راه برم نمیدونم چیکارکنم sadsad تا حالا این دردو نداشتم! همسرم میگه شاید مینیسک یا تاندوم پاته و ربطی به ام اس نداشته باشه! یکی هست که راهنماییم کنه!!؟؟ هیچ فعالیتی هم این چند روز نداشتم که بخوام بگم خیلی راه رفتم و خستست!! این چه دردیه؟؟؟؟؟sadsadsad

چرا هیچکی نیییست جواب بده؟؟؟؟
هیچکی تا حالا این شرایطو نداشته یعنی؟ rolleyesrolleyesrolleyesrolleyes

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان