امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آنتوم
سلام

دکتر شما تا حالا این قرص رو براتون تجویز کرده؟

توضیحات اضافه:این یه داروی گیاهیه که دکتر این سری برام نوشت از شوید و کاسنی و شاه تره ولیمو عمانی درست شده روزی یه دونه برای کاهش چربی خون! بعد همراهشم کلی رانیتیدین (قرص برای معده)نوشته که اول فکر کردم برای کورتوناست ولی آخه کورتونا دزش کم بود و زود تموم شد ولی از بعد اون روز صبحا که از خواب پا می شدم همچین معده م درد می کرد که انگار داره سوراخ میشه منم چند روزی هم رانیتیدین و هم آنتوم رو نمی خورم و الان دیگه صبحا این مشکل رو ندارم.
توضیح: من آزمایش خون ندادم ولی کلا فکر نکنم چربی خون داشته باشم نمیدونم چی شد دکتر اینو نوشتconfused2

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
 تشکر شده توسط : hadisss
سلام
معده درد شما به خاطر کورتون بوده و تا چند روز تاثیرات کورتون باعث دل درد میشده؛ ربطی به این داروها نداره!
داروهای ضد چربی معمولاً نقش حفاظتی برای ما دارند. مثل خانواده استاتین ها. ممکنه آنتوم رو دکتر برای همین برای شما تجویز کرده باشه
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : OMG! , hania
ممنون دوست مهربونمicon_question
آخه قبلا کورتون مصرف می کردم این مشکل رو نداشتم بعد نکته ی جالبش اینه که این مشکل بعد تموم شدن کورتون بوجود اومد و به محض قطع فرص رانیتیدین و آنتوم کاملا برطرف شد شایدم اثرات تلقین بودهsmiling

من یه بار به علت بالا بودنه کلسترولم این دارو برام تجویز شد
بعد از مدتی و البته تغییر در شیوه ی غذا خوردنم مشکلم رفع شد و کلسترولم به محدوده نرمال برگشت
اطلاعات دقیق تری در مورد اینکه دقیقا در چه مواردی استفاده میشه ندارم اما تا جایی که میدونم پایین آوردنده ی کلستروله حالا یا چربی
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : hania , OMG!
(2014/02/04, 12:02 AM)hadisss نوشته است: من یه بار به علت بالا بودنه کلسترولم این دارو برام تجویز شد
بعد از مدتی و البته تغییر در شیوه ی غذا خوردنم مشکلم رفع شد و کلسترولم به محدوده نرمال برگشت
اطلاعات دقیق تری در مورد اینکه دقیقا در چه مواردی استفاده میشه ندارم اما تا جایی که میدونم پایین آوردنده ی کلستروله حالا یا چربی

درستهicon_question
فکر می کنم پزشک من همینطوری رو هوا این دارو محض خالی نبودن عریضه نوشت برام. confused2

من بعداز تزریق کورتون معده دردهای شدیدی گرفتم که ادامه دار شد دیگه با رانیتیدین و امپرازول و. ..ساکت نمی شد رفتم دکتر گوارش معلوم شد درد سنگ کیسه صفراست با تزریق کورتونها گفت فعال شده به درد افتاده و چون دیر متوجه شده بودم گفت کیسه صفرا ملتهب شده وزیر عمل لاپاروسکوپی شاید مجبوربشیم عمل باز انجام بدیم که خداروشکر اینطور نشد حالا شماهم از این بابت مطمین بشو این درد مال کیسه صفرا نباشه
الهی مرا آن ده که آن بهHeart
 تشکر شده توسط : OMG!
ممنون دوست عزیزicon_question
راستش سرخود خوردن آنتوم و رانیتیدین رو قطع کردم و بلافاصله مشکل حل شد و خدارو شکر معده درد نداشتم دیگهconfused2 دم پزشکم گرم با این داروی مکمل نوشتنش که خودش تازه باعث مشکل شدlaughing3

کاشف به عمل اومد چون رانیتیدین به هضم غذا کمک می کنه باعث میشه که زود غذام هضم بشه و معده خالی بمونه واسه همینم معده م شدیدا درد می گرفت و تقصیر آنتوم بیچاره نبودBlush

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست