امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد تیر کشنده از یک گوش تا گوش دیگر!
سلام به همه دوستان خوبم....هرچی گشتم در این مورد چیزی ندیدم اینه که تاپیک جدا زدمRolleyes

الان دو هفته میشه که یه حالت عجیب و ناگهانی توی سرم اتفاق میوفته
یک درد تیر کشنده و سخت بین دو تا گوشم شروع میشه که هم زمان با اون چشم چپم به شدت درد میگیره و مثل این که به شدت فشرده میشه و به دنبال اون هم دست چپم از کنترل خارج میشه، اگرچه میتونم انگشت هامو تکون بدم یا دستمو خم و راست کنم اما انگار که دستم از شونم آویزونه و کنترلی روش ندارم. یک حالت گیجی بهم دست میده و حال بدی پیدا میکنم اما شاید فقط 30 ثانیه طول بکشه و سریع اوضاع به حالت عادی بر میگرده!

حالا میخواستم بدونم کسی تا حالا این تجربه رو داشته....راستش دیگه خسته شدم بس که واسه هر چیزی رفتم دکتر.....گفتم بپرسم ببینم این حالت هم ربطی به ام اس داره؟

متشکر میشم راهنمایی کنیدicon_question
شاید وقتی دیگر، جایی دیگر...اما بدون شک اتفاق می افتد!
 تشکر شده توسط : hamid
یعنی هیچ پاسخی برای سوال من وجود نداره؟!!! یه راهنمایی کوچولو حتی!!![تصویر:  sigh.gif]
شاید وقتی دیگر، جایی دیگر...اما بدون شک اتفاق می افتد!
تنها راهنمایی کوچکی که من میتونم کنم اینه که همین الان زنگ بزنی به دکترت و باهاش موضوع رو در میون بزاری !
بعدشم به ما اطلاع بدی خیلی خوب میشه .

امیدوارم مشکل خاصی نباشه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
(2011/07/24, 09:08 PM)darya2 نوشته است: سلام به همه دوستان خوبم....هرچی گشتم در این مورد چیزی ندیدم اینه که تاپیک جدا زدمRolleyes

الان دو هفته میشه که یه حالت عجیب و ناگهانی توی سرم اتفاق میوفته
یک درد تیر کشنده و سخت بین دو تا گوشم شروع میشه که هم زمان با اون چشم چپم به شدت درد میگیره و مثل این که به شدت فشرده میشه و به دنبال اون هم دست چپم از کنترل خارج میشه، اگرچه میتونم انگشت هامو تکون بدم یا دستمو خم و راست کنم اما انگار که دستم از شونم آویزونه و کنترلی روش ندارم. یک حالت گیجی بهم دست میده و حال بدی پیدا میکنم اما شاید فقط 30 ثانیه طول بکشه و سریع اوضاع به حالت عادی بر میگرده!

حالا میخواستم بدونم کسی تا حالا این تجربه رو داشته....راستش دیگه خسته شدم بس که واسه هر چیزی رفتم دکتر.....گفتم بپرسم ببینم این حالت هم ربطی به ام اس داره؟

متشکر میشم راهنمایی کنیدicon_question

ببين نكته اي كه مي گي فقط 30 ثانيه طول مي كشه جاي خوشحاليه. چون به احتمال زياد حمله ام اس نيست. اين نوع حملات حملات پنيكي هست كه گاهي بخاطر استرس ضميرناخوداگاه ايجاد ميشه. من خودم در زمان قطع دارو از اين حملات داشتم اما نه به اين نوع. براي من قفسه سينه ام فشرده مي شد طوري كه نمي تونستم درست نفس بكشم همه اعضاي داخلش به شدت منقبض مي شد حدود 30 ثانيه دووم داشت و بعد درست مي شد.
نگران نباش. استرس رو كمتر كن و نوشابه هاي گازدار هم نخور و حتما با دكترت هم مشورت كن
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان