•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست از شرکت سیناژن
با سلامدوستان اره پیشنهاد خوبیه اگه فیلمش رو اینجا بذارید ما هم ببینیم
ولی اینو بگم من الان تقریبا یه ماهی میشه داروم به سینووکس تغییر پیدا کرده ولی چون
اوونکسم خودم تزریق میکردم برام فرقی نداره و سینووکسم به راحتی به پشت خودم تزریق میکنم تازه عوارضشم بهتره اوونکسه ولی روز بعدش یه کوچولو سردرد و بعد هم تمام میشه به همین راحتی شما میتونید چون منتخب ام اس بودید و باید بتونید داروهاشم تزریق کنید وابسته دیگران نباشید و به خودتون متکی باشید ایشالله همه بتونن اگه کسیم میترسه فیلمی چیزی ببینه بد نیست ولی من بدون یاد گیری از کسی یا چیزی یا فیلمی گفتم باید بتون و تونستم چون نمیخواستم نه کسی بدونه نه متکی دیگران باشه و به همین راحتی الان ماهر و زبردست شدم در این امر مهم laughing3
جهت یاد آوری وعده های شرکت محترم سیناژن !

کمک کم داره علت ام اس کشف میشه و بعدش علت رو از بین می برن و درمان میشه ، پس سی دی نخواستیم اصلا ! Sad
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
اخيرا هر دو سوزن سر سرنگ داخل بسته ها، هر دو 23 شده و مثل سابق سوزن هاي 23 و 25 موجود نيست.
البته همسرم سينووكس مصرف مي كنن.
والله تا دیروز که من مصرفمیکردم نیدلها متفاوت بودن یکی نازکه برای تزریق و یکی هم معمولی
بله راست میگن ایشون.
الان هر دو تا سوزن داخل بسته یه اندازه هستن.
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد
 تشکر شده توسط : neda.t
خب اگه هر دو یه اندازه هست مشکلی نیست که بزنید راحته تازه نوک نیدلشم از اون یکی کوچیکتره ولی اون یکم نازکتر بود ولی چون من قبلش اوونکس میزدم سوزن کلفته مال اوونکس بود و برام تزریقش دیگه راحته عادت کردم دیگه ashamed0006.gif
اما سوزن نازکتر برای کشیدن دارو بود نه تزریق!
confused2
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد
بله توی بسته بندی جدید ،دوتا سوزن کوتاه گذاشتن، که مال تزریقه نه مال کشیدن محلول،قبلا سوزن بلندتره مال کشیدن محلول بود چون سوزن به ته ظرف می رسید ولی حالا دو دفعه هست که به خاطر همین مساله سوزنه نمی رسه و نمیتونم محلول رو خوب بکشم تو سرنگ ، بعدش کف میکنه و من با مشقت باید حبابها رو بیرون بفرستم و آخرش نصف محلول از بین میره و ....
این دفعه که یه مقدار هوا مونده بود توش موقعی که می خواستم بزنم احساسش کردم ! confused
آخه چرا این کارو کرده شرکت ؟؟angry3

راستی کسانی که میگن سوزن آونکس ضخیمتر از سینووکسه حتما سوزن بلند سینووکس رو دیدن که مال کشیدن محلول بوده نه تزریق.که اونم دیگه نیست !

یعنی نیدل بلندتره برای کشیدن دارو بوده کی گفته ؟

بهرحال من برعکس این کارو میکردمم خیلی خوب بود ولی نیدل اوونکس ضخیمتر بوده نه بابا چی چی فک کردن نخیر اینطوریا هم نیست نیدل اوونکس هم مثل بقیه نیدلهای معمولی هست یعنی امپولهای معمولی نه زیر پوستی ولی اینا رو بیخیال
بگید نیدل بلندتره مال کشیدن دارو بوده چطور ؟ ولی من با کوتاهتره هم که میکشیدم خوب بود خم کنی راحت توی سوزن میره و کشیده میشه بالا ولی وقتی میزنی توی ویال یهو وارد میشه و کف میکنه در صورتیکه باید قطره قطره بریزی که کف نکنه حالا دیگه اینطور شده مهم نیست بیخیال باباSmile (16)
راستش منم اولاش نمیدونستم تا چندین ماه با سوزن نازکتر و بلندتره میزدم ولی بعد مراجع ذیصلاح گفتن « اون مناسب محلوله ولی زدنش مشکلی نداره فقط چون نازکه امکان شکستنش هست »
منم از اون به بعد رعایت کردم ولی فقط به ران میزنم چون با این سوزن ضخیم روی ران فقط میتونم مسلط باشم .دلمم نمیاد پامو سوراخ کنم ، یکمی جون میکنم !N_aggressive (35)

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 15
  • بعدی