امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروي Betaferon ( نوع قديمي - عرضه قبل از سال 89)
(2010/03/02, 05:42 PM)mojtaba2iran نوشته است: حمید جان اینکه گفته بودی که بتاجکت رو رایگان می دن اینجا که از این خبرها نیست یا من نمی دونم باید از کجا بگیرم . اگه می شه راهنمائی کنید . من چون خیلی تزریق دارم الی ماشاءالله خیلی به دردم می خوره . البته اگه داروخونه ها هم داشته باشن می رم می خرم ولی تا حالا چنین چیزی ندیده بودم . مرسی
این فقط ماله داروهای زیر جلدیه
نه داروهای عضلانی
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
(2010/03/02, 08:30 PM)reza-alizadeh نوشته است: این فقط ماله داروهای زیر جلدیه
نه داروهای عضلانی

این که گفتی یعنی چه ؟ یعنی به درد ما نمیخوره . یعنی نریم بخریم . خوب توضیح بده استاد
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
(2010/03/02, 09:00 PM)mojtaba2iran نوشته است: این که گفتی یعنی چه ؟ یعنی به درد ما نمیخوره . یعنی نریم بخریم . خوب توضیح بده استاد
نخیر زحمت نیافتید
داروی اونکس و سینوکس داروهای عضلانی هستند
و ربیف و بتافرون زیر جلدی .
این فرق در استعمال باعث میشه که این دستگاه برای من و شما
یه دکور خوشگل بشه فقط !
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
سلام به همگی من تازه فهمیدم ام.اس دارم هنوزم تزریق نکردم ولی دکترم گفته باید بتافرون تزریق کنی ترسم از نوع دارو و روش تزریقه که هنوز یادم ندادن چکار کنم میترسم
یک سوال دارم از دوستانی که بتافرون تزریق می کنن
می خواستم بدونم قبل از اینکه تزریق رو انجام بدین آیا قرص یا دارویی مصرف می کنین ؟ چون به من دکترم گفت باید نیم ساعت قبلش 2 تا قرص بخوری ! حالا که دارو ها و آمپول ها رو گرفتم می بینم استامینوفن داده و پردنیزولون 5 ! می خوام بدونم غیر از اینا چیز دیگه میشه مصرف کرد ؟ چون اصلا نمی خوام دوباره برم سارغ پردنیزولون ... تازه داره ورم بدنم خوب میشه و جوش هاش از بین رفته ، البته هنوز حتی یک بار هم نزدم چون اون که می خواد بیاد یادم بده گفت شنبه میاد .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2010/09/07, 02:03 PM)Milo نوشته است: یک سوال دارم از دوستانی که بتافرون تزریق می کنن
می خواستم بدونم قبل از اینکه تزریق رو انجام بدین آیا قرص یا دارویی مصرف می کنین ؟ چون به من دکترم گفت باید نیم ساعت قبلش 2 تا قرص بخوری ! حالا که دارو ها و آمپول ها رو گرفتم می بینم استامینوفن داده و پردنیزولون 5 ! می خوام بدونم غیر از اینا چیز دیگه میشه مصرف کرد ؟ چون اصلا نمی خوام دوباره برم سارغ پردنیزولون ... تازه داره ورم بدنم خوب میشه و جوش هاش از بین رفته ، البته هنوز حتی یک بار هم نزدم چون اون که می خواد بیاد یادم بده گفت شنبه میاد .
ميلو خانوم شما كه هنوز تازه ميخواي شروع كني ،بله بايد يه استامينوفن 500 و يه پردنيزولون بخوري
البته من پردنيزولون رو نمي خوردم بعدش فهميدم واسه تب بوده،ولي استامينوفن رو حتما بخور چون اولش يه كم سنگيني داره
موفق باشي
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : TootFarangi
(2010/07/05, 03:28 PM)pink_yass نوشته است: سلام به همگی من تازه فهمیدم ام.اس دارم هنوزم تزریق نکردم ولی دکترم گفته باید بتافرون تزریق کنی ترسم از نوع دارو و روش تزریقه که هنوز یادم ندادن چکار کنم میترسم

سلام. ترس نداره. پرستار هایی برای این کار هستن یکی دوبار برین پیش اونا یاد بگیرید از اون به بعد خودتون تزریق کنید. آدرس این پرستار ها رو از دکترتون یا انجمن ام اس شهرتون بگیرید
يادش بخير اينجا يه زماني تاپيك معرفي دارو بود نه پرسش و پاسخ . confused
حالا ادامه بديد هر موقع به نتيجه رسيديد بگيد من انتقال بدم .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : TootFarangi
(2010/09/07, 08:18 PM)hamid نوشته است: يادش بخير اينجا يه زماني تاپيك معرفي دارو بود نه پرسش و پاسخ . confused
حالا ادامه بديد هر موقع به نتيجه رسيديد بگيد من انتقال بدم .

ببخشید من باز یادم رفته کجا سوال بپرسم Sad
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
راحت باش ميلو جان
اشكالي نداره . با ارسال هاي قبل منتقل ميكنم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مطالعات باليني داروي فينگوليد mysis 199 151,829 2018/12/02, 10:54 PM
آخرین ارسال: 71shahab
  مقايسه عوارض مصرف دو داروي سينووكس و آوونكس zaynab 129 99,555 2013/11/23, 12:20 AM
آخرین ارسال: سمیرا67

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان