نظرسنجی: امكان خطا در دستگاه ام ار اي هست؟؟؟
بله
50.00%
2 50.00%
خير
50.00%
2 50.00%
در کل 4 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطا و اشتباه در ام ار اي
سلام دوستاي خوبم ، ديروز با همسرم رفتيم كه دكتر جواب ام ار اي رو ببينه كه بگه اگر پلاك جديدي براي همسرم به وجود اومده باشه قطعي تشخيص ام اس بره ! اما گفت نميتونه بگه چون پلاك هاي قبليش هيچ تغييري نكرده بود اما دو تا پلاك جديد و شفاف سمت راست و چپ مغزش به صورت موازي و كاملا شكل هم تازه به وجود اومده بود و اينكه پلاك ها بايد در ام ار اي روي رگ هاي تيره مغز باشن امااو دو تا هيچ كدوم اينجور نبود ! ميگفتن كه ممكنه خطاي دستگاه ام ار اي باشه!!!! واقعا احتمالش هست؟
ما هلند زندگي ميكنيم و دكتر ها چون محافظه كارن دارن ما رو. ق ميدن تا يه تشخيص بدن ! حتي تو اين يك سال دارو هم به همسر من ندادن Sad
البته تو اين يك سال جز همون دو بيني اولش هيچ مشكلي براش پيش نيومده !
ميشه نظراتتون رو به من بگين ! تا حالا شده دستگاه ام ار اي اشتباه كنه ؟
اگه واقعا پلاك باشه چرا جايي كه بايد تو مغز روي او رگ هاي سياه تو ام ار اي باشه نيست؟؟؟؟
ممنون از همتون
 تشکر شده توسط : ابراهیم , kohedard , mahdiye1989 , omid_nejad , mahdie
سلام
هر چیزی ممکنه
از سیستم ارجاع اونجا و اینکه آیا بیمار حق انتخاب پزشک معالج یا مرکز تصویربرداری و ... داره یا نه اطلاعی ندارم باید از افراد مقیم اونجامشورت بگیری که بتونن راهنمائیت کنن
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : mahdiye1989
بله اشتباه در ام ار ای بوجود میاد
و معمولا چیزی که خودم تا الان شنیدم بدین صورت بوده که از مرکز ام ار ای تماس میگیرن که ام ار ای خوب نیست و واسه ام ار ای مجدد شما رو میخوان
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , kohedard
مرسيي دوستان ! عجيب نيست كه در ام ار اي اون پلاك ها كه جديدن موازي هم در چپ و راست مغزن ؟
بله!!! تا دلتون بخواد

واقعا؟ اميدوارم ! اگر همه اين ها رو در كنار هم قرار بديم ميشه اميدوار بود كه وضعيت همسرم فعلا در مرحله سي اس لي باقي مانده

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست