امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطاب مدیران سایت
(2020/05/24, 01:26 PM)atkh نوشته است:
(2020/05/23, 11:46 AM)Hellia نوشته است: ممنون از تمام زحمات مديران سايت ولى اين تغييرى كه ايجاد كردين واقعا در جهت بهتر شدن سايت نيست به نظرم! 
منكه قبلا هر سرى ميومدم وبگردى يه سرى هم اينجا ميزدم ولى الان واقعا حوصله ش نيست چون حس ميكنم فعاليت در سايت كمتر شده و تاپيكا به ندرت بروزرسانى ميشن

اینکه تاپیکها به ندرت بروز رسانی میشند به خاطر کم کاری خودمونه. وگرنه برای دسترسی به تالار گفتگو یه مرحله فقط اضافه شده که وقتی وارد ام اس سنتر میشیم باید به روی تالار گفتگو کلیک کنیم. در ازاش ورود به سایت آسون شده. دیگه اگه پسوردتون فراموش بشه نگرانی ندارید. لازم نیست اکونت جدید بسازی.
یه درخواست. یه پیامک و تامام

والا به هر تاپيكى كه جواب ميديم دوباره گم و گور ميشيم مگه اينكه چند بار back بزنيم!
در اون مورد كه ميگى راحت شده هم واقعا چند بار چنين مشكلى پيش مياد؟ من كه هيچوقت ساين اوت نميكنم كه نخوام هر سرى وارد سايت بشم و پسورد بزنم(حال بگذريم كه يه بار از سايت پرت شدم بيرون و ديگه نتونستم با اكانت قبليم بيام! كه در اون موارد هم كافيه درخواست ارسال رمز به ايميل بزننيم چون من يكى خوشم نمياد شماره موبايل بدم به سايت)
 تشکر شده توسط : A.Kh
این مشکلی که میگی مکه چند بار پیش میاد رو خودم از نزدیک درک کردم(البته نه برای اکانت خودم) بارها و بارها و بارها برای کاربرا پیش میاد و حتی نمیدونن چه ایمیلی دادن که بخوان فراموشی رمز عبور بزنن و ادامه ماجرا و دردسرهاش.
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : A.Kh , atkh , Hellia , هليا
(2020/05/25, 12:01 AM)glassheart نوشته است: این مشکلی که میگی مکه چند بار پیش میاد رو خودم از نزدیک درک کردم(البته نه برای اکانت خودم) بارها و بارها و بارها برای کاربرا پیش میاد و حتی نمیدونن چه ایمیلی دادن که بخوان فراموشی رمز عبور بزنن و ادامه ماجرا و دردسرهاش.

حالا نميشه يه كارى كرد كه هم مشكل اون دسته از دوستان حل بشه هم امثال ما؟ نميشه قابليت بازيابى با شماره همراه فعال باشه ولى نحوه ى ورود به سايت مثل قبل باشه كه وقتى ميزني mscenter.ir بياد تو صفحه فروم و نه مجله ى ام اس سنتر؟
پ ن: بهرحال هرجور صلاح ميدونين! ديگه فوقش يا خودمون رو با قالب جديد وفق ميديم يا نميديم و ...
(2020/05/25, 12:01 AM)glassheart نوشته است: این مشکلی که میگی مکه چند بار پیش میاد رو خودم از نزدیک درک کردم(البته نه برای اکانت خودم) بارها و بارها و بارها برای کاربرا پیش میاد و حتی نمیدونن چه ایمیلی دادن که بخوان فراموشی رمز عبور بزنن و ادامه ماجرا و دردسرهاش.

حالا نميشه يه كارى كرد كه هم مشكل اون دسته از دوستان حل بشه هم امثال ما؟ نميشه قابليت بازيابى با شماره همراه فعال باشه ولى نحوه ى ورود به سايت مثل قبل باشه كه وقتى ميزني mscenter.ir بياد تو صفحه فروم و نه مجله ى ام اس سنتر؟
پ ن: بهرحال هرجور صلاح ميدونين! ديگه فوقش يا خودمون رو با قالب جديد وفق ميديم يا نميديم و ...
 تشکر شده توسط : A.Kh
۲ تا گزینه جدید اضافه شد .

۱ - در صفحه اصلی سایت یعنی mscenter.ir گزینه "ورود به تالار گفتگو" اضافه شد
۲ - در فروم یا همون تالار گفتگو یعنی مثلا همین صفحه . در منو سایت یه آیکن جدید برای صفحه اصلی تالار گفتگو اضافه شد. عکس زیر

[تصویر:  tkyo_screenshot_from_2020-05-26_23-42-42.png]

ضمن اینکه دسترسی مستقیم به صفحه اصلی تالار یعنی صفحه اصلی قدیم سایت از طریق آدرس زیر فراهم هست.
https://mscenter.ir/forum

این موارد نیازهاتون رو رفع میکنه آیا ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : A.Kh , هليا
سلام، من مجددا مجبور شدم ثبت نام كنم نميدونم چرا سايت اجازه نميده با يوزر قبلى وارد بشم(البته مهمم نيست، هدف دور هم بودنه:دي)
ولى از اينكه موقع ثبت نام اينقدر اطلاعات شخصى از آدم ميپرسه اصلا خوشم نيومد شايد دلم نخواد شماره موبايل مرو وارد كنم :دى
(2020/07/06, 06:24 PM)هليا نوشته است: سلام، من مجددا مجبور شدم ثبت نام كنم نميدونم چرا سايت اجازه نميده با يوزر قبلى وارد بشم(البته مهمم نيست، هدف دور هم بودنه:دي)
ولى از اينكه موقع ثبت نام اينقدر اطلاعات شخصى از آدم ميپرسه اصلا خوشم نيومد شايد دلم نخواد شماره موبايل مرو وارد كنم :دى

سلام
از وقتی سایت عوض شده روش ورود هم عوض شده. تبدیل شده به ایمیل و رمز ورود یا شماره موبایل و پیامک. نام کاربری برای ورود به سایت استفاده نمیشه.
احتمالا چون قبلا شماره تلفنتون را وارد نکرده بودین. نمیتونستید از روش ورود با تلفن همراه استفاده کنید. کافی بود با شماره ای که تو بخش ثبتنام هست تماس میگرفتید یا پیام میدادید که بچها براتون درستش کنند.
شماره موبایل که از شما میگیره هیچ جا منتشر نمیشه و امانت نزد سایت هست و فقط به این دلیله که بتونید از قابلیت ورود پیامکی استفاده کنید الان تقریبا تو ۹۹ درصد سایتهای خدماتی این قابلیت هست و قطعا شما هم از اونا با همین روش دادن شماره موبایل استفاده میکنید.
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : هليا , hamid , hadisss
(2020/07/06, 08:02 PM)atkh نوشته است:
(2020/07/06, 06:24 PM)هليا نوشته است: سلام، من مجددا مجبور شدم ثبت نام كنم نميدونم چرا سايت اجازه نميده با يوزر قبلى وارد بشم(البته مهمم نيست، هدف دور هم بودنه:دي)

سلام
از وقتی سایت عوض شده روش ورود هم عوض شده. تبدیل شده به ایمیل و رمز ورود یا شماره موبایل و پیامک. نام کاربری برای ورود به سایت استفاده نمیشه.
احتمالا چون قبلا شماره تلفنتون را وارد نکرده بودین. نمیتونستید از روش ورود با تلفن همراه استفاده کنید. کافی بود با شماره ای که تو بخش ثبتنام هست تماس میگرفتید یا پیام میدادید که بچها براتون درستش کنند.
شماره موبایل که از شما میگیره هیچ جا منتشر نمیشه و امانت نزد سایت هست و فقط به این دلیله که بتونید از قابلیت ورود پیامکی استفاده کنید الان تقریبا تو ۹۹ درصد سایتهای خدماتی این قابلیت هست و قطعا شما هم از اونا با همین روش دادن شماره موبایل استفاده میکنید.

سلام، ممنون بابت توضيحاتتون! icon_question نه راستش من هيچ جا شماره موبايل ندادم مگر اينكه مربوط به سايتاى دولتى و اينا باشه. بازعرض معذرت ترجيح ميدم از اون روشى كه گفتيد هيچوقت استفاده نكنم. فعلا كه همينطورى راحتم تا ببينيم درآينده چى ميشه

پ ن: تبلت من نياز به آپگريد داره براى همين در ورود به سايت مشكل پيدا ميكنم وگرنه از روش ايميل و پسورد استفاده كردم حواب نداد angel
فراموشی رمزعبور یا عدم توانایی ورود به سایت در سیستم جدیدمون دیگه یه شوخیه به نظرم !!!
تا الان برای رسیدن به این پلتفرم کلی هزینه شده و ماهیانه N تومن هزینه اس ام اس ارسال کد ورود میشه که شما بتونید راحت از سایت استفاده کنید
حالا اگه علاقه ندارید شمارتون رو بدید دیگه یه مورد شخصیه و به نظرم جای اعتراض به سایت وجود نداره
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : هليا
(2020/07/07, 10:50 PM)pid=\558206 نوشته است:فراموشی رمزعبور یا عدم توانایی ورود به سایت در سیستم جدیدمون دیگه یه شوخیه به نظرم !!!
تا الان برای رسیدن به این پلتفرم کلی هزینه شده و ماهیانه N تومن هزینه اس ام اس ارسال کد ورود میشه که شما بتونید راحت از سایت استفاده کنید
حالا اگه علاقه ندارید شمارتون رو بدید دیگه یه مورد شخصیه و به نظرم جای اعتراض به سایت وجود نداره

نه اعتراضى ندارم گفتم كه اشكال از جانب تبلت خودمه كه بايد آپگريد بشه چون الان گزينه ى خروج از سايت رو هم نشون نميده   :60:
من آدم قدرنشناسى نيستم كه زحمات شما رو ناديده بگيرم ولى خب از اينكه موقع ثبت نام وادارمون حتما شماره موبايل وارد كنيم رو دوست نداشتم ! باز اينجا ديگه مجبورمون نكرد كه كد فعالسازى كه به موبايل ارسال ميشه رو وارد كنيم وگرنه من كلا از اينجا بودن محروم ميشدم sad

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشکل در استفاده از سایت MFhealth 162 89,062 2018/07/14, 10:14 PM
آخرین ارسال: hadisss
  پیشنهاد برای قالب سایت silent 5 4,091 2018/07/08, 10:10 PM
آخرین ارسال: hamid
  دلیل بسته بودن چند روزه سایت ... !!! ؟؟؟ Sina 157 78,986 2013/07/27, 11:14 AM
آخرین ارسال: nahid
  قالب جدید سایت hamid 148 74,637 2012/07/17, 07:40 PM
آخرین ارسال: paeazan
  اختلال در لود سایت neda sedaghat 52 30,372 2012/02/27, 04:10 PM
آخرین ارسال: earth