•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنگینی ، ضعف ، بی حسی و کرختی پاها
سلام به همگی
من مشکلی که دارم اینه که با کمی راه رفتن پاهام خیلی خسنه میشن..از چند تا پله که بالا برم هم هپینطوره و دیگه نمیتونم ادامه بدم و این مشکلم الان ۳ ماهه که هست و اصلا خوب نمیشه...من ۲۵ سالمه و ۶ ماهه که برام تشخیص ام اس دادن...بهم گفتن عود و فروکش ولی این وضعیت پاهام فروکش نمیکنه...کسی هست که نوع عود و فروکش باشه و مشکل منو داشته باشه؟یا چون موندگار شده یعنی من نوع پیشرونده هستم؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2018/07/05, 08:19 AM)Saraaa970 نوشته است: سلام به همگی
من مشکلی که دارم اینه که با کمی راه رفتن پاهام خیلی خسنه میشن..از چند تا پله که بالا برم هم هپینطوره و دیگه نمیتونم ادامه بدم و این مشکلم الان ۳ ماهه که هست و اصلا خوب نمیشه...من ۲۵ سالمه و ۶ ماهه که برام تشخیص ام اس دادن...بهم گفتن عود و فروکش ولی این وضعیت پاهام فروکش نمیکنه...کسی هست که نوع عود و فروکش باشه و مشکل منو داشته باشه؟یا چون موندگار شده یعنی من نوع پیشرونده هستم؟
سلام خوب هستین ؟ ببینید بعضی از علایم چند وقتی طول میکشه که از بین بره . من خودم هر علامتی میاد سمتم 2و3 هفته طول میکشه بسته به بدن و بیماری. بعضی چیزا فقط علایم هستن و نمیتونی پیشرفت و حمله اسمشونو بذاری. ولی حتما به دکتر بگین که دارو بدن بهتون . سعی کنید پاهاتون را تقویت کنید طی روز چند ست 20 تایی پاهارو پاشنه پنجه کنید خیلی خیلی کمک میکنه ممکنه 2و3 روز اول درد داشته باشید ولی بعدش اوکی میشه.اینا تجربیات شخصی بودwink2wink2wink2 انشالله که همیشه سلامت باشیدwink2wink2wink2
 تشکر شده توسط : Saraaa970 , پریا حقیقت پور
سلام دوستان امیدوارم همه حالشون خوب باشه، من چند ماهه که زانوی پای راستم هر چند روز وقتی که دارم راه میرم یه دفه ای انگار از کار میوفته وبه جلوخم میشه ،نمیدونم این از علائم ام اس ممکنه بدتربشه یا دلیل دیگه ای داره.میخواستم بدونم ایا شماهم این حالت بهتون دست میده؟
(2014/02/07, 07:56 PM)سالومه نوشته است: كسي كه 30 سال پيش مبتلا مي شد چون بهش فكر نميكرد و كارهاي روزمره ي خودشوميكرد به مرور بدون استفاده از هيچ دارويي خوب مي شد agreement2
من همچين كسي رو ديدم كه سال ها با اين مريضي زندگي ميكرد ومشكلي نداشت به قول خودش زماني كه نمي دونست خيلي بهتر بود تا الان كه فهميده اين بيماري چي هست و چيكار ميكنه confused2
الانم خود من وقتي به مريضيم فكر ميكنم خيلي زمين گير ميشم ولي زماني كه بيخيالشمو به فكره كارو زندگيم هستم خيلي عالي وسرحال ميشم
تو هم دنياي قشنگو الان ببين ......................wink2wink2wink2

سالومه جان اگه کسی بیماریش روند پیشرفته میرفت اتفاقا بدتره چون دارویی هم به اون صورت نداشتن و الانم نمیشه به اون حالت قبل برگردن
سلام ، یه سوال داشتم اگه دوستان بتونن کمکم کنن ممنون میشم، من احساس ضعف در پاها وکمر دارم در طول روز چند بار این احساس میاد سراغم وگاهی هم نیست،این احساس یه جوریه که انگار خیلی پیاده روی کردم وکمرمو پاهام خسته شدن طوری که دوس دارم کمرم از وسط دونیم بشه Dash2
قدرت پاهام کم نشده وخوبن ولی این احساس اذیتم میکنه، به نظرتون از بیماریمه یا اینکه ربطی نداره، ممنون میشم تجربیاتتون رو بهم بگین
سلام من پارسال متوجه شدم مبتلا ب ام اس ام یه دوره کورتون مصرف کردم گفتن خوب شدی نیاز. به دارو نیست 
الان چند وقت پاهام دوباره بی حس میشه باید دوباره مراجعه کنم و ام آر بگیرم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواب رفتگی سر، سوزش و گزگز و یا سنگینی سر sargol 17 172,126 2019/11/13, 10:56 PM
آخرین ارسال: Shaparak..
  ضعف و سنگینی دست آزیتا 7 17,402 2017/09/02, 10:37 AM
آخرین ارسال: حامد 67
  درد کتف و گردن - سنگینی گردن mina_a 26 19,559 2017/05/02, 06:47 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان