امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جوش ها و کورتون
واااای
من همیشه بعد از کورتون پر از جوش می شه صورتم حتی با چند تا دگزا پوستم خیلی هم چرب می شه
اصلا به جوشا دست نزنید روزی دو سه بار با شوینده خوب بشورید می ره زود اصلا جاشونم نمی مونه خیالتون راحت
(2011/02/13, 02:34 PM)ehsan-foruz نوشته است: سلام به همه ی فرشته های مهربون ام اسی....
شاید سوالی که میخوام بپرسم دغدغه خیلی از
آقایان و مخصوصا خانم های انجمن باشه...
سوال: برای برطرف کردن جوش های صورت ناشی از مصرف کردن کورتون ها(خوراکی یا تزریقی) از چه کرم یا پماد و یا حتی دارویی میتونم کمک بگیرم...؟
از همتون تشکر مکنم...
یادتون نره واسه هم دعا کنیم
Smile 
(2021/05/04, 12:30 PM)09900553387 نوشته است:
(2011/02/13, 02:34 PM)ehsan-foruz نوشته است: سلام به همه ی فرشته های مهربون ام اسی....
شاید سوالی که میخوام بپرسم دغدغه خیلی از
آقایان و مخصوصا خانم های  انجمن باشه...
سوال: برای برطرف کردن جوش های صورت ناشی از مصرف کردن کورتون ها(خوراکی یا تزریقی) از چه کرم یا پماد و یا حتی دارویی میتونم کمک بگیرم...؟
از همتون تشکر مکنم...
یادتون نره واسه هم دعا کنیم

سلام دوستان عزیز من جدیدا تجربه ی مصرف پالس کورتون رو داشتم در حالت عادی پوست بی اندازه صاف و سالمی دارم اما با مصرف پالس کورتن صورتم پر جوش شد و در نهایت با مصرف  محلول کلیندامایسین اونم واسه دوهفته کل جوش ها فروکش کردن به غیر از اون محلول توصیه ی  من اینه که پوستتون رو تمیز نگه دارین و مصرف قند و شیرینی و غذاهای چرب رو به حداقل ممکن برسونید. به امید بهبودی روزافزون برای همه ی بیماران موفق باشین 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان