امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تپش قلب ، تنگي نفس و سرفه
همسرم خیلی سرفه میکرد و هر دکتری میرفتیم همه اش داروی سرماخوردگی میدادند، پیش دکتر صحرائیان هم رفتیم گفت سرما خوردگی بعد دیدیم اصلاً سرفه هاش خوب نمیشه به خصوص صبح ها، دیگه به خودش فحش می داد Confused
اونجایی که تزریق سینووکس رو انجام میداد، دکتر قرباندوست بهش گفت شما آلرژی داری، بهش داروهای آلرژی و اسپری مخصوص آسم رو داد. نتیجه این شد که فرداش تا سرفه میکرد اسپری رو میزد و دیگر هیچ agreement2
هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش میگفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت sad2
 تشکر شده توسط : s.omid , mahdiyehriyahi
(2014/05/03, 10:07 AM)s.omid نوشته است: سلام: من میخوام بدونم رابطه ای بین ام اس وتنگی نفس باسرفه های شدید هست یا نه؟ واگه هست راه حل اون چیه؟ البته تو اینترنت خوندم که سرفه و تنگی نفس میتونه عوارض بعضی از داروها یی که مصرف میکنیم باشه . اگه اطلاعات درستی دارید لطفا بفرمائید.

من مدت طولانی دچار سرفه و تنگی نفس بودم. خیلی دکتر رفتم. سی تی اسکن و عکس ریه و...
بالاخره فهمیدم به قرص باکلوفن حساسیت دارم. بعد از قطع کردنش خوب خوب شدم.
ارزش ماورایی هرکس، به اندازه حرفهاییست که برای نگفتن دارد...
 تشکر شده توسط : s.omid , mahdiyehriyahi
سلام
من مدتیه که در اثر گرما دچار تنگی نفس میشم طوریکه به سختی نفس میکشم و همش احساس میکنم دارم خفه میشم و به صورتم آب میزنم تا حالم بهتر بشه.
اوایل فکر میکردم مشکل قلبی دارم به پزشک مراجعه کردم؛خوشبختانه قلبم سالمه.

اگر کسی از دوستان اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه
صد بار خدا مرثیـه خوان کرد مرا ، در بوتـه ی صبر امتحان کرد مرا

هرگز نشکست پشتم از هیچ شکست ، جز مرگ پدر که نیمه جان کرد مرا
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , free , آرزو , mahdiyehriyahi
والا من توو این 10 سال تجربه تنگی نفس نداشتم confused2
ایشالا که چیزی نیست ولی حتما با دکترت در میون بذار icon_question
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : آرزو , mahdiyehriyahi
دوست عزیز
این تنگی نفس بی ربط با گرما و آلودگی هوا نیست...
به ام اس ربطی نداره.
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
ما بهتره که حتى المقدور در معرض گرما قرار نگيريم.
من سه چهار ساله که با تزريق دگزامتازون دو، سه روز اول بعد از تزريق کمى نفس تنگى مى گيرم که مربوط به دارو هست. خوردن هويج رو امتحان کردم موقع نفس تنگى آرومم مى کنه.
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : mahdiyehriyahi
دوستانی که از داروی گلاتیر امر استات استفاده میکنن آیا شده چن روزی با مشکل تپش قلب و تنگی نفس مخصوصا موقع خواب مواجه شن من حتی سمت قلبمم کمی دردناکه تازه وقتی گرمم میشه باز این حالتو تجربه می کنم کسی هست این حالتو تجربه کرده باشه به نظر شما باید چیکار کنم نکنه حمله اومده سراغم ؟Huh
 تشکر شده توسط : mahdiyehriyahi
من چند ماه پیش همین حالات شما رو داشتم
به دکترم گفتم
دکتر واسه ام آزمایش خون نوشت
بعد معلوم شد آنزیم های کبدی ام بالا رفتن
بعد مدتی استفاده از قرص
کبدم آروم شد
منم یواش یواش حالت هام رفع شد
شاید مشکل همین باشه
به دکتر مراجعه کنید بهتر راهنماییتون میکنه
تاریک ترین ساعت شب درست ساعات قبل از طلوع خورشید است
پس همیشه امید به روشنایی داشته باش

تشکر شده توسط : silent , الیکا , mahdiyehriyahi
بله تنگیه نفس از عوارض ام اس هست منم تنگیه نفس دارم
 تشکر شده توسط : sara.i , mahdiyehriyahi
من مدتی بود خیلی خیلی تنگی نفس داشتم این موضوع به شدت برام آزاردهنده بود حس خفگی بهم دست میداد چند روز پیش رفتم پیش دکتر صحراییان گفتم به ایشون هم فشار سنگینی روی قفسه سینه ام حس میکنم و هم اینکه تنگی نفس دارم و سخت نفس میکشم آقای دکتر گفتن چون علائم دیگه ای هم همراه این موضوع داری نمیشه گفت حمله ست این هشدار برای حمله ست و بهم 10 تا دگزامتازون دادن که من نمی خوام تزریق کنم
از آقای دکتر سوال کردم که این موضوع مربوط به ام اس هست که گفتن بله و وقتی عصبی میشید و اضطراب دارید این موضوع اتفاق می افته و در خصوص درد قفسه سینه هم آغوش ام اس رو برام توضیح دادن
بله دوستان متاسفانه این تنگی نفس آزاردهنده هم به خاطر ام اسه حالا احتمالا توی گرما و دوران استرس شدید تر میشه confused2
بگذار سرنوشت هر راهی می خواهد برود راه من جداست....
بگذار این ابرها تا می توانند ببارند چتر من خداست.....
 تشکر شده توسط : mahdiyehriyahi , samiramiss

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان