امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیزر درمانی و ام اس
(2012/02/04, 12:03 AM)earth نوشته است: من با لطف دوست خوب و قدیمی مریم فردا یه وقت از دکتر نبوی گرفتم. متاسفانه داروهای گرون قیمت دکتر طوفانیان هیچ تاثیر مثبتی روی پاهام نگذاشته. این روشی که گفتید رو دکتر نبوی پیشنهاد دادند. امیدوارم که ایشون فردا با داروی موثر تری به وضعیت بد پاهام خاتمه بدند. تا الان فکر می کردم خب ام اس دارم که دارم مثلن چی شده؟ من که الان دارم همون کارای قبل از ام اس رو انجام می دم حالا نه دقیقن با همون کیفیت ولی داشتم انجام می دادم عجب صورت کریه و غم انگیزی این چند روزه از خودش بهم نشون داد. الان اگه کف پای منو با چاقو هم ببرید فکر نکنم متوجه بشم. اینو به این خاطر می گم که قلقلک که داده می شه نمی فهمم. راه می رم اما با سوزش و درد.

سلام سعیده جان
درسته ...این طرح دکتر نبوی هست. منم یه مدتی پاهام،دستام و پهلوها و شکمم بی حس بود و پاهام سنگین می شد. که به خاطر همین گاباپنتین مصرف کردم و پهلوهام و شکمم خوب شد و پاهام بهتره ... ولی دستم همچنان هست. من پرسیدم که این گزگزها و بی حسی ها می تونه برطرف بشه(البته از همکار آقای دکتر که مسئول پاسخ گویی هستند گویا!wink2) گفتند از اهداف طرح همین هم هست.
به امید سلامتی همه ی دوستانlove51
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : naz.gigili , مهرافروز
سلام میشه ادرس اون جایی روکه برای لیزر تراپی رفتید رو به من بدید من هم برای پروژه ام میخوام درباره اثرات لیزر روی بیماری ام اس تحقیق کنم .ممنون میشم
 تشکر شده توسط : مهرافروز
(2012/01/07, 12:53 AM)edarzi نوشته است: سلام دوستان
می خواستم ببینم کسی تو این سایت تا حالا از روش لیزرتراپی استفاده کرده یا نه؟Huh

دکترم به خاطر درد گردنم منو به یه مرکزی معرفی کرده(جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران) که طرحی برای لیزر درمانی روی بیماران ام اسی اونجا اجرا می شه. تو اینترنت هم یه چیزایی خوندم در موردش. از یه طرف حس کنجکاویم می گه برو ببین چه خبره از طرفی هم نمی دونم تاثیر داره یا نه؟!
اون مطلبی که تو اینترنت خوندم که خیلی تعریف کرده بود!!!wink2

اگه کسی تجربه ای داره خوشحال می شم من رو هم در جریان بذاره.
ممنونم...

سلام
ممنون میشم اگر بتونید اطلاعاتی در خصوص لیزر مورد استفاده در این روش (نوع دستگاه، توان لیزر ، برند و ....) در اختیار بذارید که بدونیم با چی طرفیمWink
नियंत्रण अपने भाग्य को या किसी और होगा.

Jack Welch
 تشکر شده توسط : shahrzad , مهرافروز , zenith
الهام جان من یه سوال دارم اونم اینکه درد گردنت به چه صورتی بودی؟بی حسی که نبوده؟بعد اینکه بعد از اولین ویزیتت دکتر گفت بری لیزر؟!!!
اگه توضیح بیشتر هم داری،بدی ممنون میشم
مراقب خودت باش عزیزمicon_question
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : مهرافروز
(2012/03/08, 06:49 PM)shahrzad نوشته است: الهام جان من یه سوال دارم اونم اینکه درد گردنت به چه صورتی بودی؟بی حسی که نبوده؟بعد اینکه بعد از اولین ویزیتت دکتر گفت بری لیزر؟!!!
اگه توضیح بیشتر هم داری،بدی ممنون میشم
مراقب خودت باش عزیزمicon_question

سلام،
شهرزاد جان درد گردنم به صورت سوزشی بود...انگار که یه نقطه ای توی گردنم می سوخت و بعد دردش منتشر می شدconfused2
من توی دستام (نوک انگشتام بیشتر ) و پاهام (که الان خوبن) گزگز داشتم فقط و یه کم بی حس بودن(یا بهتره بگم کم حس بودن!) اولین ویزیت اگر منظورت اولین باری که پیش دکترم رفتم هست که نه ... ولی آخرین باری که رفتم و گفتم گردنم درد می کنه این پیشنهاد رو بهم دادن.
ممنونم عزیزم تو هم همین طورicon_question
(2012/03/07, 03:55 PM)baharep نوشته است: سلام میشه ادرس اون جایی روکه برای لیزر تراپی رفتید رو به من بدید من هم برای پروژه ام میخوام درباره اثرات لیزر روی بیماری ام اس تحقیق کنم .ممنون میشم

مرکز تحقیقات لیزر جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران - خ انقلاب - خ ابوریحان - تقاطع روانمهر.
ولی نمی دونم چقدر بهت کمک بشه ... confused2
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : یاسی
دوستان من ۱۰ جلسه هست که دارم لیزر میکنم، محل لیزر کردن را دکتر از روی عکسهای ام آر آی مشخص کرد. بعد از این جلسات وضعیتم خیلی بهتر شده، دکتر گفته باید ۱۵ جلسه برم.
در ضمن من چایی و لبنیات رو قطع کردم و از وقتی که قطعشون کردم حمله ای نداشتم. فقط یه خورده پام ناتوان هست.
 تشکر شده توسط : somaye_602000

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شیمی درمانی 1989مهدیه 9 10,392 2017/02/12, 09:18 AM
آخرین ارسال: سالومه
  اسب درمانی nazijan81 20 16,174 2015/07/09, 09:52 PM
آخرین ارسال: mj.ny-luise

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان