•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15(current)
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر آنزيم های کبدی
من انزيم هام قبلا خوب بود يك هفته رفتم بدنسازي cpkم شد٥٠٠٠ altوastحدوو ١٠٠و٢٠٠شد.ميگن به خاطر بدنسازي(تو مقاله هاي انگليسيم خودم خوندم كه كساييكه بدنسازي كار ميكنن بالاترcpkشون از حد نورمال ولي ديكه نه٥٠٠٠Dodgyبهم گفتن بدنسازي نميتوني بري مشكل براي قرصت و كليه ات ايجاد ميكنه ولي خيلي دوست دارم ادامه بدم?
ازشما كسي بدنسازي يا ورزش سنكين ديگه اي كارميكنه؟امزيم هاش بالاست؟يا فقط بدن من از اول زندگي ساز ناكوك بوده?
حالا بايد هفته ديگه برم دوباره ازمايش بدم?
(2017/12/16, 05:55 PM):)ناشناس نوشته است: من انزيم هام قبلا خوب بود يك هفته رفتم بدنسازي cpkم شد٥٠٠٠ altوastحدوو ١٠٠و٢٠٠شد.ميگن به خاطر بدنسازي(تو مقاله هاي انگليسيم خودم خوندم كه كساييكه بدنسازي كار ميكنن بالاترcpkشون از حد نورمال ولي ديكه نه٥٠٠٠Dodgyبهم گفتن بدنسازي نميتوني بري مشكل براي قرصت و كليه ات ايجاد ميكنه ولي خيلي دوست دارم ادامه بدم?
ازشما كسي بدنسازي يا ورزش سنكين ديگه اي كارميكنه؟امزيم هاش بالاست؟يا فقط بدن من از اول زندگي ساز ناكوك بوده?

ببینید افزایش cpk نشون دهنده ی تخریب سلولهای عضلاتتونه
این cpk کلیوی دفع میشه و داروتونم همینطور...پس احتمال آسیب به کلیه هاتون بالا میره...این موضوعو جدی بگیرید!
شما احتمالا رژیم پر پروتئینی هم داشتین کنارش که یهو اینقدر زیاد شده!
بنظر من یه ورزش سبک تر انتخاب کنید...هر ورزش سنگینی بهرحال به عضلات فشار میاره
Smile (52)!!!Don't take it too seriously
 تشکر شده توسط : :)ناشناس
(2017/12/16, 11:39 PM)zahra :) نوشته است:
(2017/12/16, 05:55 PM):)ناشناس نوشته است: من انزيم هام قبلا خوب بود يك هفته رفتم بدنسازي cpkم شد٥٠٠٠ altوastحدوو ١٠٠و٢٠٠شد.ميگن به خاطر بدنسازي(تو مقاله هاي انگليسيم خودم خوندم كه كساييكه بدنسازي كار ميكنن بالاترcpkشون از حد نورمال ولي ديكه نه٥٠٠٠Dodgyبهم گفتن بدنسازي نميتوني بري مشكل براي قرصت و كليه ات ايجاد ميكنه ولي خيلي دوست دارم ادامه بدم?

ببینید افزایش cpk نشون دهنده ی تخریب سلولهای عضلاتتونه
این cpk کلیوی دفع میشه و داروتونم همینطور...پس احتمال آسیب به کلیه هاتون بالا میره...این موضوعو جدی بگیرید!
شما احتمالا رژیم پر پروتئینی هم داشتین کنارش که یهو اینقدر زیاد شده!
بنظر من یه ورزش سبک تر انتخاب کنید...هر ورزش سنگینی بهرحال به عضلات فشار میاره
ممنون از پاسختون بله متاسفانه با اينكه خيلي دوست داشتم كنار گذاشتم پزشك گفتن كلا نبايدبرم اخه اولين حملم وقتي بود كه باشگاه ميرفتم و بعد هم به لحاظ روحي خودم و هم خانواده نتونستم ادامه بدم و ول كردم و براي همين پدر و مادرم مخالف دوباره رفتنم از اولبودن ديگه رژيمم هم به طبع پر پرونيين بود مثل اينكه بيشاز حد سنگين كاركرده بودم ماهيچه هام تركيدهconfusedفعلا هم دارم اب ميخورم به مقدارزياد تا دفع بشه ان شالله كه اين هفته ازمايش بدم درست شده باشه
شايد بعدا اگه متخصص تغذيه ي خوبي كه در زمينه ورزش وارد باشن پيدا كردم مراجعه كنم بهشون شايدراهي باشه كه اروم اروم بدنسازي رو دوباره شروع كنم
سلام
بچه ها تا حالا کسی مشکل مصمومیت کبدی با داروی ام اس رو پیدا کرده؟
من تایسبری استفاده می کنم یک ساله
تو یک ماه آنزیمام رفت رو 200
دکتر کبد احتمال hepatitoyicity داده ( مصمومیت کبدی دارویی)
بعد گفت من صلاح نمیبینم دارو رو ادامه بدی
پس چی کنم
ام اس بدون دارو میشه مگه!!!
ممنونم از راهنماییتون
از آسیب کبدی خیلی می ترسم
الان یه آزمایش کبد نوشته برام تقریبا چکاب کامل کبد هر بیماری ای که فکرشو بکنید. تا جواب این آزمایشا بیاد من از استرس می ترکم
ولی تا قبل جواب آزمایش احتمالی که دادن مصمومیت کبدی بود.که اونم تقریبا خطرناکه
 تشکر شده توسط : الی کوچولو
(2020/05/19, 10:57 AM)elham.s نوشته است: سلام
بچه ها تا حالا کسی مشکل مصمومیت کبدی با داروی ام اس رو پیدا کرده؟
من تایسبری استفاده می کنم یک ساله
تو یک ماه آنزیمام رفت رو 200
دکتر کبد احتمال hepatitoyicity داده ( مصمومیت کبدی دارویی)
بعد گفت من صلاح نمیبینم دارو رو ادامه بدی
پس چی کنم
ام اس بدون دارو میشه مگه!!!

ممکنه پزشک مغز و اعصابتون برای مدتی داروتون را قطع کنن و یا داروتون را عوض کنن
من چند سال پیش آنزیم کبدیم با مصرف داروی ربیف بالا رفت. اون موقع داروم را عوض کردن به سینومر 
بعد از اون هم دیگه کبدم مشکل نداشت و کامل برطرف شد
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : الی کوچولو

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15(current)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: