امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشنج
سلام.خواهش میکنم کمکم کنید.ایا تا به حال شنیدین تشنج شدید و به تعداد سه بار در گذشته باعث به وجود اومدن پلاک در سر شده؟من تووی سرم با انجام ام ار ای چند تا پلاک خیلی کم رنگ دیده شده.فردا باید برم دکتر.با علایم حسی خیلی جزعی مراجعه کردم به متخصص.ام ار ای نوشت.در عین نا باوری توو سرم چند تا پلاک هستش.خواهش میکنم جوابمو بدین
سلام
سعی کنید آرامش خودتون رو حفظ کنین و اینقد به خودتون استرس ندید
درک میکنم
ایشالا که چیز خاصی نباشه
اما بهتره بزاری دکترت جواب ام آر آیت رو ببینه و نظرشو بگه
پس پزشک بهتر میدونن علت پلاکها چیه
گیریم که یه بیماری هم داشته باشی؟
مگه ماها که داریم دنیا برامون به آخر رسیده؟
قوی باش دوست عزیز Blush
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
(2017/04/14, 08:28 AM)سامان بیگلی نوشته است: سلام.خواهش میکنم کمکم کنید.ایا تا به حال شنیدین تشنج شدید و به تعداد سه بار در گذشته باعث به وجود اومدن پلاک در سر شده؟من تووی سرم با انجام ام ار ای چند تا پلاک خیلی کم رنگ دیده شده.فردا باید برم دکتر.با علایم حسی خیلی جزعی مراجعه کردم به متخصص.ام ار ای نوشت.در عین نا باوری توو سرم چند تا پلاک هستش.خواهش میکنم جوابمو بدین

سلام دوست عزيز من ا ز تاثیر تشنج در بروز ام اس اطلاع ندارم ولی خود من علایم حسی خفیف داشتم و با انجام ام آر آی چند پلاک دیده شد که آزمایشات بعدی ام اس و تایید کرد
(2017/04/14, 08:28 AM)سامان بیگلی نوشته است: سلام.خواهش میکنم کمکم کنید.ایا تا به حال شنیدین تشنج شدید و به تعداد سه بار در گذشته باعث به وجود اومدن پلاک در سر شده؟من تووی سرم با انجام ام ار ای چند تا پلاک خیلی کم رنگ دیده شده.فردا باید برم دکتر.با علایم حسی خیلی جزعی مراجعه کردم به متخصص.ام ار ای نوشت.در عین نا باوری توو سرم چند تا پلاک هستش.خواهش میکنم جوابمو بدین

دوست عزیز
سوالتون رو به تاپیک مشابهی که در سایت هست منتقل کردم
باز هم تاکید میشه که پزشک باید ببینه و نظر بده

در مورد پلاک و ام اس هم میتونید دو تاپیک زیر رو مطالعه کنین:

آیا هر پلاکی نشانه ام اس است؟

و

پلاک، تعداد پلاک و رابطه آن با ام اس
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : alireza1111

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان