امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق ربيف بعد از 2 ماه وقفه...
سلام

بالاخره رفتم ربيف رو گرفتم راستش دوست داشتم تو عيد امپول نزنم و با خيال راحت بريم مسافرت ولي متاسفانه امپول لعنتي...:no57:

حالا بعد از 2 ماه براي شروع كل امپول رو بزنم يا نصفش يعني بقيش رو دور بريزم؟؟؟؟
راستش اينقدر گرون شده كه دلم نمياد دور بريزم اما ميدونم اگه يه دفه بزنم اون شب حتي با استامينوفن هم بايد بميرم
مغز سرم تكون ميخوره و تب و لرز

ميشه بگيد شما چه كار ميكنيد؟؟؟
نميشه يه جوري نصفش رو بزنم بقيش رو بزارم تو يخچال واسه دو روز بعدش؟؟//:no25:
ممنون
 تشکر شده توسط : movahedi
(2013/03/10, 11:52 AM)missmaryam2005 نوشته است: سلام

بالاخره رفتم ربيف رو گرفتم راستش دوست داشتم تو عيد امپول نزنم و با خيال راحت بريم مسافرت ولي متاسفانه امپول لعنتي...:no57:

راستش اينقدر گرون شده كه دلم نمياد دور بريزم اما ميدونم اگه يه دفه بزنم اون شب حتي با استامينوفن هم بايد بميرم

ممنون
اول با دکترتان مشورط کنید
ولی بستگی به خودتان دارد که آیا ربیف را قبل از این دو ماه می زدید یا نه
اگه می زدید و اون کاهش به سمت کامل دوز (سه هفته اول یک سوم و سه هفته دوم دو سوم و سه هفته سوم به بعد یک کامل ) را اجرا کردید وبدن را برای دارو آماده کردید فکر کنم تزریق از یک سوم به سمت یک را در طول 3 هفته هم انجام بدین کافی است (یعنی :هفته اول یک سوم و هفته دوم (دوم و سوم بستگی به نظر پزشک داره) دو سوم و هفته های بعد یک کامل ) دوز را تزریق کنید
شاید هم دکتر با توجه به شناختی که از شما داره بگه از اولش هم یک کامل را بزنید

نه نمی شه confused آن کار را کرد و شرکت تولید کننده دارو Smile (52)چنین کاری را منع کرده چون ماندن داروی استفاده شده بخاطر از بین رفتن محیط خلع داخل سورنگ باعث بی اثر شدن دارو می شود ConfusedConfused

در مورد قیمت هم نگران نباشین انشا لاه تا پایان این هفته درست می شه همه چیز به روز اولش بر می گرده
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : movahedi , missmaryam2005 , hamid , DavidBili
ممنونم از راهنماييت
دكترم جواب نميده منشيهاش هم كه افتضاح مگر اينكه ويزيت بدم بعد كلي معطلي برم پيشش
 تشکر شده توسط : movahedi , DavidBili
(2013/03/10, 12:48 PM)missmaryam2005 نوشته است: ممنونم از راهنماييت
دكترم جواب نميده منشيهاش هم كه افتضاح مگر اينكه ويزيت بدم بعد كلي معطلي برم پيشش
اگه تهرانید بروید انجمن همایت از بیماران ام اس کنار داروخانه 13 آبان عضو شوید و شنبه ها چهار شنبه ها دکتر است با وقت قبلی بدون پرداخت ویزیت طبابت می کنه
واگه تهران نیستین تزریق از یک سوم به سمت یک را در طول 3 هفته هم انجام بدین کافی است (یعنی :هفته اول یک سوم و هفته دوم (دوم و سوم ) دو سوم و هفته های بعد یک کامل ) دوز را تزریق کنید

(2013/03/10, 12:54 PM)hessam نوشته است: اگه تهرانید بروید انجمن همایت از بیماران ام اس کنار داروخانه 13 آبان عضو شوید و شنبه ها چهار شنبه ها دکتر است با وقت قبلی بدون پرداخت ویزیت طبابت می کنه
واگه تهران نیستین تزریق از یک سوم به سمت یک را در طول 3 هفته هم انجام بدین کافی است (یعنی :هفته اول یک سوم و هفته دوم (دوم و سوم ) دو سوم و هفته های بعد یک کامل ) دوز را تزریق کنید

ولی باید با پزشک بعد از یک ماه از تزریق در تماس باشید
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : missmaryam2005 , movahedi
سلام از مشهد كسي هست

قيمت ربيف ميدونيد چند شده
(2013/03/10, 12:29 PM)hessam نوشته است:
(2013/03/10, 11:52 AM)missmaryam2005 نوشته است: سلام

ممنون
اول با دکترتان مشورط کنید
ولی بستگی به خودتان دارد که آیا ربیف را قبل از این دو ماه می زدید یا نه
اگه می زدید و اون کاهش به سمت کامل دوز (سه هفته اول یک سوم و سه هفته دوم دو سوم و سه هفته سوم به بعد یک کامل ) را اجرا کردید وبدن را برای دارو آماده کردید فکر کنم تزریق از یک سوم به سمت یک را در طول 3 هفته هم انجام بدین کافی است (یعنی :هفته اول یک سوم و هفته دوم (دوم و سوم بستگی به نظر پزشک داره) دو سوم و هفته های بعد یک کامل ) دوز را تزریق کنید
شاید هم دکتر با توجه به شناختی که از شما داره بگه از اولش هم یک کامل را بزنید

نه نمی شه confused آن کار را کرد و شرکت تولید کننده دارو Smile (52)چنین کاری را منع کرده چون ماندن داروی استفاده شده بخاطر از بین رفتن محیط خلع داخل سورنگ باعث بی اثر شدن دارو می شود ConfusedConfused

در مورد قیمت هم نگران نباشین انشا لاه تا پایان این هفته درست می شه همه چیز به روز اولش بر می گرده

یعنی قیمت ربیف کم میشه؟باور نمیکنمConfusedrolleyes
سلام. این پیام از گفت و گوی اعضا نقل قول شده :

(2016/05/22, 07:11 PM)mysis نوشته است: سلام به همه دوستان و عزیزان

با توجه به تغییر دارو از ربیف به تایسبری تعداد 10 عدد ربیف باقی مانده است از دوستانی که ربیف مصرف میکنند در صورت نیاز خوشحال میشم این 10 عدد را تقدیمشون کنم
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزریق ربيف omid882 154 124,829 2017/11/25, 03:42 PM
آخرین ارسال: َAngien
  عوارض تزريق مكرر anaram 29 32,023 2012/11/26, 07:59 PM
آخرین ارسال: naazanin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان