امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر دارو
سلام . خواهر من متولد 55 هفت سال هست كه اين بيماري رو داره. و هر روز داره بدتر ميشه. انگار داروهاش تاثيري نداره روش. الان پاهاش سست و كند ميشه . خوب راه نميره. ميافته همش. تكلمش مشكل داره و ذهنش هم يه مقدار كند شده . قدرت يادگيريش هم كمتر شده. بديهي ترين چيزها رو نميدونه
چيكار بايد بكنم براش؟ كدوم دكتر خوبه؟ دكترش محمدرضا معتمده اما اصلا چاره ساز نبوده براش. كمكم كنيد.
layli خانم لطفا اسم پزشک رو و راجع به اینکه خوب هستش یا نه رو اینجا نگید (معاون شدم منم آخهicon_biggrin)
اگر منظورتون از داروهایی که استفاده میکنن آمپولهای ربیف آوونکس سینوکس یا بتافرون هست این داروها به بهبود علائم کمکی نمیکنند و برای جلوگیری از پیشرفت بیماری هستن
برای خوب شدن علائم ظاهری و پیش آمده برای خواهر شما باید بگذارید زمان بگذره و سلولهای جاگزین به بهبودش کمک کنن.یک سری دارو هم هست که با مشورت پزشکش میتونن استفاده کنند تا کمک کنن سلولهای جایگزین سریعتر علائم رو از بین ببرن
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
 تشکر شده توسط : hamid
خوب تو بعضيا فرق ميكنه اين بيماري
ولي بازم با دكترشون مشورت كنيد بهتره چون واسه هركدوم از اينايي كه گفتي به هر حال يه داروهايي هست حالا هرچند مقطعي
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
سلام دوستان سوالی دارم
من قراربود با پسری از نوع بیماری شماها رو داشت ازواج کنم ولی خانواده اون نگذاشتن
گفتن من به مکشل بر میخورم ولی من حاضرم تمامی مشکلات را بجونم بخرم.
مگه این چه بیماریه کهیک غیر ام اسی نمیتونه بایک بیمار ام اس ازدواج کنه.لطق کنید راهنمائیم کنید. چون از نظر روحی اصلا خوب نیستم
(2010/06/18, 01:14 PM)emami@rahenoor.com نوشته است: سلام دوستان سوالی دارم
من قراربود با پسری از نوع بیماری شماها رو داشت ازواج کنم ولی خانواده اون نگذاشتن
گفتن من به مکشل بر میخورم ولی من حاضرم تمامی مشکلات را بجونم بخرم.
مگه این چه بیماریه کهیک غیر ام اسی نمیتونه بایک بیمار ام اس ازدواج کنه.لطق کنید راهنمائیم کنید. چون از نظر روحی اصلا خوب نیستم

سلام عزیزم
البته رسمه اینجا کاربرا اول تویه تاپیک معرفی خودشونو معرفی کنن
ولی خب . موردی نیست
راستش باید بگم فک نمیکنم ام اس مشکله خاصی برای افرد ایجاد کنه
اینجا هستن زوجهایی که خانوم غیر ام اسیه و آقا ام اسی
نمونه اش مدیر سایت و نامزدش
آنارام باشید
اي كاش دوستان هميشه عنواني مناسب براي تاپيك انتخاب ميكردند تا باعث انحراف تاپيك نشه .

سلام دوست عزيز
خوش امديد .
چه دليل غير منطقي اوردن . اگه قرار به ازدواج نكردن از سوي كسي باشه هم بايد از سوي شما باشه از سوي خانواده طرف .
ولي خدا رو شكر الان با اتفاقاتي كه داريم دور بر خودمون ميبينيم حداقل تو اين 4-5 ماهه كسي رو نديدم كه به خاطر ام اس از ازدواج با كسي منصرف بشه و ام اس اصلا مانعي براي ازدواج نيست .
فكرم نكنم مشكل انچناني پيش بياد كه شما بخواييد مشكلات رو بجونتون بخرين .
راجع به ام اس هم ميتونيد در سايت تحقيق كنيد . مطمئننا به نظرات و تجربه هاي ارزشمند اعضا دست پيدا ميكنيد .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : anaram , sadaf
سلام به همه دوستان
ایا داروی سینوکس برای کسی که حدود 20 سال است دچار بیماری ام اس میباشد کارایی دارد ؟
ایا داررویی میشناسید که به من کمک کند
(2012/04/20, 02:41 PM)aghbash نوشته است: سلام به همه دوستان
ایا داروی سینوکس برای کسی که حدود 20 سال است دچار بیماری ام اس میباشد کارایی دارد ؟
ایا داررویی میشناسید که به من کمک کند

به نظرمن این مسئله ای نیست که ماشمارو راهنمائی کنیم .در این زمینه فقط دکتر میتونه کمک بکنهicon_question
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عود مجدد ام اس بعد از قطع دارو sara 208 125,734 2023/09/24, 11:24 PM
آخرین ارسال: Mahshidi
  تعطیلی ادارات ونرسیدن دارو Mobarz 2 1,195 2020/07/27, 03:29 PM
آخرین ارسال: Mobarz
Exclamation خوشخیم یا بدخیم بودن -- مصرف دارو baback 42 65,629 2019/11/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: glassheart
  ام اس بر حافظه تاثیر دارد ؟ anaram 204 96,244 2019/04/25, 05:33 PM
آخرین ارسال: mahbub
  قطع کردن دارو golemaryam 149 75,217 2018/11/02, 10:33 AM
آخرین ارسال: S.hz
  طول دوره استفاده از دارو min00 76 44,830 2018/03/05, 10:27 PM
آخرین ارسال: hadisss
  تاثیر واکسن هپاتیت، کزاز، آنفولانزا و... بر ام اس سیترا 58 34,164 2017/09/30, 05:42 PM
آخرین ارسال: nahid
  تهیه دارو در آمریکا آتوسا یزدانی 3 2,791 2017/06/20, 06:52 AM
آخرین ارسال: hamid
  تایید و تهیه دارو - تعداد نسخه min00 52 29,261 2016/11/09, 03:01 PM
آخرین ارسال: nahid
  نحوه گرفتن دارو از طریق بیمه تکمیلی طلایی آموزش وپرورش البرز 2 5,409 2016/10/24, 10:37 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان