امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی نظمی در سیکل ماهیانه
(2014/05/01, 11:59 AM)ansari.mry نوشته است: نمی دونستم اینو تو کدوم تاپیک بزارم .. ولی کسی می تونه یه دکتر زنان خوب به من معرفی کنه ، دکتری باشه که بشه باش حرف زد ... Smile مرسی

معرفی دکتر در سایت ممنوع است
لطفا از طریق پیغام خصوصی این کار را انجام دهید
 تشکر شده توسط : ansari.mry
سلام
دقیقا منم این مشکلو داشتم چه با آمپول آونکس چه سینووکس،رفتم دکتر هم بهم LDداد خیلی خیلی بد بود چون تمام اعضلاتم باهاش دچار اسپاسم میشد و زانو درد شدید گرفتم،به قول دوستم متنفرم از این قرصا،و همین عوارض آمپولا بود که من ناچارا سر خود دارو هامو الان 5 ساله قطع کردم ، و روز به روز هم مریضیم شدت میگیره،تازه علاوه بر اینکه ماهی دو بار پریود میشدم موهای سرم ریزش شدید داشت angry3
پرودگارا بخاطر همهء الطافی که تا به امروز در حقم داشتی ازت سپاسگذارم.الحمدلله.
(2014/06/12, 11:07 PM)دلان نوشته است: سلام
دقیقا منم این مشکلو داشتم چه با آمپول آونکس چه سینووکس،رفتم دکتر هم بهم LDداد خیلی خیلی بد بود چون تمام اعضلاتم باهاش دچار اسپاسم میشد و زانو درد شدید گرفتم،به قول دوستم متنفرم از این قرصا،و همین عوارض آمپولا بود که من ناچارا سر خود دارو هامو الان 5 ساله قطع کردم ، و روز به روز هم مریضیم شدت میگیره،تازه علاوه بر اینکه ماهی دو بار پریود میشدم موهای سرم ریزش شدید داشت angry3

سلامicon_question

بهت توصیه می کنم دوباره به دکتر متخصص مغز و اعصابت مراجعه کنی و هر چی گفت خوب گوش کنی تا شدت مریضیت کم بشه.
 تشکر شده توسط : سمیرا67
منم وقتی تازه شروع کردم آمپول زدن به مشکل خوردم تقریبا یک هفته درمیون پریود بودم confused2confused2confused2دکترم گفت به آمپول که عادت کنی رفع میشه وهمین طور هم شد تقریبا سه ماه طول کشید تا همه چی برگشت سر روال عادی خودش
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : برگ 7

مشکلات عادت ماهانه با مشکلاتی که پیشرفت بیماری ایجاد میکنه قابل مقایسه نیست! به خاطر اون مشکلات تو داروتو قطع کردی!؟ سریعاً به دکتر مراجعه کن و داروتو شروع کن
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : melodi
خانمهای دیگه ای هستن که بیمار نیستن و دوبار در ماه پریود میشم یا بقول خودشون کلِّ ماه رو پریودن!
دکتر خودت بهت چی گفت برای قطع داروت؟شما نمیترسی که حالت بد بشه بخاطر قطع کردن دارو؟!یعنی چیزی خیلی بدتر از دوبار پریود شدن در ماه
بهتره به دکترت مراجعه کنی تا بهت راهکار بده
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

سلام دوستان کسی بوده با مصرف فینگولیودعادت ماهانش عقب بیوفته؟
من همین الان یه موضوعی به ذهنم رسیدمصرف LDوHDمیتونه باعث ام اس بشه.؟
من 15،16سالگی زیرنظرپزشک به خاطرکیست های ریز تخمدان چنددوره مصرف کردم متاسفانه بایدبه تجویز7وددکترا گاهی شک کرد چون بعضیاشون واقعااطلاعاتشون کمه بااین حال دوره های عادت ماهیانه من مرتب شد اما الان بهذهنم رسیدشایدمصرف اون داروها باعث ایجاد ام اس شده؟
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
من هم سه ساله فينگوليد مي خورم يادم نيست ولي قبلا مرتب بود الان يه ٦-٧ ماهه همش عقب مي افته مثلا سه هفته عقب مي افته من با آمپول پريود مي شم دوباره دو ماه منظمه بعد دوباره ده روز مي افته عقب منم بي خيالي دارم طي مي كنمagreement2
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
(2016/10/17, 02:07 PM)(reihane(raz نوشته است: من همین الان یه موضوعی به ذهنم رسیدمصرف LDوHDمیتونه باعث ام اس بشه.؟
من 15،16سالگی زیرنظرپزشک به خاطرکیست های ریز تخمدان چنددوره مصرف کردم متاسفانه بایدبه تجویز7وددکترا گاهی شک کرد چون بعضیاشون واقعااطلاعاتشون کمه بااین حال دوره های عادت ماهیانه من مرتب شد اما الان بهذهنم رسیدشایدمصرف اون داروها باعث ایجاد ام اس شده؟

خب همه که از این قرص استفاده نکردن که مثلا بگیم علت ام اسه در اینه Undecided
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان