•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی و کرختی یک طرف بدن
(2013/10/05, 09:55 AM)rezami نوشته است: گیتی جان منم همین طور بودم تا یه ماه پیش سمت چپم از صورتم تا نوک پام سر شده بود . البته راه میرفتم ولی نرمال نه . کلا پوست کلفتم
تا پالس تراپی کردم علایم خوب شدن . در کل تمامیه علایم مهمانن . آخه 2 سال هیچ حمله نداشتم تا ماه گدشته

ممنون كه بهم اميدواري ميديد...من آدم كم ظرفيتي هستم... بعداز ده سال هنوز باهاش كنار نيومدم......نميدونم چه مرگمه .....از زندگي بد سيرم............sad2
 تشکر شده توسط : SSA , خاطره68
(2013/10/05, 09:05 PM)گيتي نوشته است:
(2013/10/05, 09:55 AM)rezami نوشته است: گیتی جان منم همین طور بودم تا یه ماه پیش سمت چپم از صورتم تا نوک پام سر شده بود . البته راه میرفتم ولی نرمال نه . کلا پوست کلفتم
تا پالس تراپی کردم علایم خوب شدن . در کل تمامیه علایم مهمانن . آخه 2 سال هیچ حمله نداشتم تا ماه گدشته

ممنون كه بهم اميدواري ميديد...من آدم كم ظرفيتي هستم... بعداز ده سال هنوز باهاش كنار نيومدم......نميدونم چه مرگمه .....از زندگي بد سيرم............sad2

دیگه قرار نشد . . . . ناامیدی نداشتیما . . . . . به خدا از پزشکت بپرس چه داروهای جدیدی برای ام.اس کشف شدن icon_biggrin icon_biggrin . . . . دیگه دلیلی برای نا امیدی نمونده
بیشتر از هر موقع امیدوار تر شدم . . . دولت آمریکا گفته تا سال 2014 احتمالا داروی قطعی ام.اس خواهد آمد
چند نمونشم چند ماه دیگه برات تجویز میکنن
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
 تشکر شده توسط : گيتي , خاطره68
من نا اميد نيستم فقط خستم ....شايدباور نكني من اصلا اون آدم ده سال پيش نيستم ...از هر لحاظ...angry2

اين برام سخته ..ميخوام برگردم مثل قبل بشم ولي نميشه ...rolleyes

اميدوارم بياد تا هممون خلاصي پيدا كنيم ....agreement2

بازم مرسي icon_question
 تشکر شده توسط : امین , rezami , silent , خاطره68 , محمد ارجمند پور
اولین بار پای سمت راست کمی سر شد و کم کم رسید به دست راست که دیدم مشکوکه دکتر رفتم و بعد از MRI و آزمایشات مختلف تشخیص MS داده شد هر چند من خودم همون اول قبل از رفتن به دکتر از علائمش تشخیص داده بودم و همون اول هم به دکتر گفتم که تشخیصم اینه تا بلکه وقت تلف نشه Tongue جالبیش اینه که من در مورد MS قبلا تحقیق ارئه داده بودم ولی فکرشم نمیکردم این ارائه واحد عملی هم داشته باشه confusedconfusedmen
یقین داشته باش روزی پروانه خواهیم شد ...
بگذار روزگار تا میتواند پیله کند ...
 تشکر شده توسط : rezami , nahid , pejman256 , خاطره68
اخرای شهریور دلم گرفته بود با مامانم رفتیم همدان خونه مادر بزرگم هوا شباش خنک بود تو تراس زیر سقف اسمون می خوابیدیم کم کم احساس کردم پای راستم داره بی حس می شه بطوری که ظرف چند روز رسید تا کمرم تعادلمم کم شده بود پای چپمم یکم می لنگید خلاصه نمی دونید چه حالی داشتم تا برگشتیم تهران و من رفتم دکتر اخه به خاطر اینکه می خوایم بچه دار شیم چند ماه بود دارو مو قطع کرده بودم.لنگی پام کم کم بهتر شد دکترمم قدرت پامو اندازه گرفت و یه امپول و دارو داد.الان بی حسیش خیلی بهتر شده ولی کامل خوب نشده.می ترسم نگرانم...از شما دوستای خوبمم می خوام دعام کنین.Angel
icon_questionگر نگهبان من آن است که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می داردicon_question
 تشکر شده توسط : رامنا , silent , nahid , سها , خاطره68
با با من که 4ساله دارم میگم سنگینی سمت چپ دارم کیه که گوش بده تازه بی اختیاری هم داشتم خیر سرمangry
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : nahid , خاطره68
(2009/09/30, 03:18 PM)nahid نوشته است: به صورت احساس بی حسی یا کرختی (مورمور ) در یک طرف بدن ظاهر شده است در کدام سمت بدنتان بوده است ؟

من که الان نزدیک دو سال هست که از آخرین حمله ام دست چپم از آرنج تا سر انگشتها بی حسه و مورمور و گاهی فکر میکنم دسته خودم نیست ....یه کمی هم پای چپمه ...که البته با کورتون بهتر شده ولی باز مونده و برگشته به همون وضعSmile (16)
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : nahid , یاسی , خاطره68
دست راست خارج شدید داشت .
 تشکر شده توسط : یاسی , خاطره68
من حدود یه ماه پیش پای چپم بیحس شد از زانو تا مچ پام دکتر برام سه تا دگزا نوشت اونا رو زدم الان خوبم شاید کلا ده درصدی مونده باسه تا کامل خوب شه
 تشکر شده توسط : zahra :) , خاطره68
منم از اولش با دوبینی و گزگز طرف چپم شروع شد... خدارو شکر با چشم که مشکلی نداشتم تا حالا ولی در سال 1 یا دو بار بی حسی یا گزگز سمت چپمو حس میکنم که خودش خوب میشه...
یه تجربه ی جالب: یک ماه بود که این بی حسیه ولم نمیکرد، خیلی بشتر از همیشه اذیتم میکرد
یه بار رفتیم مهمونی خونه ی فک و فامیل دیوونه کلی هم خوش گذشت و خندیدیم...laughing3
فرداش متوجه شدم اصن باورنکردنی خودش خوب شده...
از اون به بعد دیگه خودم راه درمانمو پیدا کردم!! happy0065.gif
Smile (52)!!!Don't take it too seriously
 تشکر شده توسط : خاطره68 , laleh

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...