•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظر شما"موفقیت"یعنی چی؟؟؟
روز بیستم
زندگی مثل یک تاب است که هم میتواند سرگرم کننده باشد و هم حال به هم زن. اگر هر بار که تاب میخوری احساس شگفتی کنی, لذت تاب خوردن را احساس خواهی کرد. در زندگی هم هربار که کاری انجام میدهی از انجام آن احساس شگفتی کن.
با تمام بی کسی هایم کســـی دارم هنـــــوز

گاهی گمان نمی کنی و می شود/گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست/گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای, گدائی و بخت نیست /گاهی تمام شهر گدای تو می شود

تشکر شده توسط : نازلی
روز بیست و یکم
حرف حق را بپذیر و کاری به گوینده ی آن نداشته باش. مثلاً اگر بوی دود را احساس میکنی و طوطی ات فریاد بزند که: خانه آتش گرفته! آیا به مهمان هایت خواهی گفت: این طوطی نمیفهمد چه میگوید!؟

روز بیست و دوم
عقاید را با حقایق اشتباه نکن. حقیقت مانند دانه بادام است, و عقاید پوسته ی آن دانه ی بادام هستند. اگر به دنبال حقیقت هر چیزی هستی, باید پوسته ی آنرا بکنی, تا خود دانه را ببینی.

تشکر شده توسط : yummy
روز بیست و سوم
قبل از انجام هرکار مهمی, اول ببین چه احساسی به انجام آن داری. آیا آن کار را مهم میدانی؟ آیا واقعی به نظرت می آید؟ آیا به دیگران کمک میکند؟

ذهن بشر و کامپیو‌تر نکات مشترکی دارند. هم کامپیو‌تر و هم ذهن ما نمی‌تواند تفاوت بین حقیقت و آنچه را که به آن می‌گوییم تشخیص دهد. اگر اطلاعاتی را وارد کامپیو‌تر کنیم از ما نمی‌پرسد این اطلاعات را از کجا آورده‌ایم؟
دقیقاً ذهن نیز این طور عمل می‌کند. اگر امروز صبح که از خواب بیدار می‌شوید به آینه نگاه کنید و بگویید قیافهٔ محشری داری، ذهن شما نمی‌گوید: «با کی داری شوخی می‌کنی؟ من بهتر از این‌ها تو را می‌شناسم.»
پس اگر ذهن نمی‌تواند تفاوت بین حقیقت و آنچه را که شما به آن می‌گویی تشخیص دهد، بهتر است ذهنتان را با افکار مثبت برنامه ریزی کنید یا با افکار منفی؟
ذهن نمی‌تواند معنای این کار را نکن را بفهمد. بگذارید با مثالی توضیح دهم. از شما می‌خواهم دربارهٔ فیل‌های صورتی فکر نکنید، به هر چه که می‌خواهید فکر کنید ولی به فیل‌های صورتی فکر نکنید. همین حالا به چه فکر می‌کردید؟
فیل‌های صورتی!
به آنچه که می‌خواهید به آن برسید فکر کنید نه آنچه که نمی‌خواهید. وقتی بر نکتهٔ مثبتی تمرکز می‌کنید در ذهنتان بدون هیچ نگرانی برای نتیجه، هدف و مقصدی تعیین کنید، بهتر عمل خواهید کرد.
 تشکر شده توسط : احمدرضا , ارزو
(2012/02/01, 06:01 PM)مه ســـا نوشته است: ذهن بشر و کامپیو‌تر نکات مشترکی دارند. هم کامپیو‌تر و هم ذهن ما نمی‌تواند تفاوت بین حقیقت و آنچه را که به آن می‌گوییم تشخیص دهد. اگر اطلاعاتی را وارد کامپیو‌تر کنیم از ما نمی‌پرسد این اطلاعات را از کجا آورده‌ایم؟
دقیقاً ذهن نیز این طور عمل می‌کند. اگر امروز صبح که از خواب بیدار می‌شوید به آینه نگاه کنید و بگویید قیافهٔ محشری داری، ذهن شما نمی‌گوید: «با کی داری شوخی می‌کنی؟ من بهتر از این‌ها تو را می‌شناسم.»
پس اگر ذهن نمی‌تواند تفاوت بین حقیقت و آنچه را که شما به آن می‌گویی تشخیص دهد، بهتر است ذهنتان را با افکار مثبت برنامه ریزی کنید یا با افکار منفی؟
ذهن نمی‌تواند معنای این کار را نکن را بفهمد. بگذارید با مثالی توضیح دهم. از شما می‌خواهم دربارهٔ فیل‌های صورتی فکر نکنید، به هر چه که می‌خواهید فکر کنید ولی به فیل‌های صورتی فکر نکنید. همین حالا به چه فکر می‌کردید؟
فیل‌های صورتی!
به آنچه که می‌خواهید به آن برسید فکر کنید نه آنچه که نمی‌خواهید. وقتی بر نکتهٔ مثبتی تمرکز می‌کنید در ذهنتان بدون هیچ نگرانی برای نتیجه، هدف و مقصدی تعیین کنید، بهتر عمل خواهید کرد.

قانون جذب

تشکر شده توسط : مـه ســـا
روز بیست و چهارم
هنگام غلیان احساسات, هیچ تصمیم مهمی نگیر. در این صورت اشتباه خواهی کرد. اول درونت را آرام کن. ذهن مانند یک دریاچه است هنگام غلیان احساس دریاچه مواج است. دریاچه هنگامی نور ماه را منعکس میکند که آرام باشد.

تشکر شده توسط : مـه ســـا , paeeze , yummy
روز بیست و پنجم
هنگام مواجه شدن با مشکلی یادت باشد که حتماً راه حلی وجود دارد. زیرا هرچیز با جفتش به وجود می آید. بعد از هر سقوطی, صعودی و بعد از هر شبی, روزی وجود دارد. ذهنت را روی راه حل ها متمرکز کن. برای بیرون آمدن از یک اتاق باید در را پیدا کنی, نه اینکه به دیوارها فکر کنی.

موفقیت یعنی اینکه آدم تو زندگیش یکی داشته باشه که اون همه دنیاش باشه که اگر همه دنیا رو ازش گرفتن انو داشته باشه برای همیشه
(2012/02/03, 10:55 AM)حسین ms نوشته است: موفقیت یعنی اینکه آدم تو زندگیش یکی داشته باشه که اون همه دنیاش باشه که اگر همه دنیا رو ازش گرفتن انو داشته باشه برای همیشه

واگه دنیا اونو گرفت دیگه چی داره؟confused2البته اگه اون یکی معنوی باشه این اتفاق نمیوفته.

اینجا تعریفهای خوبی از موفقیت بذارین لطفا!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : احمدرضا

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی