امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به اسم شیر، چه داریم میخوریم؟
از اضافه کردن شیرخشکهای تاریخ مصرف گذشته که بگذریم، آیا میدونید دوشیدن هفت بار در روز گاو یعنی چی؟ در دفعات آخر چرک و خون بجای شیر بیرون میاد! تازه با کلی تغذیه و تزریق مواد شیمیایی..

خوب این محصولات که از زجر دادن موجودی بیگناه و با کلی دوز و کلک به دست میاد هم باید فروش بره، پس تبلیغات این چنینی هم لازمه..

از اینها که بگذریم، آیا این ویتامینها و مواد مغذی و کلسیم فقط در لبنیات یافت میشه؟! من و اعضای خانواده ام که چهارسالی هست لب به لبنیات نزدیم مشکلی پیدا نکردیم. البته لازم به توضیحه که این مواد را از منابع غذایی مناسبتری دریافت میکنیم وگرنه به طور یقین کمبود هر ماده مورد نیاز بدن، آسیب میزنه.

اگر خواستید تغذیه آقای خدادادی را رعایت کنید باید بطور کامل رعایت بشه وگرنه بدنتون دچار کمبودهایی میشه ولی در هر صورت ماست نخورید لطفاangry2

یک موضوع را فراموش کردم بگم: آقای خدادادی برای افراد سالم به خوردن هفته ای یکبار کشک به شکل غذای کالجوش (یک غذای ترکی هست) تاکید خاصی داره. کشک مایع محل مناسبی برای تجمع باکتریهاست. کشک خشک معمولا بصورت سنتی تهیه میشه و خیلی راحت در زمان مصرف میشه به کشک مایع تبدیلش کرد. به این صورت که در آب میریزیم که خیس بخوره و بعد در مخلوط کن ریخته با کمی آب براحتی تبدیل به کشک مایع بسیار خوشمزه ای میشه.

در لبنیات کشک دارای بیشترین مواد مغذی و کلسیم هست. برای جذب بهتر بعد از اون حتما باید خرما خورده بشه.

ماست بدلیل دارابودن اسید لاکتیک مضر هست.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : Mahdieh , AVID2000 , parisa2011 , Prime , najva , هانیه , نازلی , بهــار , ابراهیم

پیام های داخل این موضوع
باورهای غلط درباره شیر و لبنیات - توسط شفا یافته - 2011/08/30, 11:28 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان