•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین همسران دنیا!
بهترین همسران دنیا هم میتونن از میان خانمها باشن وهم از میان آقایون smilingsmilingاما چیزی که برای بهتر بودن مهم واساسی است داشتن چند گوهره:1-صداقت،2-محبت،3-گذشت و4-درک متقابله که باعث میشه همسران در کنار یکدیگر باصفا وصمیمیت زندگی کنندsmilingsmilingsmilingاما اگر هرکدام از این گوهرها آسیب ببیندویا زنگار رویش بشیند این ارتباط دچار بحران خواهدشدconfused2confused2confused2پس دوستان متاهل هرچندوقت یکبار باهمسرتان چک کنید و برگوهرهای زندگیتان زنگاری نشسته با آب زلال توکل بر خدا ،اعتماد و به دور از اینکه به دنبال مقصر باشیم آن رابرطرف کنیدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinامیدوارم زندگیهای پایدار ونمونه ای داشته باشیدicon_questionicon_questionودر جشنواره بهترین همسران دنیا برنده قلب بلورین شویدlove51love51love51love51love51icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
مجردان سایت همه ناراحت نباشین فعلا فرصت دارید تا کاندید قلب بلورین جشنواره شوید smilingsmilingالبته کمی صبر لازم داره وتوکلconfusedconfusedامیدوارم خداوند از بهترین بندگانش را در تقدیر شما قراردهدتا هردو برنده قلب بلورین درجشنواره آتی بهترین همسر دنیاباشیدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
البته کم رنگ شدن ارزشهای اعتقادی،اخلاقی رادر جامعه(چه در بین خانمها وچه آقایون)غیر قابل انکاراستsmilingsmilingکاش بیشتر به گرمابخشی کانون زندگیهایمان می اندیشیدیم تا به دکوراسیون وآراستگی ظاهری آنangry2angry2angry2angry2angry2
البته با عرض معذرت از آقایون سایتconfused2confused2confused2confused2متاسفانه حتی از زمانهای بسیار قدیم مشاهده می شدآقایون بعداز اینکه همسرشان با کمبودها ومشکلات اوایل زندگی سر می کردند تا به فصل تازه ای از زندگی(رفاه،آسایش،درآمدو...)می رسیدند با وجود علاقه همسر باز به فکر تجدید فراش می افتادند ودیگر آن همسری که در تمامی مشکلات همراهشان بود رانپسندیده ودر ظاهر نقش همسر ایده آل رابازی می نمودندوگاه بعداز فوت طرف سروکله زن وفرزندان ناخوانده پیدا می شدangry2angry2angry2angry2angry2angry2بنظر من اگر مردی همزمان محبت دو زن را در دل داشته باشد واقعا به خانواده اش خیانت نمودهangry2angry2angry2angry2البته این نظر منهconfusedconfusedconfusedولی خوب اسلام هم که به آقایان اجازه تعدد همسر را داده شرایطی را نیز برایش تعیین نموده استsmilingکه کمتر مردی یارای انجامش را دارد ولی متاسفانه در جامعه ما به هر قسمت قانون که به نفعشان است عمل نموده وبقیه آن را محو می کنندangry2angry2angry2angry2angryangryangry
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : Saina , ساغر , najva
من باید برم چند تا مرد از تو خیابون پیدا کنم بیام تا جمعیت مردهای سایت بیاد بالا تا این خانم های خیلی محترم هرچی دلشون می خواهد به ما نگند!!!!

خداییش انصاف تون کجا رفته ؟؟؟؟ تازه حتی خانم هایی هم که مجرد هستند در مورد اقایون زود قضاوت کردند !!! (اخه چند سال تجربه ی زندگی مشترک دارید؟؟؟؟؟؟؟؟)icon_cryicon_cry

بله من قبول دارم که خیانت در بعضی از مردها وجود داره ولی یادمون نره که زنانی هم که خیانت میکنند وجود دارند !!!!!! (من امار از دوستانم در دادگستری دارم که امار درد ناکیه)confused2confused2confused2

از این مطالب گذشته ما دارای شریعت و دینی هستیم که ادعا داریم اخرین ورژن دینهای دنیاست !!! اگه نتواند فکری برای حس تنوع طلبی مردها بکند و همین طور برای استحکام بنیان خانواده باید فاتحه ی این دین را خواند !!!

در اسلام ایات و روایاتی که مردان را از نگاه کردن به نا محرم منع کرده کم نیست (حتی از نگاه کردن با لذت به چادر یک زن منع شده اند !!هرچند دیگر کو چادر ؟؟؟؟)!!! همین طور در شیوه ی همسر داری راه کار های بسیار

زیادی وجود دارد برای جلوگیری از خیانت در خانواده !! من اگر همه ی نیاز های همسرم را پاسخ گو باشم او هیچ وقت به فکر خیانت نمی افتد !! من اگر همیشه به روز باشم از لحاظ ظاهر و اراستگی همیشه تاپ باشم اجازه ی

مقایسه خودم با دیگران را به همسرم نمی دهم !!!(چه برای اقایون و چه برای خانم ها همین طوره ) ایا این طور نیست؟؟

مگر به قول روان شناسان احساس نیاز و کمبود از هر لحاظ باعث گرایش مردان و یا به ندرت خانم ها به سمت خیانت نمی شود ؟؟؟ پس با تامل بیشتری به این موضوع نگاه کنیم !!!

یعنی 1- اگر من انسان دینداری باشم هیچ وقت از کنترل خودم در برابر خداوندم غافل نیستم در نتیجه نیازی نیست همسرم مرا کنترل کند پس زندگی بدون شک و تردیدی خواهم داشت !!

2- اگر مردی خیانت کرد دلیل بر نقصان در دین نیست !! اون مرد دیندار نبوده و بدون توجه به نیاز های همسرش به اون ظلم کرده !!

3- وضع موجود در جامعه از لحاظ پوشش مخصوصا پوشش خانم ها در موضوع خیانت بی دلیل نیست!! واقعا کنترل چشم یک پسر جوان در اوج احساسات بسیار سخته که بدون توکل به خدا غیره ممکنه !!

4- پایین امدن سطح معنویت در جامعه و داشتن دیدگاه غلط به نسبت دین!!! ما به دین به عنوان یک نیاز ضروری نگاه نمی کنیم !!! دین برنامه ای است که طراح و سازنده ی ما یعنی کسی که به تمام ابعاد وجودی ما اشراف دارد برای

ما تنظیم کرده و ما از دین حقیقی به دوریم !! پس باید تاوان این قصور را در هر زمینه ای بدهیم !! یعنی ثمره اش میشود مردان چشم چران و . . . و زنانی که بویی از عفت و حیا ندارند !!(منظور ثمره ی بی دینی و لاییک بودن است به

کسی بر نخورد)confusedconfusedconfused

5- تازه در سوره ی نور هم تصریح شده و همچنین یک سنت الهی هم هست که ما هر طوری باشیم همان طور بازخورد یا فید بک خواهیم دید یعنی همسر من اگر دید من نسبت به چشمم حساس نیستم او هم نسبت به چشمش

بی تفاوت میشه و همین طور در بقیه مسائل !! پس دین در این مو ضوع میتونه کار کشا باشه !!

قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : sarir , zabih , sooorooosh
علی آقا! من اصلا حرف شما رو در مورد

- من اگر همه ی نیاز های همسرم را پاسخ گو باشم او هیچ وقت به فکر خیانت نمی افتد !! من اگر همیشه به روز باشم از لحاظ ظاهر و اراستگی همیشه تاپ باشم اجازه ی مقایسه خودم با دیگران را به همسرم نمی دهم !
- وضع موجود در جامعه از لحاظ پوشش مخصوصا پوشش خانم ها در موضوع خیانت بی دلیل نیست!!

قبول ندارم.
کسی که به داشته خودش قانع نباشه در بهترین شرایط هم وفادار نمیمونه.
تا دلتون بخواد میتونم مثال بیارم.
ضمنا من کسانی رو سراغ دارم که انتظاراتی خیلی بالاتر از حد استاندارد از همسرشون دارن که اون بیچاره چه مرد چه زن نمیتونه جوابگو باشه.
پس این طرف مقابل نیست که باید خواسته هاش جواب داده بشه.
بلکه این دو طرف هستن که باید بخاطر هم کوتاه بیان و از خودشون بگذرن.
و این، فقط باید دوطرفه باشه.
گاهی تا کسی خیانت میکنه دیگران میگن تقصیر همسرش بوده که نیازهاشو جواب نداده!
مثل این که بگیم اگه دزد اومده خونمون تقصیر ماست که بهش کمک نکردیم!
اینا با هم خیلی فرق دارن.

بزرگترین مانع برای خیانت، ایمان و عشقه.
و در نهایت... ما در مقامی نیستیم که دیگران رو محکوم کنیم.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : Ali 324 , denis85 , نازلی , sarir , najva
(2011/10/22, 11:47 AM)SSA نوشته است: قبول ندارم.بزرگترین مانع برای خیانت، ایمان و عشقه.
و در نهایت... ما در مقامی نیستیم که دیگران رو محکوم کنیم.
بله من هم قبول دارم که ایمان و عشق بسیار موثرند در این مبحث!!!

ولی من کسی را محکوم نکردم ؟؟؟

اگر نا خوسته این طور بوده شاید بد برداشت شده از نوشته هام !!!

قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : zabih
شاید من بد برداشت کردم.
ولی متاسفانه به نظر من ممکن نیست کسی در مورد وفاداری مرتکب اشتباه بشه.
مثل لیوان بلوری میمونه که وقتی شکست دیگه تمومه.
اما امکان داره سوءتفاهم بوجود بیاد.
که متاسفانه خانمها در این مورد آمار بالاتری دارن!
(2011/10/23, 04:45 PM)SSA نوشته است: شاید من بد برداشت کردم.
ولی متاسفانه به نظر من ممکن نیست کسی در مورد وفاداری مرتکب اشتباه بشه.
مثل لیوان بلوری میمونه که وقتی شکست دیگه تمومه.
اما امکان داره سوءتفاهم بوجود بیاد.
که متاسفانه خانمها در این مورد آمار بالاتری دارن!

واقعا قبول دارم agreement2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : SSA
یادمان باشد همیشه:
ذره ای حقیقت پشت هر "فقط یه شوخی بود"
کمی کنجکاوی پشت "همینطوری پرسیدم"
قدری احساسات پشت "به من چه اصلا... "
مقداری خِرد پشت "چه میدونم"
واندکی درد پشت "اشکال نداره" وجود دارد
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .
 تشکر شده توسط : najva , Prime , min00 , Ali 324

ولی با این اوضاعی که از افزایش طلاق در جامعه میبینیم فکر نمیکنم سوتفاهم باشه angry2
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
وایییییییییییییی چه باحال من بهترین همسر دنیا میشم پسevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

(2011/11/07, 08:21 PM)najva نوشته است: ولی با این اوضاعی که از افزایش طلاق در جامعه میبینیم فکر نمیکنم سوتفاهم باشه angry2

البته خیلی از طلاقها بخاطر خودخواهی های فردیه.
من خیلی دقت کردم و دیدم اگر آدما کمی کوتاه بیان همه چیز حل میشه.
اما سابقه خراب زن و مرد اصولا هم شک برانگیزه هم گاهی ادامه دار.
و گاهی هم سوءتفاهم هست.
اما به قول شما سوءتفاهم کمتر به طلاق میکشه.
کاش جوونامون بدونن که سالم موندن خیلی باارزشتر از هر چیز دیگه ایه.
حتی با ارزشتر از پول و تحصیلات.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 12