•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین همسران دنیا!
پس همه موافقین که بهترین همسرای دنیا خانومها هستن؟!!!!!!!!!
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : # پریسا # , najva
نه سمیرا جان حتما این طور این

بهترین همسر های دنیا اقایون هم هستن

ولی به خاطر ازادی عمل هایی که تو قاتون و اسلام به اقایون داده شده ما شاهده این جور مسائل هستیم

البته بعضی ها هم این ازادی ها رو اونجور که دلشون می خواد به نفع خودشون تعبیر می کنن
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : # پریسا # , sama , nosrati
گمان نمیکنم وفاداری ربطی به قانون داشته باشه مریم جون!
مثلا همه دخترایی که نصفه شب توی خیابونا پرسه میزنن بخاطر قانونمند بودنشونه؟
نه عزیزم!
وفاداری و معرفت دل دریا میخواد و صداقت که..... ا ا صدا قط شد!
 تشکر شده توسط : nosrati
سمیرا جان من هم نگفتم که ربطی به قانون داره

گفتم چون یه سری از اقایون می خوان کارشون رو توجیه کنن ربطش می دن به اسلام و قانون
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : sama , najva , nosrati
(2011/06/13, 11:27 PM)SSA نوشته است: گمانم من بهترین همسر دنیام!!!
فقط دو مورد رو کم دارم!
اونم صبر و مثبت اندیشیه!
میترسم زیاد مثبت اندیش باشم و به خودم بیام ببینم شوهرم سه تا زن گرفته!!!
در همین رابطه صبر هم ندارم!

اینو شما نباید بگید ، بلکه همسرتان باید بگوید
شما متاسفانه دو چیز اصلی و بنیادی رو بگفته خودتون ندارید
اونهم صبر و مثبت اندیشی ست که در زندگی زناشویی بسیار مهم هستن
اونی که شما می گید مثبت اندیشی نیست ، ساده لوحی ست
مرد یا زنی که بخواهد با کنترل همسرش سالم بماند ، همان بهتر که اصلا نباشه
وقت من اینقدر ارزش دارد که نباید برای کنترل طرف مقابلم صرف بشه
من کلا در خانواده ایی بزرگ شدم که در عین مذهبی بودن ولی کنترل درش معنی ندارد و فقط بر پایه اعتماد شکل گرفته
من به طرف مقابلم با در نظر گرفتن تمام شرایط و عقلانیت اعتماد می کنم مگر برخلاف آن ثابت شود
و فکر می کنم اولین حسن این کار برای خودم هست که یه عمر در اظطراب و استرس زندگی نکنم
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : Prime , سـاناز , najva , Matilat , Saina , Ali 324 , فرناز , nosrati , طلایه
آقای کاکاوند!
من خیلی ها رو دیدم که یک عمر با خوشبینی زندگی کردن اما ناگهان فهمیدن که یک عمر کلاه سرشون رفته!
همسر بخصوص شوهر، مثل بچه آدمه. باید هم آزاد باشه هم دورادور حواست بهش باشه.
کتمان نمیکنم که زنها هم کم از مردا دست از پا خطا نمیکنن، اما اینا هیچکدوم نه دلیل بر آزادی مطلقه و نه دلیل بر کنترل دائم.
آدم باید برای هر چیزی وسط رو انتخاب کنه، نه افراط و نه تفریط.
ولي من واقعا فكرميكنم كه بهترين همسر دنيا هستم :55::55::55::55:smiling
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , Matilat
منم همین طور بارانlove28:35:
مامانم : برو ببینم دختره ی چش سفید کی تورو میگیرهlaughing3laughing3:55::55::55:laughing3laughing3
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : Matilat
(2011/07/08, 07:43 PM)هانیه نوشته است: من بهترین همسر دنیا رو دارمHeartHeartHeartHeart

بجائیکه خودت نظر بدی بهتره این رو جلوی همسرت بزاری و ازش بخواهی اون نظر بده
و نظر واقعی اون رو بگی
البته اگر اینطور که می گی باشه باعث افتخار ما ام اسی هاست و ما به شما افتخار می کنیم.
(2011/07/08, 08:30 PM)MissB نوشته است: من فقط همسر نشم که ......بوووووووووووق.........

اتفاقا تو اشتباه می کنی
تو به امید خدا با خصوصیت های خوبی که داری مثل سنجیده حرف زدنهات ، آرامش و متانتت ، صبوریت ، درک بالات از موقعیت ها و افراد در کنارت و خیلی خوبیها که داری الان در ذهنم نیست ، دوست ما رو خوشبخت تر خواهی کرد.
به امید آن روزهای قشنگ
(2011/07/09, 11:24 AM)SSA نوشته است: اینو قبول دارم سما جون .
اما نباید نقش دختر یا زنهای وسوسه کننده رو فراموش کرد.
من خودم دیدم مردی که با داشتن عروس و دوماد با یک دختر 30 ساله ازدواج کرده.
و دیدم دخترایی رو که دوستی با مردای متاهل رو برای خودشون افتخار میدونن .
مردا هم که ماشاالله!
تا ازشون غافل بشی میرن جلوی ویترین شلوار فروشی!
به قول دوستم: مردا بهترینشونم بده!!! (بهترین آن ها نیز بد میباشد!!!)

خدا رو شکر گزینه ضد تشکر نداریم وگرنه آقایون حتما همه برام ضد تشکر میزدن!

اما از شوخی گذشته امیدوارم همه توی زندگیمون همسری داشته باشیم که لیاقت اعتماد ما رو داشته باشن.

سمیرا خانم و سما خانم
شما متاسفانه با دیدن یک فرد یا دو فرد و یا چند فرد ، در مورد میلیاردها انسان دارید قضاوت می کنید
سمیرا خانم
من شما رو که از نظر تیپ ظاهری که دیدم برداشتم این بود که فردی مذهبی هستید بهمین خاطر می خوام از هم راه وارد بشم
شما اعتقادتون اینه که مردها بهترینشون بازم بده
شما یه سر به سوره نور بزن که خداوند به شما جواب داده اینجا وقت نیست ولی کاملا جواب این حرف شما رو داده
شما وقتی این آیه رو خوندی حتما یک لایک به پست من خواهی زد

بنظر شما اگر مردی رفت جلوی مغازه شلوار فروشی تو ویترین مغازه ، شلواری نبود اونوقت مرد دست از پا درازتر بر نمی گرده؟
بنظر شما مردی که شلوار داره دنبال شلوار می گرده نباید ببینیم کجای شلوارش ایراد داره که دنبال تعویضش شلوار یا دنبال شلوار یدکی می گرده ؟
(2011/07/09, 01:10 PM)maryamm نوشته است: آقا حامد مرد هایی مثل شما خیلی خیلی کم شدن

خودتون رو نبینید که همه جوره هوای همه ی مسائل رو دارین

ولی واقعیت اینه که آقایون متاسفانه تو جامعه ی ما دارن خیلی رویه ی بدی رو در پیش می گیرن و روز به روز هم به تعدادشون داره اضافه می شه

من وقتی مردهایی رو می بینم که پای بند خیلی مسائل هستن خدا رو شکر می کنم که هنوز هم هستن چنین ادم هایی

خواهش می کنم اقایون محترم سایت ناراحت نشن قصد جسارت ندارم ولی واقعیت جامعه الان این چنین شده و خودتون هم بهتر از هر کسی به این مسئله واقف هستین

پس نیازی نیست بیشتر توضیح بدم

مریم خانم
اولا : حقیقت ناراحتی نداره هر آقا و خانمی می خواد ناراحت بشه این تاپیک رو نخونه ، چون اینجا داره یکسری بحث های کاربردی انجام میشه که می تونه به انتخابهای کاربران و یا ادامه زندگیشون کمک کنه و کسی قصد توهین به کسی رو نداره و خواهش میکنم که بیایید با هم یه بحث کاملا جدی انجام بدیم.
دوما: من هم نظر با شما یکیه که آقایون متعهد کم شدن ولی من از شما می خوام بپرسم خانمها چطور ؟
آیا دختران و زنهای امروز هم مثل مادرانشون هستن که ما بخواهیم پسران و مردهایمان مثل پدرهایشان باشند؟
این همان مشکل اصلی جامعه شناسان ایران است که چه شده و چه بلایی سر فرهنگ ما آماده که طی حدود سی سال اینقدر معیارها و تحکیم خانواده ها سست شده است ؟

(2011/07/09, 01:30 PM)SSA نوشته است: پس همه موافقین که بهترین همسرای دنیا خانومها هستن؟!!!!!!!!!

نه من قبول ندارم
که بهترین همسران دنیا مردها به تنهایی یا زنها به تنهایی هستند
از کلمه هم سر معلومه که منظور از این کلمه یعنی دو فردی که از نظر سر (فکر و تفکر) با هم یکسان هستن ، هم سر پس نمی تونه یا مرد باشه یا زن باید جفتشون در کنار هم باشند تا شوند هم سر
همسران خوب تشکیل شده از یک زن خوب به همراه یک مرد خوب است
(2011/07/09, 01:40 PM)maryamm نوشته است: نه سمیرا جان حتما این طور این

بهترین همسر های دنیا اقایون هم هستن

ولی به خاطر ازادی عمل هایی که تو قانون و اسلام به اقایون داده شده ما شاهده این جور مسائل هستیم

البته بعضی ها هم این ازادی ها رو اونجور که دلشون می خواد به نفع خودشون تعبیر می کنن

هیچ آزادی در اسلام به مرد داده نشده که توسط اون آزادی ، در حق زنها اجحاف و یا ظلمی شود ، چون اگر اینطور بود عدالت خداوند زیر سوال می رفت
دوست دارم واضح اون آزادی رو بگید
(2011/07/10, 10:25 AM)maryamm نوشته است: سمیرا جان من هم نگفتم که ربطی به قانون داره

گفتم چون یه سری از اقایون می خوان کارشون رو توجیه کنن ربطش می دن به اسلام و قانون

لطفا مریم خانم واضح بگید ما هم در جریان باشیم شاید جوابی باشد
(2011/07/12, 12:13 AM)SSA نوشته است: آقای کاکاوند!
من خیلی ها رو دیدم که یک عمر با خوشبینی زندگی کردن اما ناگهان فهمیدن که یک عمر کلاه سرشون رفته!
همسر بخصوص شوهر، مثل بچه آدمه. باید هم آزاد باشه هم دورادور حواست بهش باشه.
کتمان نمیکنم که زنها هم کم از مردا دست از پا خطا نمیکنن، اما اینا هیچکدوم نه دلیل بر آزادی مطلقه و نه دلیل بر کنترل دائم.
آدم باید برای هر چیزی وسط رو انتخاب کنه، نه افراط و نه تفریط.

اونها یه عمر در ظاهر در خوشبختی زندگی می کردن نه در باطن ، چون اگر خوشبختی اونها در باطن بود سرشون کلاه نمی رفت و کسی به کسی خیانت نمی کرد.
من حتی کنترل رو برای بچه هم صحیح نمی دونم وای بحال همسر ...
من تربیت ، گفتگو ، مصالحه ، مباحثه و ... بجای کنترل می پذیرم و نظرم اینه که ما دستگاه نیستیم که کنترل بشیم ، ما آدم هستیم و باید به یک تفکر برسیم و انوقت نیاز به هیچ کنترلی نیست.
حتی خدا هم این اجازه رو نداده که ما در زندگی خصوصی هم دخالت کنیم وای به روزی که این دخالت به تجسس هم برسه این همون اسلام دستبرده ماست.
مگر خدا در سوره حجرات ما رو به پرهیز و خودداری از سو ءظن و و تجسس دستور نمی دهد پس چرا اینکارو که خدا دوست نداره انجام می دیم
من اگر به همسر اعتماد دارم و این اجازه رو بهش بده و بهش بگم که عزیزم تو حقته در کنار فردی باشی که ازش لذت ببری و در کنارش خوش باشی و در این امر آزاد هستی ولی قبلش بجای اینکه بخواهی خیانت کنی بخودم بگو من خودم خواهم رفت اونوقت دیگر کنترل لازم نیست.
من می گم کسی که قراره با کنترل من بمونه می خوام نمونه هر چی زودتر بره بهتره
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : SSA , najva
پس همسرمن بهترین همسردنیاست!!!!!!!!!!love28عزیزم!!!!!
ولی اگه همه همسرای دنیا این 40 راه و پیشه بگیرن هیچ کس از هم جدا نمیشه!!confused2

انسان نقطه ای است بین دو بی نهایت
بی نهایت لجن و بی نهایت فرشته
*بنگر به طرف کدام یک می روی!؟*

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی