•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث سریال : شاید برای شماهم اتفاق بیوفتد !
سما تو هم وسط دعوا نرخ تعیین می کنی؟laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3 آرزو اگه اینا جایی جوابگو بودند که اینهمه کشک و دوغ رو یه ام اس نمی چسبوندند بهش و پخش نمی کردند که.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
خوب نه دیگه بزرگی هایه بچه هم نشون بدن/به هرحال باید دیده مردمو عوض کرد / مگه نه این که تلویزیون باید اطلاع رسونی کنه/ الان همه فکر میکنن مادر مبتلا به ام اس بچش بیمار دنیا میاد ولی اصلا این طور نیست
برایت آرزو کردم که چشمانت اگر تر شد
به شوق آرزو باشد نه تکرار غم دیروز
 تشکر شده توسط : leili
تکرارش فردا شب ساعت یازده و ربعه
والله من دو تا بچه بدنیا آوردم هیچکدوم ناقص نشدند که هر دوشون خیلی هم با هوشن و در حد ممتاز smiling
این فیمهای اشغالو من نمیدونم کی میسازه؟
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : leili , melody , nedaaa , arezoo_azizi , hanie
نه آرزو جان چاره اش اینه که یه آدم با وجدان پولدار پیدا کنیم بیاد یه فیلم درست حسابی بسازه. یعنی واقعیت ام اس.
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : leili
سعیده جون اگه اعتراض نسبت به این فیلم ها زیاد باشه یه تجدید نظری میشه تو پخش...
 تشکر شده توسط : h.kakavand
بچه ها روز یکشنبه ساعت ده انجمن ام اس جلسه هم اندیش بین اعضا هیئت مدیره و بیماران ام هست بیایید بریم اونجا تحسن کنیم یعنی اعتراضمون رو اونجا بگیم بگیم پس اونا دارند چه غ ل ط ی می کنن که این فیلمها بی هیچ اعتراضی ساخته و پخش می شه. زحمت می کشن بعد اینهمه وقت اینطوری در جهت اطلاع رسانی گام بر می دارند. یعنی فقط از جهت ترحم. یعنی اینکه برای اینکه روزی به بدبختی نیفتید در مورد ام اسی ها اینطوری بد نباشید.
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : آرزو
fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gifآرزو كشتيشون بسه ديگه
ميخواي تو مراسم افتتاحيه جشنواره فجر بمبي چيزي بذاريم.بعد مسئوليتشم به عهده بگيريم بگيم به نشانه اعتراض به فيلماي مزخرف بود؟!
 تشکر شده توسط : earth , آرزو
حالا که اینطوری شد من فردا نمی رم کلاس smilingsmilingsmilinglaughing3laughing3laughing3laughing3
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : آرزو , leili
یه سوال

همون دکتر باهوشی که اول فیلم فهمید اون خانم ام اس داره
چرا نتونست بفهمه بدنیا اومدن بچه اش مشکلی نداره؟angry2confused
باور کنید پوران درخشنده از ترس اینکه در مورد بیماران ام اس اجحاف شده باشه تو فیلم گلبهار به صدا و سیما گفته که این فیلم رو پخش نکنند وگرنه تا الان تو این روزای ماتم و گریه پخش می کردند تا درل مردم بسوزه sadsadsadsadsad اشک بریزند به حال ام اسیها مسلمونا گریه کنید گریَه ثوابه.
آرزو اون دکتر اول فیلم که تشخیص داد با اون دکتر که اون مزخرفات رو راجع به بچه گفت فرق می کرد. الان می رم دیش می خرم ولم کن آرزو دستم رو ول کن دیگه باید برم ماهواره بخرم نمیشه اصلن الان می رم شبکه های ناجورش رو نگاه می کنم همش تقصیر ایناست من نمی خواستم ماهواره بخرم حالا که اینطوری شد دیگه گناه نداره ماهواره laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : آرزو , فرناز

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11