•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازم ربیف نیست
حسام جان منم خبر کن به شدت نیازمند ربیفم

نامه جریانش چیه؟
 تشکر شده توسط : hessam , movahedi
(2013/04/06, 07:38 PM)mysis نوشته است: حسام جان منم خبر کن به شدت نیازمند ربیفم

نامه جریانش چیه؟
من با یک سری از دوستان قبل از عید که ربیف در قیمت گذاری وزارت خانه قیمتش 3 برابر قیمت قبلش شده بود نامه اعتراض برای انجمن فاکس کردیم که خورد به عید من امروز هم hc اون نامه پرسیدم و هم از نبود ربیف را پرسیدم
حتی از خانم هاشمی پرسیدم که این نبود داروی ربیف که دلیل عدم ترخیص در گمرک آیا با کارتی مخصوص واریز یارانه بیمارانه خاص که وزیر جدید تو عید حرفش را می زد ربط داره یا نه گفت نه موضوع این کارت هم در حد حرف هنوز عملی نشده اگه عملی باشه ما اول از همه خبر دار می شیم
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : mysis , movahedi
سلام
امروز که با پرستار ربیف در ومورد نبود دارو ربیف صحبت می کردم گفتند :
دارو یک مقداری از پارسال تو گمرک مانده که ترخیص نشده بود اون تا هفته دیگه وارد داروخانه می شه
ولی قیمتش به احتمال زیاد همون قیمت بالای قبل از عیده که یک دفعه سه برابر شد
ولی داروی که سری بعد که می یاد به گفتند قمتش ارزان تر استicon_cryicon_cry

من که نمی دانم چی بگم از دست این افرادی که این امور دستشون هست confused2confused2
این قدر وجدان ندارند که بهشون بگه نباید بیمار را برای دارو از لحاظ مالی تحت فشار قرار داد angry2angry2
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : mysis , movahedi
خدا کنه این خبر درست نباشهrolleyes

حذف تعرفه داروی بیماران «MS»/ پرداخت 6 میلیون ریال برای تهیه دارویی که در بازار نیست
ک متخصص مغز و اعصاب با اشاره به کمبود داروی ربیف (rebif) برای بیماران MS و حذف تعرفه آن از اواخر سال 91 گفت: متاسفانه هر بیمار برای هر وعده این دارو باید 6 میلیون ریال پرداخت کند.

براساس گزارش‌های مردمی چند وقتی است که داروی «ربیف» وارداتی برای بیماران MS در بازار دارویی کشور نایاب و بسیار گران شده است که در این زمینه بانکی متخصص مغز و اعصاب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم ، در تشریح کمبود داروی ربیف وارداتی برای بیماران «ام‌اس» اظهار داشت: متاسفانه از اواخر سال 91 تعرفه‌های این دارو را حذف کردند و بیماران مجبور هستند برای تهیه این دارو تا 6 میلیون ریال هزینه بپردازند.

وی افزود: در حال حاضر نیز داروی ربیف (rebif) وارداتی به سختی یافت می‌شود و به دلیل قیمت بالای آن بسیاری از بیماران توانایی تهیه این دارو را ندارند.

این متخصص مغز و اعصاب ادامه داد: البته داروی معادل ربیف وارداتی برای بیماران «ام‌اس» در داخل کشور تولید می‌شود و این دارو را بیماران می‌توانند در داروخانه‌ها تهیه کنند ولی مانند بسیاری از داروهای دیگر در زمینه کیفیت داروی وارداتی با تولیدات داخلی مباحثی مطرح است.

بانکی در توضیح تفاوت داروی ربیف وارداتی و مشابه داخلی آن اظهار داشت: ما همیشه در این زمینه به بیماران اینگونه توضیح می‌دهیم که این داروی وارداتی مانند خودروهای خارجی است که در مقایسه با خودروهای داخلی تفاوت‌هایی دارد.

وی در تشریح عوارض داروی معادل rebif که در داخل ایران ساخته می‌شود و عنوان شده است که عوارض کبدی برای بیماران دارد، خاطرنشان کرد: این مسئله در هر یک در 3 هزار نفر رخ می‌دهد و جای نگرانی زیادی نیست و در مجموع بیماران ‌«ام‌ اس» می‌توانند داروی معادل ربیف وارداتی که در ایران ساخته می‌شود را تهیه کنند.

منبع
 تشکر شده توسط : movahedi
آره درسته
ولی با اعتراضی که قبل از عید انجام دادیم تا حدودی تونستیم تصمیمشون را عوض کنیم wink2
ولی باید پیگیرش باشیم

انشالاه که خبر های خوبی در راه باشه
 تشکر شده توسط : movahedi , نازلی
ربیف نیست جانشینش رسیژنِ ولی دکتر به من گفت ربیف میاد
باید از گمرک ترخیص بشه هفته ی بعد میاد من اصلاً ربیف ندارم دکتر گفت ایرادی نداره چند روز آمپول نزنم
 تشکر شده توسط : mysis , hessam
من ربيف پيدا نكردم اكتوريف( مشابه ارژانتيني) رو گرفتم كسي تجربه اكتوريف رو داره؟؟؟؟ خيلي استرس دارم از عوارضش مي ترسمHuh
٢ ماه ربيف نزدم حمله بهم دست داد و پالس گرفتم حالا هم كه ربيف پيدا نكردم
 تشکر شده توسط : hessam
دکترم به من گفت که اکتوریف تو ایران تولید می شه و یک سال هم داخل ایران روش تحقیق شده و مشابه ربیف ایتالیایی است angry2
ولی من خودم ربیف ایتالیایی را می زنم و اونو ادامه می دم
چون نمی خوام تجربه بدی داشته باشم confused
زیرا جبران برخی هزینه های جانی برام نا ممکنه angelangel
 تشکر شده توسط : نازلی
(2013/04/08, 10:24 PM)hessam نوشته است: دکترم به من گفت که اکتوریف تو ایران تولید می شه و یک سال هم داخل ایران روش تحقیق شده و مشابه ربیف ایتالیایی است angry2
ولی من خودم ربیف ایتالیایی را می زنم و اونو ادامه می دم
چون نمی خوام تجربه بدی داشته باشم confused
زیرا جبران برخی هزینه های جانی برام نا ممکنه angelangel

ربيف از كجا گير مياريد من پيدا نكردمsad
هفته آینده ترخیص می شه میاد wink2
ولی متاسفانه ممکنه بدون کاهش قیمت باشه
آخه می خوان مثلا ارز را تک نرخی کنند از روی راحت طلبی نرخ ها پایین را حذف کنند نه این که اقتصاد قویی دارند که بجایی که نرخ های بالا را کاهش بدهند گرفتن دارند این کار را می کنندconfusedconfused
ولی برای بیماران خاص قیمت داروهایشون خیلی بالا میره می خواهند ملاحظاتی را در نظر بگیرندicon_cryicon_cry
حالا باید به اخبار توجه کنیم تا ببینیم چه کار می خواهند انجام بدهندHuhAngelAngel
هفته آینده از سری قبل از عید تو گمرک ترخیص نشده بود که ترخیص می شه میاد Smile (52)
ولی متاسفانه ممکنه بدون کاهش قیمت باشه confusedconfused
آخه می خوان مثلا ارز را تک نرخی کنند دیدند ساده تر اینه که بجای که نرخ ها بالا پایین بیارند نرخ های پایین را حذف می خواهند کنند نه این که اقتصاد قویی هم داریم angry3angry3
ولی می گوند برای بیماران خاص که هزینه های دارویی شون بالا می ره یک سری تمهداتی را اندیشیده اند که در تهیه دارو به خانواده شان فشار کمی وارد بشه party0048.gifparty0048.gif
باید به اخبار توجه کنیم و با انجمن در تماس باشیم که چه کار می خواهند انجام بدهند angelangel
و انجمن هم روی قیمت این ربیف داره کار می کنه که دوباره سوبسیت را بگیره و قیمتش پایین بیادSleepySleepy
 تشکر شده توسط : نازلی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) Ermia 27 24,497 2022/12/10, 08:17 PM
آخرین ارسال: Hossien67
  تامین هزینه داروی ربیف brocade64 0 1,639 2018/09/27, 10:42 AM
آخرین ارسال: brocade64
  دوره مصرف ربیف hyd69hyd 5 5,484 2018/01/14, 01:49 PM
آخرین ارسال: mysis
Star تزریق ربیف را باید در چه بخش هایی از بدن انجام داد؟ naazanin 15 20,066 2017/08/03, 07:55 AM
آخرین ارسال: hessam
  تقاضای کاهش قیمت ربیف hessam 98 70,607 2017/02/21, 11:32 PM
آخرین ارسال: hyd69hyd
  برنامه هفتگی و زمان مناسب تزریق ربیف PAYA 6 6,255 2016/11/24, 12:57 PM
آخرین ارسال: atkh
  تفاوت ربیف و رسیژن salman121 128 119,300 2015/09/13, 05:39 PM
آخرین ارسال: یاسی
Video شکل جدید دستگاه تزریق ربیف hessam 19 16,427 2015/05/11, 11:20 PM
آخرین ارسال: آرامش
  میزان رضایت شما از ربیف hessam 4 6,524 2013/10/08, 12:33 PM
آخرین ارسال: hadisss

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: