•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا تا کنون باخودتان حرف زدید؟
من از بس تنهام همیشه با خودم حرف میزنم.
 تشکر شده توسط : غزل , movahedi , rahaei
من گاهي كه ديگه خيلي حالم بد باشه با عروسكي كه سال پيش خريدمش حرف مي زنم چون تنها كسي يه كه حرف نمي زنه.
فقط گوش مي كنه و هميشه لبخند مي زنه.
من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
 تشکر شده توسط : غزل , زهرا59 , movahedi , rahaei
با خودم حرف نمی زنم اما تمام چیزهایی رو که میخوام بگم یا انجام بدم رو در ذهنم مرور می کنم.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : غزل , movahedi , rahaei
بله روزی صد بار به خودم میگم من میتونم یه روزی راه برم -من خودمو دوست دارم و بلند بلند این حرفامو تکرار میکنم
 تشکر شده توسط : neda.n , غزل , zenith , arezooo82 , هاجی , movahedi , rahaei
من که 1سرهconfusedlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : هاجی , movahedi , rahaei
تو هوای سرد خوب بود!شالم رو میپیچیدم جلو دهنم و تا محل کارم تو خیابون با خودم حرف میزدم کسی هم نمیدید!Smile
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : movahedi , rahaei
سلااام عالی بوود من با خودم خیلی رفیقم درددل میکنم می خندم گریه می کنم دعوا می کنم تشویق میکنم حتی با خودم بارها و بارها مصاحبه کردم کلی هم لذت می برم یا به قول معروف حال میکنم اینطوری سبک می شم آروم میشم اما اطرافیانم فکر میکنند دیوانه شدم چندبار هم که داشتم حرف میزدم مچم را گرفتند اما هنوزم با خودم رفیقم
زندگی باور می خواهد آن هم از جنس امید؛
که اگر سختی راه ، به تو یک سیلی زد
یک امید از ته قلب به تو گوید
که خدا هست هنوز....
 تشکر شده توسط : rahaei
منم با خودم حرف میزنم اما خودمو دعوا نمی کنم اصلا، خیلی با خودم مهربونم.خوبه لااقل خودم با خودم مهربونم اگه دنیا با من خشنه.
 تشکر شده توسط : movahedi , rahaei
درود برشما من اگثران با خودم حرف میزنم وقتی که تنها باشم بیشتر بعضی وقت ها اشتباهی تو طول زندگی کردم خودم را سرزنش میکنم اگر بی احترامی نسبت به کسی انجام بدم خودم را سر زنش میکنم تا 24 ساعت نا راحت هستم؟؟؟icon_questionicon_questionicon_question[/b][/size]
زیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــادSmile (16)
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: