•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا امکان این وجود دارد که پلاک ها از مغز و نخاع به طور کامل پاک شون
تو مستند فصلی دیگر طرف میگفت کاملا فلج بود و نمیتونست تکون بخوره ،ولی با روزی چهار ساعت فیزیووترابی و ورزش بعد چهارسال حتی یدون پلاک هم نداشت
و مثه افراد سالم زندگی میکرد
ام اس ندارم
 تشکر شده توسط : niloofary
من فکر میکنم پلاک ها باقی میمونن ولی فعال نیستن. (خاموشن)
مث این میمونه که یه جایی از بدن زخم برداره و بخیه بزنیم- زخم خوب میسه ولی جای بخیه همیشه میمونه و اون منطقه برای اینکه زخمش دوباره باز بشه حساس تر هست.
در این مورد هم پلاک ها غیر فعال میشن اما مسلما ام آر آی فرد سالم در مقایسه با کسی که ام اس داره و پلاک هاش خاموشن توسط دکتر متخصص قابل تشخیصه و اگه مراقبت هایی که پزشک توصیه میکنه رو انجام ندیم ممکنه خدای نکرده دوباره فعال بشن. Smile
 تشکر شده توسط : nahid , niloofary , kaveh_plus , gor911 , samiramiss
من نمیدونم کی تو فصل دیگر پلاک داشته و گفته بخاطر فیزیوتراپی از بین رفت و سالم شدم !
ام آر آی با تزریق و بدون تزریق توی نشون دادن پلاک ها با هم فرق میکنن. پلاک های فعال مشخص ترن .
پلاک خاموش کوچک و کوچکتر میتونه بشه ولی کاملا از بین نمیره و مهم هم نیست که جای زخم معلوم باشه یا نه اونم تو مغز و نخاعمون !
اینو دکتر صحراییان 5-6 سال پیش درجواب من که پرسیدم از بین میره ؟ گفت نه کوچیک میشه.
منظورم از این حرفا انرژی منفی دادن نیست ، واقع نگریه . چون می ترسم بعضیا که تازه ام اس گرفتن فکر کنن بدون دارو و مثلا فقط با فیزیوتراپی میشه ام اس رو درمان کرد!
اینو هم شنیدم که تعداد پلاک مهم نیست.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : niloofary , alireza1111 , kaveh_plus , helli , elham 66 , غزاله , samiramiss
اینکه درست منظور همون رد پلاک که دیگه اثری نداره smilingsmiling
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : niloofary
اصلا خود پلاک هیچ وقت از بین نمیره بنظرم...

چون پلاکها در واقع اون میلینی هستن که تجزیه شدن و حالام کنار نورون باقی موندن... در واقع اینا تفاله های تجزیه ی میلین هستن که تو ام آر آی قابل تشخیص میشن wink2 پس از بین نخواهند رفت، خیالتون راحت..!
Smile (52)!!!Don't take it too seriously
 تشکر شده توسط : niloofary , غزاله
اکثر دندان هایم شکسته و خراب شده اند آیا مراکزی هست که به بیماران ام اس برای ترمیم دندان کمک کند اگر هست آدرس و مشخصات را لفا" اعلام فرمایید متشکرم
من از پلاک هام داره از بین میره و یا اینکه کوچیک میشه
 تشکر شده توسط : silent , niloofary
(2010/08/21, 03:55 PM)aztab نوشته است: عرض سلام و ادب خدمت دوستان گل و منتظر عزیز راس میگوید سوال خوبی بود ؟ بله که میتونه کاملا ترمیم یابند حالا بنا به گفته پزشک خودم و بعضی کانالهای اونور آبی البته خودم که برای اولین بار ام ار ای دادم و مشخص شد که ام اس دارم و بعد از مدت 7و8 ماه دیگه که ام ار ای دادم خیلی از پلاکهام ناپدید شده بود به طوری که دکتر خودم تعجب کرده بود خلاصه از خیلی جاها پیگیری کردم که گفتن بله میتونه ترمیم یابد درسته به نظر خودم و پزشکم مثل اینکه تازگیها یه حمله خفیف داشتم . نگران نباش واقعا میشه ترمیم یابد چرا که یکی از دانشمندان و فیلسوفان قدیم که یادم نیست ارسطو بود یا افلاطون گفته بود که بدن خودش میتونه خودشو درمان و ترمیم کند پس حله برو زندگی کن البته حال کن
درسته من هم یکسال بعد از اولین MRI بدون تزریق دوباره پزشک MRI بدون تزریق برام نوشتند و وقتی براشون بردم باکمال ناباوری میگفتند (معجزه شده معجزه angel انگار یکنفر با پاک کن همرو پاک کرده) و من هم خود خواسته سال 87 بدون مشکل به سربازی رفتم البته دردوران خدمت تزریق ربیف هم داشتم، متاسفانه 10 سال بعد طی یک اتفاق بسیار بد بیماریم شروع به فعالیت کرد من هنوز امید دارم دوباره به اون روز های خوب برسم agreement2
گاهي گمان نمي كني و مي شود. گاهي نمي شود كه نمي شود. گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است. گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود. گاهي گداي گدايي و بخت با تو نيست. گاهي تمام شهر گداي تو مي شود.
سلام . میشه تو مغز پلاک نباشه ولی تاری چشم داشت و تشخیص ام اس داد؟
قله دماوند یا سبلان قله های اتش فشانی هستند
ولی خاموش و غیر فعال
شاید هزار سال یا بیشتر که خاموش هستند
ولی وقتی به قله میرسی از دهانه اتش فشان هنوز بوی گوگرد میاد و مشخصه که این یه قله اتش فشانیه
پلاک ام اس هم دقیقا به همین صورت هست
ممکنه غیر فعال باشه یا حتی کوچیکتر هم بشه ولی همیشه باقی میمونه و دکتر هم توی ام ار ای متوجهش میشه.
وجه نشابه دیگه اتش فشان و پلاک ام اس اینه که ممکنه مدت ها خاموش باشند ولی مجدد فعال شن.
ممکنه سالیان سال هیچ علامتی نداشته باشید ولی با ترک دارو یا استرس زیاد و هر دلیل دیگه پلاک هاتون مجددا فعال شه
زندگی برای من دو جهان دارد
جهان پیش و پس از تو

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پلاک، تعداد پلاک و رابطه آن با ام اس mina_a 112 96,255 2022/10/22, 08:59 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  فعال شدن پلاک های فعال قبلی ارزو ش 1 1,557 2019/12/23, 11:34 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  آزمایش مایع نخاع ( LP ) aztab 100 144,017 2019/04/29, 06:37 PM
آخرین ارسال: kazhal
  ام اس بر حافظه تاثیر دارد ؟ anaram 204 96,244 2019/04/25, 05:33 PM
آخرین ارسال: mahbub
  آیا ام اس درمان قطعی دارد؟ mina 39 70,688 2017/11/04, 07:11 PM
آخرین ارسال: nahid
  پلاک نخاع و کمر فاطمه زهرا 43 62,837 2017/08/22, 03:05 PM
آخرین ارسال: famoon
  آیا افزایش فشار مایع مغزی نخاعی با پیشرفت ام اس ارتباط دارد؟ Kamyar 9 7,192 2017/08/09, 04:54 PM
آخرین ارسال: hourieh
  منظوراز فعال بودن یا نبودن پلاک mina_a 71 74,148 2017/05/28, 03:29 PM
آخرین ارسال: nahid
  بین ام اس و آب مروارید رابطه ای وجود دارد ؟ elnaz77 9 8,301 2016/09/30, 03:05 AM
آخرین ارسال: الهه درد
  وجود پلاک گردن yavarahmad 3 17,254 2016/05/31, 07:23 PM
آخرین ارسال: 71shahab

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان