امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس و بهره وری از تکنولوژی و فن آوری روز
Rainbow 

دوستان سلام- هدف از ایجاد این تاپیک اینه که بیایم ابزار و ادوات یا محصولاتی که در سالهای اخیر تولید شده رو به هم معرفی کنیم

حتی چیزایی که شاید به دردمون نخوره ولی با دونستنش به دانش و اطلاعاتمون افزوده میشه.حالا چند تاشو من میگم باقیشو شما

1 - نخ دندان دسته دار- دوستان من از این نخ دندون سالهاست استفاده میکنم و برای کسانی که مشگل لرز دست یا بیحسی دارن

چیز خوب و کارسازیه. البته دو نوع داره. یکنوش یکبار مصرفه . و نوع دوم که مرغوبتره مثل نخ دوندونای دیگه 50 مترنخ داره.

2 – دستمالهای میکروفایبر- این دستمالها با استفاده از تکنیک "نانو" و از خاصیت الکترواستانیک و شکست کشش سطحی مایعات و روغن و.....

تولید شده. بدون نیاز از شوینده های شیمیایی که اثرات بسیار سویی برسلامتی انسان دارن. البته برای تمیز کردن هر سطحی

باید ازنوع مخصوص اون سطح استفاده کرد.نوع شیشه پاکنش واقعا معرکست بدرد آقایون هم میخوره برای پاک کردن سریع شیشه ماشین

فقط با خیس کردن دستمال با آب. ومعجزه ایی برای خانمای خانه دار که میتونن به راحتی سطوح رو تمیز کنن

"بخصوص خانمای ام اسی عزیز که خب زودتر از بقیه خسته میشن." http://www.najehclean.com

3 – یکنوع خوشبو کننده و ضد عفونی کننده فضا- که اینهم از دانش "نانو" بهره گرفته.وبرای هرفضایی نوع مخصوص داره.

فضای عمومی با رایحه ارکید.اتاق خواب با رایحه شکوفه سنجد و......ولی همون نوع فضای عمومی از همه بهتره و کاربرد بیشتری داره

دوستان این خوشبو کننده خواص درمانی هم داره." بخصوص برای ام اسی ها بسیار مفید فایدست."

دانش آروماتراپی: تاثیر روایح مرغوب بر پیشگیری از بروز استرس، افسردگی، تنشهای عصبی و همچنین جلوگوگیری ازاختلالات

جسمی و روحی را کاملا اثبات نموده.

براساس نتایج منتشر شده از روایح مختلف میتونیم در درمان وکنترل عارضه وبیماریهایی مانند اضطراب، بیقراری، پرخاشگری و...

به خوبی بهره مند گردید.و همچنین بر پایه همین تحقیقات مشخص شده روایح میتونند در افزایش درجه آرامش فردی

کاهش اختلالات عصبی، ایجاد تمرکز و افزایش بهره وری، افزایش حس نشاط، کاهش سردردای عصبی و کاهش احساس خمودگی

و خواب آلودگی تاثیرات مفید وغیر قابل انکاری را سبب شوند.(این مطالب رو توی دفترچش خوندم)

دوستان بد نیست بدونید این خوشبو کننده دارای 14 رایحست و به عنوان یک "اختراع" به ثبت رسیده.با نام " عطرینه "

هزاران درود و آفرین بر مخترعین خودمون........ http://www.newatreine.com

« گوهر پاک بباید که شود قابل فیض »
« *پیوند قلبها مسافت نمی شناسد وقتی که خــدا عاقداست و مهرش حس قشنگ عشق و امید »
« Love is the medicine for any kind of pain »
 تشکر شده توسط : Pooya.N , مولتی ام اس , paeazan , ساغر , شيدا رها , parisa2011
این لینکها که باز نمیشه !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeazan , toktam* , شيدا رها

بنده بی تقصیرم angry2

این آدرسا رو از روی جعبه و دفترچه شون نوشتم confused2

بازم شرمنده icon_question

« *پیوند قلبها مسافت نمی شناسد وقتی که خــدا عاقداست و مهرش حس قشنگ عشق و امید »
 تشکر شده توسط : شيدا رها , nahid , parisa2011

سلام: امروز میخوام یک کالای دیگه رو بدوستان معرفی کنم icon_question

یک برادرم تو کار موبایله چند روز پیش راجب یک گوشی صحبت میکرد که آدم وقتی میشنوه از هوش و زکاوت

انسان متعجب میشه!!!!!!! که چی میکنه وچی میسازه.happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

" آیفون 5 " نمیدونم هنوز به بازار ایران اومده یا نه؟؟ confused2

این گوشی زیبا و کارسازه دارای صفحه ی شفاف و کیبرد نوری و قابلیتهای دیگست

صفحه شفافش که خوبه دیگه در عینی که داری اس هاتو میخونی فالگیر هم میتونه کف دستتو ببینه و فالتو بگیره....agreement2

کیبورد نوری هم به این صورته که گوشی رو میزاریم رومیز وقتی میخوایم چیزی تایپ کنیم تصویر یک کیبورد

نسبتا بزرگ روی میز منعکس میشه یا بقول خودمون عکسش رو میز میافته وراحت میتونیم باهش کار کنیم Smile (16)

یعنی چقدر خوب میشه منی که مشگل تاری دید دارم وبعدشم یکدستی میخوام با گوشی کار کنم یکدونه از این گوشیا

داشته باشم الآن اصلا نمیتونم با این گوشیای لمسی کار کنم. ایخدا میشه؟؟؟؟؟Huh

فقط عیب این گوشی اینه که قیمتش خیلی بالاست................ icon_cry

تشکر شده توسط : parisa2011

برخی دوستان نام یا مارک دستمالهای میکروفایبر رو پرسیده بودن

نامش: " ناژه " ست

ما از این مارکش استفاده کردیم خوب بوده......

بشرطی که همون اول هم گفتم برای تمیز کردن هر سطحی از دستمال مخصوص همون سطح استفاده بشه.

دهان شویه ( نانو سیل دی 1 = NANOSIL D1 )

دوستان اینم از تکنیک نانو بعمل اومده بسیار موثره بخصوص برای درمان آفت،بشرطی که تا آفت تو دهن جوونه زد سریع از این دهانشویه استفاده کنید

خواهید دید که چه سریع از شرّ آفت خلاص میشید

از مزایای این دهانشویه: برطرف کننده پلاک و جرم دندانی، آفت و اولسرهای دندانی، بوی بد دهان،التهاب لثه،و سفید کننده دندان....

بچه ها اگه چیزایی که معرفی کردم استفاده کردین خوب بود دعام کنید.....icon_question

(2012/09/23, 08:04 PM)toktam* نوشته است:

سلام: امروز میخوام یک کالای دیگه رو بدوستان معرفی کنم icon_question

یک برادرم تو کار موبایله چند روز پیش راجب یک گوشی صحبت میکرد که آدم وقتی میشنوه از هوش و زکاوت

انسان متعجب میشه!!!!!!! که چی میکنه وچی میسازه.happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

" آیفون 5 " نمیدونم هنوز به بازار ایران اومده یا نه؟؟ confused2

این گوشی زیبا و کارسازه دارای صفحه ی شفاف و کیبرد نوری و قابلیتهای دیگست

صفحه شفافش که خوبه دیگه در عینی که داری اس هاتو میخونی فالگیر هم میتونه کف دستتو ببینه و فالتو بگیره....agreement2

کیبورد نوری هم به این صورته که گوشی رو میزاریم رومیز وقتی میخوایم چیزی تایپ کنیم تصویر یک کیبورد

نسبتا بزرگ روی میز منعکس میشه یا بقول خودمون عکسش رو میز میافته وراحت میتونیم باهش کار کنیم Smile (16)

یعنی چقدر خوب میشه منی که مشگل تاری دید دارم وبعدشم یکدستی میخوام با گوشی کار کنم یکدونه از این گوشیا

داشته باشم الآن اصلا نمیتونم با این گوشیای لمسی کار کنم. ایخدا میشه؟؟؟؟؟Huh

فقط عیب این گوشی اینه که قیمتش خیلی بالاست................ icon_cry

خوب چی کار میشه کرد بیماری با کلاسی داریم دیگه icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
به فلزات دیگه غیر از طلا حساسیت داریم ، هزینه داروهامون زیاده و ...
حالا هم موبایلمون باید آیفون 5 باشه laughing3laughing3laughing3laughing3
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : toktam*

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان