•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس میتونه ارثی باشه ؟
به نظر من ما نباید اینقدر حساس باشیم
همانطور که همه ما ها می دانیم بجای اینکه نگران باشیم بهتراست کمی نگرشمان و روشمان در زندگی کردن باید تغییر کند
و بقیه را بخدا بسپاریم
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
 تشکر شده توسط : mirali , Prime
با سلام خدمت تمامي دوستان عزيزم
من حدود چند هفته است كه به ام اس مبتلا شدهام و اصلان نميدانم چيست و بايد چيكار كنم .

لطفا هر آنچه راجب ام اس داريد مقالات فايل هاي جديد از اين بيماري كه ميدانيد برايم ايميل بفرماييد

با تشكر

Hojjat.ir@Gmail.com
دوست عزیز شما می تونید با جستجو در سایت تمام مطالب مورد نظرتون رو پیدا کنید
ارسال مطالب به صورت ایمیل ممکن نیست
موفق باشید
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
 تشکر شده توسط : fireboud , somaye_602000
(2011/03/29, 02:02 PM)anaram نوشته است: البته من فكر ميكنم بيشترين چيزي كه ارثيه نحوه و شيوه ي زندگيه كه خود اون ميتونه عامل بوجود آوردنده يا حداقل محرك ام اس باشه

این سوال منه از خیلی وقت پیش!
شیوه زندگی رو چطور تغییر بدیم؟
اصلا چطور بفهمیم که زندگیمون مشکل داشته تا حالا؟
مگه همه اونایی که مشکل داره زندگیشون ام اس دارن؟ یا برعکس!!!!!!!!!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

دوستان توی مشهدم ما دوستانی داریم که توی خونوادشون دو تا برادر یا دو تا خواهر دارن یا دو تا دوقلو ، کلا اینجا که زیادن ولی به قول بقیه دوستان این بیشتر بر میگرده به نحوه زندگی تا ژنتیک
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

البته من دیگه دارم مطمئن میشم مسریه.........اونم از راه ارتباط ذهنی آدمها و همذات پنداری با این بیماری وترس از ناتوان شدن.....................دوستان منو ببخشید که جسارت کردم واینقدر رک نظرم رو میگم........تو خانواده ما هیچ کس نشنیدم تا حالا خدارو شکر هبچ مریضی به این نوع نداشته چه پدری چه مادری .......تا سنای بالا هم عمر کردند وسالم بودن.......تو خانواده خودمون من فقط معاشرت ودوستانم چند نفری به ام اس مبتلا بودن راستشو بخواین خیلی به این موضوع حساس شده بودم وهمش فک میکردم اگه من بگیرم چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/البته تو نوشته هایدوستان عزیزم هم متوجه شدم بیشترشون خودشون این مهمونو دعوت کردن ورسالت سنگین ما اینه که همبشه با روحیه دادن وبخشندگیه خوشحال بودنم ذهنه کسی رو به هیچی معطوف نکنیم.......بازم همگی منو ببخشینSleepy
والله ما تو خانواده حتی نمیدونستیم ام اس چیه .مامان بزرگم سالم سالم بود تا 98 سالگی هم عمر کرد.اون یکی مامان بزرگمم الان 80 سالشه و سالم سالمهicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry

من که فکر نمیکنم وراثتی باشهconfused2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : TootFarangi , Hasty
من دوتا دختر دارم یک و نیم ساله و چهار ساله.بزرگه اخلاقش مثل خودمه انگار من دوباره به دنیا اومدم حساس زودرنج و... با اینکه من جلو اون خیلی خودم را کنترل میکنم که ازم یاد نگیره و خیلی هم خودم را تغییر داده ام نسبت به گذشته ها اما اون ذاتا مثل منه و من خیلی خیلی نگرانشم سعی میکنم همیشه از نور آفتاب استفاده کنه شاد باشه سردی زیاد نخوره عسل بهش میدم و ..... خدا کنه هیچ کدومشون نگیرنAngel
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
Rainbow 
به نظر من ام اس اصلا نمی تونه ارثی باشه. من تنها کسی هستم که در کل فامیل ام اس داره. تنها چیزی که می تونه اثر گذار باشه شرایط زندگیه! البته نظر من اینه در حال حاضر چیزی که من دارم احساس می کنم اینه. اطرافیان من الان تا کوچکترین احساس خواب رفتگی و یا گرفتگی در بدنشون می کنن سریع نگران میشن چون اوایل بیماری من همین حالت ها رو داشتم! تمرکز بیش از اندازه روی یک مساله باعث بروز اون در زندگی میشه همان طور که در قانون جذب مطرح شده!!!! icon_cry
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
سلام دوستان من با ثابقه طولانی این بیماری با مطالب که خوندم نظرات آقا سینا وعلیرضا وحسین آقا بنحوی همش درسته...البته خود من برای دخترم که شروع بدترین قسمت بیماریم زمان بارداری اون بود خیلی نگرانم.....امیدوارم هیچ مادری بیماری فرزندشو نبینه من مشکلات ودردهای خودمو تحمل میکنم اما نمیتونم قبول کنم درد ورنج فرزندم رو ببینمsad2sad2sad2rolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : ساغر , arezoo_azizi

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...