•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس بر حافظه تاثیر دارد ؟
بچه ها من ام اس ندارم اما فکر میکنم شما دارین همه چیو به ام اس ربط میدین
مثلا من شده گوشیم تو دستم بوده کلی دنبالش میگردم یا تو رانندگی یه راحیو میرم که اصلا نمیدون کجا اومدم
فکر مشغول فکر کنم یکی از دلایلش باشه. وقتی یه چیزیو می خونین یا یه کاری میکنین نگین این دقیقا ماله ام اسه تو اطرافیان دقت کنین شاید انها هم مثل شما گاهی از این مشکلا داشته باشن
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : anaram , sara , sadaf , ارزو
فکر نمی کنم ربطی به ام اس داشته باشه منم گاهی اوقات از این اتفاقها واسم افتاده
جانم فدای امام هادی علیه السلام.

السلام علیک یا علی بن محمد الهادی

تشکر شده توسط : رزمینا
smiling
هي من بشون ميگم هي ميگن نه smiling
بابا ام اس كيلويي چنده؟
من فقط يه بار شك كردم كه ممكنه اين كمبود حافظه ام به ام اس مربوط باشه
دوم دبيرستان ، امتحان ترم اول هندسه ، من 30 دقيقه اول برگه امتحانو سفيد ميديم . يه تابلو بازي اي درآوردم كه نگگو laughing3
هي ميگفتم برگه آچار دادن به من . جماعت همه مونده بودن حالم خوبه احيانا؟ icon_cry
بعده نيم ساعت سوالا رو ديدم confused
بعد ايندفعه مغزم خاليه خالي بود . هيچي يادم نميومد
فك كن
7 شدم laughing3laughing3laughing3
معلمه دوباره ازم امتحان گرفت
بعد كه براي دكتر لطفي گفتم ماجرا رو مرد از خنده laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
گفت از استرس بوده confused
تازه كليم دعوام كرد كه چرا هرچي ميشه ، ميندازي گردنه ام اس؟angry
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , tatagoli
من هر روز باید و باید برنامه نویسی کنم
بهترین قسمت برنامه نویسی هم اینه که توی چند هزار خط کد یه ایراد بده که معلوم نشه از کدوم خطه
حالا برای پیدا کردن این ایراد چون خط 2943 به خط 186 ربط داره و خط 186 به خط 1647 ربط داره پس مجبوری همه چند هزار خط کد رو بچپونی تو مغزت تا به نتیجه برسی
یعنی بعضی روزا واقعا احساس میکنم که مغزم داره داغ میشه
این خیلی به تقویت حافظه ام کمک میکنه
............
منظورم اینه که استفاده از مغز و کار کشیدن از مغز واقعا باعث تقویت حافظه و کلا تقویت مغز میشه
فقط یه کم آدم و خل میکنه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

خب هر چي بيشتر از مغزت كار بكشي مسلماً مغز شاداب تري داري البته نبايد از خوراكي هاي خوب و مفيد هم گذشت.
اينقدر هم به فراموشي فكر نكنيم براي همه پيش مياد.
خوب باشيد و خوب بمانيد
 تشکر شده توسط : رزمینا
(2010/07/17, 10:57 AM)محمود نوشته است: خب هر چي بيشتر از مغزت كار بكشي مسلماً مغز شاداب تري داري البته نبايد از خوراكي هاي خوب و مفيد هم گذشت.
اينقدر هم به فراموشي فكر نكنيم براي همه پيش مياد.

دقیقا هر چقدر از مغزت بیشتر کار بکشی ... سلول های بیشتری تو مغزت متولد میشن ... یعنی مغزت هی update میشه ...
فقط مواظب باشین که خیلی زیاد آپدیت بشه ... خل میشین
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

به خدا منم انقدر از مغزم کار کشیدم

باعث شد الان از اون وری بیافتم پایینsad2

هی این طنابه مغزمه می کشیدم بعد خودم هم به پشت راه می رافتم Confused( تجسم کنید یه لحظه )

بعد یهویی مغزم خودش روون شد شروع کرد به تند تند راه رفتن بعد حالت دویدن بعد یهویی سری دویید بعد من از دره پرت شدم پایینrolleyes بعد انقدر سرعتش زیاد بود که وقتی می دویید من هنوز به ته دره نرسیده به دنبالش کشیده شدمicon_cry حالا هم که دیگه نمی تونم نگهش دارمrolleyes

متوجه شدید که انشالله؟icon_cry
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
من نظرات همه دوستان راخواندم من هم دچار فراموشی میشم ولیییییییییی باتکرارموضوع واستفاده از ابزار مثل موبایل وروشهایی همانند علامت زدن با خودکارروی دست مسائل را به حافظه بلند مدت میسپارم. در بازار بورس کارمیکنم قیمت سهام ها هر روز تغییر میکند ومن قیمت سهام های مهم راتکرار میکنم و هر روزتکرار تکرار وتکرار .........درضمن اگر دقت کنید دیگران منظورم افرا سالم هم فراموشکار هستند.اصلابیخیالش زیاد بهش فکرنکنید.اصلا فراموش کنید که فراموشکارشدید درضمن چای نعنا وهمچنینقرص ویتامینB1300 باعث تقویت حافظه میشوند.بخندید بخندید بخندید وبخاطر خندیدن بیخودی بازبخندید
 تشکر شده توسط : maryamm , pariya , سحــــــــر , sadaf , Aynaz
منم یه مدت دچار اختلال حافظه بودم مخصوصا در مرد اسم افراد اما زود خوب شدم
با سلام خدمت دوستاي گلم .
خيلي وقته كه مدام دچار فراموشي ميشم (خصوصا از بعد عمل سزارين )و يادم ميره كه چه كاري بايد انجام بدم به طوري كه مجبورم همه كارامو تو تقويم گوشيم يادداشت كنم.در صورتيكه قبلا حافظه خيلي قوي داشتم و هيچ چيز فراموشم نمي شد .
بعضي ها ميگن بعلت بيهوشي حين عمل جراحي است و بعضي ها ميگن بر اثر دغدغه هاي فكري است كه هر دو فرضيه تا حدودي صحيح است .
حالا سوال من اينست كه آيا شما هم دچار چنين مشكلي شده ايد و اينكه تا چه اندازاه اين دو مشكل را (ام اس با اختلال حواس ) مرتبط با هم مي دانيد . و راهكار شما براي رفع اين مشكل احتمالي چيست ؟
متشكرم .
آن سوي ناكامي ها هميشه خدايي است كه داشتنش جبران همه نداشتن هاست .[/b][/size]
 تشکر شده توسط : sadaf , zohaa , برگ 7

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا ندادن تست حافظه در وضعیت ام اس بیمار ابهامی ایجاد می کند؟ hessam 11 3,777 2019/12/29, 08:10 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  آیا ام اس درمان قطعی دارد؟ mina 39 71,002 2017/11/04, 07:11 PM
آخرین ارسال: nahid
  تاثیر واکسن هپاتیت، کزاز، آنفولانزا و... بر ام اس سیترا 58 34,521 2017/09/30, 05:42 PM
آخرین ارسال: nahid
  آیا افزایش فشار مایع مغزی نخاعی با پیشرفت ام اس ارتباط دارد؟ Kamyar 9 7,277 2017/08/09, 04:54 PM
آخرین ارسال: hourieh
  ایا امکان این وجود دارد که پلاک ها از مغز و نخاع به طور کامل پاک شون montazer 152 162,287 2017/08/09, 04:40 PM
آخرین ارسال: hourieh
  سئوال در مورد تست حافظه naazli 19 6,331 2017/06/17, 10:41 PM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  بین ام اس و آب مروارید رابطه ای وجود دارد ؟ elnaz77 9 8,367 2016/09/30, 03:05 AM
آخرین ارسال: الهه درد
Sad راهنمایی در مورد عدم تاثیر پالس تراپی Hasty 44 28,432 2016/05/10, 02:15 AM
آخرین ارسال: leili-asmaneh
  آیا آزمایش ژنتیک برای تشخیص ام اس در جنین وجود دارد؟ zenith 7 8,681 2014/07/31, 12:18 AM
آخرین ارسال: kohedard
  آیا مصرف داروهای هورمونی در روند بهبود بیماری تاثیر منفی خواهد داشت؟ sharmin 1 2,586 2014/02/17, 11:14 AM
آخرین ارسال: رامنا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست