•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس بر حافظه تاثیر دارد ؟
آیا واقعا MS روی حافظه مؤثره؟
یا اصن روی چیزایی مثل تمرکز، رفتار و ...؟
یعنی علائمی که دیده نمیشن فقط خودم گاهی وقتا احساس میکنم که یه اتفاقایی افتاده؟
درسام خیلی سخت و حفظین، من به حافظه ام احتیاج دارمsad
از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را...
 تشکر شده توسط : omid_nejad
ام اس روی حافظه ی کوتاه مدت تاثیر میذاره مثلا یادت میره موبایلت رو کجا گذاشتی اما روی حافظه ی بلند مدت هیچ تاثیری نداره
اگه خوب سرچ میکردین اینو پیدا میکردین
برای درسهات باید بیشتر از قبل یه مطلب رو بخونی تا یادت بمونه حافظت که از بین نرفته.مسلما سرچ کنی یه سری غذاها برای تقویت حافظه خوبن
حل کردن جدول و سودوکو و شطرنج کمک میکنه به تقویت حافظه
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : khatereh:) , mehdisalimi
من از زمانی که ام اس گرفتم زرنگ تر شدم
حافظمم خیلی دقیق تر کار میکنه .
جدی میگم به خدا ..
میبینی مادر..؟
دیگر سیگار هم غم هایم را تسکین نمیدهد ...
سلطان غم بگو مسکنت چیست ..؟
فرزندت از پای درآمده ...
 تشکر شده توسط : khatereh:) , mahdiye1989 , OMG! , همراز
حافظه من افتضاح شده چconfused2angry3ه کوتاه مدت چه بلند مدت
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , OMG! , همراز
تازگیا خیلی حافظه کوتاه مدت داغونه angry3
من حافظه ام حرف نداشته نمی دونم باید چیکارکنم sad2
کسی را دارم ..
که انقدر برایم کسی هست که
نگاهم دنبال کسی نیست
این را هزاران بار فریاد زده ام و میزنم که دیگر
کسی به چشمانم نمی آید " هرگز "
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , OMG! , همراز
فاطمه جان من به دکترم گفتم ،ایشون گفتن روزی 14 تا دونه بادوم درختی بخور agreement2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : OMG!
من که به دکتر گففتم احساس میکنم تمرکز حواس ندارم ایشونم قرص آلزانتین واسم نوشتن
البته عوارضشوکه خوندمترجیح دادم در جعبشم باز نکنمconfusedconfusedconfusedconfused
 تشکر شده توسط : OMG! , همراز
چه دکتر باحالی داری مهدیه جانagreement2

پ ن: ما که عذرمون موجهه این روزا همه حافظه شون ضعیف شده طوری که فکر می کنی خیلیلا آلزایمر دارنconfused2

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
 تشکر شده توسط : بهرنگ , همراز
MS roo hafezeh tasir dare. vali man KONDOR masraf mikonam va shenidam ke kheili moasere
 تشکر شده توسط : همراز , رامنا
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin:ام اس فقط روحیه تو خراب میکنه یعنی درواقع خودت عمل اصلی هستیicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin:icon_biggrin48:icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin:ام اس فقط روحیه تو خراب میکنه یعنی درواقع خودت عمل اصلی هستیicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : همراز

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا ندادن تست حافظه در وضعیت ام اس بیمار ابهامی ایجاد می کند؟ hessam 11 3,780 2019/12/29, 08:10 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  آیا ام اس درمان قطعی دارد؟ mina 39 71,016 2017/11/04, 07:11 PM
آخرین ارسال: nahid
  تاثیر واکسن هپاتیت، کزاز، آنفولانزا و... بر ام اس سیترا 58 34,531 2017/09/30, 05:42 PM
آخرین ارسال: nahid
  آیا افزایش فشار مایع مغزی نخاعی با پیشرفت ام اس ارتباط دارد؟ Kamyar 9 7,281 2017/08/09, 04:54 PM
آخرین ارسال: hourieh
  ایا امکان این وجود دارد که پلاک ها از مغز و نخاع به طور کامل پاک شون montazer 152 162,810 2017/08/09, 04:40 PM
آخرین ارسال: hourieh
  سئوال در مورد تست حافظه naazli 19 6,335 2017/06/17, 10:41 PM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  بین ام اس و آب مروارید رابطه ای وجود دارد ؟ elnaz77 9 8,375 2016/09/30, 03:05 AM
آخرین ارسال: الهه درد
Sad راهنمایی در مورد عدم تاثیر پالس تراپی Hasty 44 28,435 2016/05/10, 02:15 AM
آخرین ارسال: leili-asmaneh
  آیا آزمایش ژنتیک برای تشخیص ام اس در جنین وجود دارد؟ zenith 7 8,683 2014/07/31, 12:18 AM
آخرین ارسال: kohedard
  آیا مصرف داروهای هورمونی در روند بهبود بیماری تاثیر منفی خواهد داشت؟ sharmin 1 2,593 2014/02/17, 11:14 AM
آخرین ارسال: رامنا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان