امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس با کدامیک مهربانتر است آقایون یا خانومها ؟
حامد جان باور کن انقده پر رو و بی حیاست که عین خرمگس می مونه. ببین تو چه وقتی یقه منو گرفته؟ اگه بچه ها حواسشون به دوستاشون باشه متاسفانه یکی دیگه از خانمهای سایت رو هم درگیر کرده. برای همین خیلی وقته آن نشده. به هر حالا آش خاله است بخوری پاته نخوری پاته. جز جیگر بزنه الهی درد بگیره عجوزه. خیال کرده می کشمت لهت می کنم.

[تصویر:  36jauxeo4yt9higzm.jpg]
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : movahedi , نازلی , shahrzad.s
به نظر من خانوما رو بیشتر دوست داره و ناقلا اونم خانومای خوشکلevilgrin0039.gif آقایونم دوست داره ولی خانوما رو بیشتر
از نظر بی رحمیش هم بگم که برا خانوما گرون تر تموم میشهsad2 نظر شخصیه
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : فرناز , nemo , liliyam , movahedi , maryamgoli , Maz
هرکسی که حساس تر زودرنج تر و پر استرس تر باشه ام اس با اون مهربونترهconfused2
قربونش برم ولی خیلی پررو و بی حیاست من که هرچقدر بهش کم محلی میکنم ولی بازم به سمتم میادconfused
چه کاری میشه کرد دیگه ام اسه دیگهangry
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : movahedi , maryamgoli , Maz
با ام اس مهربون باشی و زیاد تحویلش بگیری باهات نامهربونه!اما محلش ندی مهربون میشه!مثل آدماSmile فرقی هم نمیکنه دختر باشی یا پسر Smile
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : reach usa , movahedi , نازلی , maryamgoli , minoshka
عجیبه!!
هفته قبل که از دکتر پرسیدم گفت تو آقایون قضیه بدتره

میگفت: برای مثال من 120 تا مریض ام اسی دارم که 100 تاشون خانومن که اکثرشون معلولیت ندارن ولی 20 تاشون آقا هستن که 18 تاشون با عصا را میرن یا ویلچر نشین هستن !!

پس با این حساب کار هممون (آقایون)تمومه
 تشکر شده توسط : movahedi , نازلی , maryamgoli
khob malome ba aghayon az tedad bimara malome aaz har 100 ta khanom 1 nafar agha ms migireangry2
 تشکر شده توسط : movahedi , نازلی
icon_questionicon_questionicon_questionبا خانم ها مهربانتر است برای اینکه از همه نظر خانم ها از مرد ها پیشی دارند. خانم ها=بامهربانی دل رحم داشتن پشت کار . مسولیعت پذیر.تو اداره دلسوز ارباب روجو=icon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : نازلی , maryamgoli , minoshka
در هر همایش یا گرده همائی که با دوستان ام اسی بودم تعداد خانوم ها بیشتر بوده آقایونی که بودند کم بودند ولی با عصا یا روی ویلچیر بودند نمی دونم چرا واقعاً اینجوریه confused2confused2 همیشه برام سوال بوده چرا ام اس خیلی با شدت به آقایون حمله می کنهconfusedconfused sad2sad2
 تشکر شده توسط : minoshka
نازلی جان!دقیقا من برعکسشو دیدم.هرچی دیدم،آقایون از شرایط نسبتا بد به شرایط عاااااااااااااااااااااااالی رسیدن.برعکسش خانما.....
 تشکر شده توسط : maryamgoli , minoshka
بنظر برای مهربون شدن ام اس اصن جنسیت مهم نیست هرکدوم ازمابه وجود خدا ازته دلمون اعتماد داشته باشیم هیچ نوع حساسیتی بخرج نمیدیم میدونیم برای مراقبت ازما یکی که بی نهایت قویترازهمه ی بیماریهای عالم است بالا سرمون هست.بااعتقادقلبی به آفریدگارمون می فهمیم همه چی حله.والا من خودم که ام اس رویک اسب سفیدرام شده تصورمیکنم افسارش هم دست خودم است.روحیه فوق العاده عالی افسار این اسب سفید رام شده است.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : ابراهیم , maryamgoli , minoshka

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست