•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امکان استفاده از کارافتادگی برای بیماران ام اس
(2011/07/05, 12:10 PM)شفا یافته نوشته است: سعیده جان یه قانونی جدید گذاشتند که کسانی که مدرک فنی و حرفه ای دارند میتونند با پرداخت ماهیانه 20هزارتومان بیمه باشند. شاید بد نباشه از این قانون استفاده کنی و این 2سال را حق بیمه آزاد پرداخت کنی. منهم سعی میکنم اطلاعات دقیق تری بدست بیارم.

مریم جان مدرک فنی وحرفه ای خاصی مدنظره؟ازچه طریق باید اقدام شود؟آیا بیمه تامین اجتماعی است یاخدمات درمان؟شامل بازنشستگی نیز می شود؟
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

(2011/10/19, 12:03 AM)فرناز نوشته است: بچها 1کم واضحتر جواب بدید.دوست دارم بدونم کسی هست از ما تاحالا از کارافتادگی گرفته باشه؟

بله ، من کارافتاده شدم
(2011/10/24, 04:57 PM)shahrzad.s نوشته است: سلام می خواستم منو راهنمایی کنید که بیماری ما در چه حد باید باشه که شامل قانون ازکار افتادگی بشیم؟

شما اول بگو بیمه هستید یا نه ؟
چند سال بیمه دارید ؟
الان در حال حاضر بیمه هستید یا نه ؟
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
من بعد از 2 ماه دوندگی و شرکت در 4 کمیسیون سازمان تامین اجتماعی فقط تونستم 40 در صد از کارافتادگی بگیرم که این برای از کارافتاده شدن کافی نیست. پزشک های کمیسیون تا آنجایی که بتونند از دادن درصد خودداری میکنند . من که فعلا خسته شدم .البته جای یک نوبت اعتراض و بازبینی پرونده وجود داره .
خوابهايم را خسته ميكني
وقتي تا سحر
مي گردم و پيدايت نمي كنم !...
روزهاتو را چرت می زنم
بس که شب ها

در خواب تو بیدارم

حسین آقا یعنی اگرسابقه بیمه نداشته باشی امکان استفاده از این تسهیلات واستفاده از کار افتادگی وجود ندارد.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

ياران درود بر همگي
من ارديبهشت ماه سال 1389 براي از کار افتادگي اقدام کرده ام ولي تا امروز هيچ گونه خبري مبني بر مثبت یا منفي بودن نظر سازمان تامین اجتماعي دريافت نکرده ام. آيا براي عزيز ديگري نيز چنين اتفاقي افتاده يا خير؟
لطفا در صورت امکان در اين زمينه راهنمائي فرمائيد.
با آرزوي بهروزي و پيروزي تمامي ياران
سلام
براي يه سوال بزرگ پيش اومده
اون كسي كه از كار افتاده شده، وضعيتش چطور بوده؟
آقاي كاكاوند خدانكرده شما ازكارافتاده شديد؟ تو برنامه تلويزيون كه سالم بوديد. چطورياس؟ چطوري از كار افتاده مي كنن كه بچه هاي ديگه راحت نمي تونن از كار افتادگي بگيرن؟
(2011/11/30, 02:45 PM)aylar نوشته است: سلام
براي يه سوال بزرگ پيش اومده
اون كسي كه از كار افتاده شده، وضعيتش چطور بوده؟
آقاي كاكاوند خدانكرده شما ازكارافتاده شديد؟ تو برنامه تلويزيون كه سالم بوديد. چطورياس؟ چطوري از كار افتاده مي كنن كه بچه هاي ديگه راحت نمي تونن از كار افتادگي بگيرن؟

خوب همین نشون میده شما به این بیماری آشنایی ندارید. اغلب ما فقط گاهی و به صورت دوره ای پاره ای از مشکلات جسمی و حرکتی داریم.

تجربه شخصی PRime
برای گرفتن ازکار افتادگی باید:

اصولا MS داشته باشید.

دست کم یک سال حق بیمه پرداخت کرده باشید. (کاکاوند 7 سال)

پرونده ی پزشکی کاملی داشته باشید. مثل خلاصه بستری بیمارستان (کاکاوند علاوه بر اینها گزارش بیمارستان مبنی بر عدم کنترل ادرار در زمان حمله رو داشت.)

و در نهایت شانس. (که کاکاوند بخاطر شرایط کار در فضای بیرون (زیر افتاب) که در بیمه ی 7 سال پیش نوشته شده بود؛ شانس خوبی آورد.)

همه ی این ها لازم اند که شما امتیاز لازم رو از کمیسون بیارید.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : aylar , ارزو
آخه ميدوني چيه. يكي از فاميلاي ما (پسر عمه ، مجيد) با اينكه طفلي روي ويلچر ميشينه و ام اس داره و يكي از دستاش قدرت كافي نداره نتونست ازكارافتادگي بگيره. گفته بودن شما با يه دستت ميتوني كار كني.
براي همين برام سوال شده بود كه ايشون چطوري از كار افتادگي گرفتن.
من درمورد ام اس اطلاع دارم اما چون مجيد نتونسته بود ازكارافتادگي بگيره و خيلي دوندگي كرده بود، گفتم ببينم آقا كاكاوند چطوري اقدام كردن كه موفق شدن.
(2011/11/30, 02:58 PM)aylar نوشته است: آخه ميدوني چيه. يكي از فاميلاي ما (پسر عمه ، مجيد) با اينكه طفلي روي ويلچر ميشينه و ام اس داره و يكي از دستاش قدرت كافي نداره نتونست ازكارافتادگي بگيره. گفته بودن شما با يه دستت ميتوني كار كني.
براي همين برام سوال شده بود كه ايشون چطوري از كار افتادگي گرفتن.
من درمورد ام اس اطلاع دارم اما چون مجيد نتونسته بود ازكارافتادگي بگيره و خيلي دوندگي كرده بود، گفتم ببينم آقا كاكاوند چطوري اقدام كردن كه موفق شدن.

عرض کردم باید ایشون امتیاز لازم رو بیاره !
روی ویلچیر بودن خودش امتیاز داره که کافی نیست.
خلاصه شما باید که کمیسیون 3 نفره و متقاعد کنی که کار ساده ای نیست.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
آقاي احمد رضا منم خيلي وقته اقدام به اينكار كردم ولي موفق نشدم واسه من 20% زدند كه اگه اينو نمي گفتند بهتر بود الان من از ارديبهشت ماه دارم بيمه بيكاري ميگيرم تا يك كمي وضعم بهتر بشه بعد از اونهم خدا بزرگه تا ببينيم چي ميشه confused2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماران ام اس تحت پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی قرارمی‌گیرند. hessam 20 10,721 2020/06/21, 01:46 PM
آخرین ارسال: MOHSENATASHI
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,105 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند h.kakavand 239 207,103 2018/09/17, 06:42 PM
آخرین ارسال: elaheh1366
  آرم طرح ترافیک برای مبتلایان به ام اس h.kakavand 71 50,937 2018/02/24, 12:56 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  حواله دریافت داروی رایگان برای بیماران ام اس استان البرز مرتضی 22 16,947 2016/10/25, 10:01 PM
آخرین ارسال: majid1
  تهیه مسکن بیماران ام اس parsims 11 12,455 2014/02/19, 01:31 AM
آخرین ارسال: shaytoon
  سامانه توزیع داروهای بیماران خاص mari 7 7,312 2013/09/22, 11:27 PM
آخرین ارسال: fireboud

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست