•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه وزن و ام اس
ولی من دوبار تو این 5 سال پالس کورتون داشتم بار اول که بستری شدم و بعد از بیمارستان هم قرصش رو تا یه مدتی میخوردم تا بتدریج کمش کنم ، صورتم گرد شد ولی از نظر وزنی چاق نشدم .اشتهام روبه راه شده بود با اینکه دکتر، به علت فشارخون و تپش قلب، نمک و قند رو ممنوع کرده بود ، وقتی مرخص شدم غذای بی نمک رو چنان با اشتها میخوردم که اگه الان باشه اصلا یه ذره نمیتونم بخورم.
بار دوم پالس کورتون که بدون بستری و فقط 5 روز تزریق و دیگه بعدش قرص نبود، نه اشتهام زیاد شد نه صورتم گرد !
این بستگی به استعداد چاقی شما داره ، من استعدادشو نداشتم!
این افزایش اشتها موقتیه نگران نباشید. میوه و سبزیجات بخورید ولی چیزای چرب و شیرین رو نه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : OMG!
منم یه بار بستری شدم وکورتون درمانی داشتم شیش کیلو اضافه کردمconfusedconfusedconfused اونم همراه پف کردن laughing3laughing3laughing3laughing3
الان پف برطرف شد ولی اضافه وزن به قوت خود باقیستSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : OMG!
من که لاغرم شدم اونم خییییییییلیsad2
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
یادمه از بیمارستان تازه مرخص شده بودم یکی از دوستان که نمی دونست چی به چیه می گفت تپل شدی معلومه خیلی بهت خوش می گذره laughing3

(2014/05/31, 06:50 PM)nahid نوشته است: این بستگی به استعداد چاقی شما داره ، من استعدادشو نداشتم!
این افزایش اشتها موقتیه نگران نباشید. میوه و سبزیجات بخورید ولی چیزای چرب و شیرین رو نه.

من فقط توو همین یه زمینه استعداد دارمlaughing3

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
 تشکر شده توسط : عسل راد , برگ 7 , موناامیدوار
عاغا منم استعداد فک کنم دارم...laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
چون میگذرد غمی نیست
من اشتهام فرق نکرده ولی بدجوری دارم میترکم وشکمم بزرگ شده.دلیلش داروهاست وکم تحرکی
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

منم یه ثانیه تا انفجار فاصله دارمlaughing3laughing3laughing3Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)
عشق اگر عشق باشد
زمان حرف احمقانه ای است logo2
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
من وقتی برام تشخیص ام اس دادند از شدت افسردگی در عرض دو هفته 15 کیلو لاغر شدم!!!
الآن هم 10 کیلو از قبل ام اس کمترم و از هیکلم راضیم؛ خوش هیکل شدمSmile (16)
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
ای خدا گل بود به چمن هم اراسته شده....کم اضافه وزن داشتم....امیدوار بودم غصه وناراحتی لاغرم کنه....که چاقتر هم شدم...شانسه....ام اسه چاق کنندهangry3angry3angry3angry3
بهارپشت دراست
به گوش پنجره ها ارام
نسیم گفت وگذشت...
 تشکر شده توسط : farbod bahmani , لاله وحشی
سلام بچه ها کسی هست که دقیق بدونه ایا داروهای ام اس و آمپولاش باعث چاقی میشن یا نه؟ اخه اکثر کسانی که ام اس گرفتن بعد از چندسال چاق شدن
 تشکر شده توسط : pariya1361 , mahdiye1989

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: