امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از بیماری ام شناختی نداشتم . . .
موفق باشی انیس جون agreement2icon_questionicon_question
لینک دومی که گذاشتی چی بود ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , Saina
آفرین انیس جون
کارت عالیه
همینه...اون چیزی که فکر مردم رو راجع به ام اس درست میکنه اینه، نه مستندهایی که با دیدنش اشک آدم در میاد حالا چه ام اسی باشی چه یه آدم عادی،
خیلی خیلی خوشحال شدم اینو دیدم و حرفات رو که مشخص بود کاملا با اعتماد بنفس و با انرژی کامل زدی،
به خدا ایناس که دید مردمو عوض میکنه. فقط شهامت میخواد که انیس ثابت کرد داره ، ایشالا بقیه مون هم میتونیم با این طرز فکر و روحیه به بقیه ثابت کنیم ام اس اون چیزی که فک میکنن نیست.
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : Saina
انیس خانوم مرسی که قدم مثبتی برای شناخت صحیح ام اس بر داشتی love51در ضمن خیلی شهامت داری باریکلاhappy0065.gifمن که جات بودم جرات چاپ عکسم را نداشتم confused2
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : Saina , ghaside
کارت درسته انیس جانagreement2
دستم نمی رسد به بلندای چیدنت
باید بسنده کرد به رویای دیدنت
(2012/12/17, 11:56 PM)Yanis نوشته است: عالی بود
منم اصلا شناختی نداشتم.
در کل کارت درسته ایشالا همیشه سالم و شاد باشیicon_questionicon_question

مرسی امین جان icon_question

به نظر من نوع برخورد با حادثه خیلی مهم تر از خود حادثست . . .
(2012/12/18, 12:22 AM)nahid نوشته است: موفق باشی انیس جون agreement2icon_questionicon_question
لینک دومی که گذاشتی چی بود ؟

ممنون عزیزم love51 لینک دوم هم همون مصاحبمه که خود روزنامه به صورت Flash Player هستش
(2012/12/18, 12:53 AM)yummy نوشته است: آفرین انیس جون
کارت عالیه
همینه...اون چیزی که فکر مردم رو راجع به ام اس درست میکنه اینه، نه مستندهایی که با دیدنش اشک آدم در میاد حالا چه ام اسی باشی چه یه آدم عادی،
خیلی خیلی خوشحال شدم اینو دیدم و حرفات رو که مشخص بود کاملا با اعتماد بنفس و با انرژی کامل زدی،
به خدا ایناس که دید مردمو عوض میکنه. فقط شهامت میخواد که انیس ثابت کرد داره ، ایشالا بقیه مون هم میتونیم با این طرز فکر و روحیه به بقیه ثابت کنیم ام اس اون چیزی که فک میکنن نیست.

مرسی عزیزم love51

منم تا حالا فیلم یا مستندی و ندیدم که یک فرد مبتلا به ام اس رو نشون بده که پرتحرک و با انرژی باشه هرچند که منم کاره خاصی نکردم smiling

(2012/12/18, 08:58 AM)shahrzad.s نوشته است: انیس خانوم مرسی که قدم مثبتی برای شناخت صحیح ام اس بر داشتی love51در ضمن خیلی شهامت داری باریکلاhappy0065.gifمن که جات بودم جرات چاپ عکسم را نداشتم confused2

مرسی عزیزیم love51

اتفاقا خبرنگاره پرسید با عکس که مشکلی نداری ؟؟؟

منم با تعجب پرسیدم نه واسه چی ؟؟؟ fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif

البته بگما مامان زیاد راضی نبود ولی مخالفتم نکرد و وقتی روزنامه رو دید کلی خوشحال شد party0048.gifparty0048.gif
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : missmaryam2005
مرسی گلم با آرزوی موفقیت بیشترت icon_questionicon_question

و مرسی که ذهنیت منم تغییر دادی وقتی خود من راجعبه ms ذهنیت خوبی نداشته باشم از بقیه ام انتظاری نمیره که
[تصویر:  57e9r24a8rlp36cg5em.gif]
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه این مرد انگلیسی بیماری ام.اس را شکست داد paeazan 3 4,577 2014/06/18, 07:42 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست