امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط ترتيب تولد با شخصيت افراد
من تقريباً وسطم و البته تقريباً هم درست بود. Smile (52)
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
آقای استاد خب شما اگ اول یا آخر نباشین میشین وسط دیگه Smile (16)

زنده باد فرزندان آخری که اینقدر ماهن love28love28love28
"فرزندان آخر خانواده‌:
نقاط مثبت: افرادي شاد و سرزنده اند كه اين شادي و سرخوشي را با خود همه جا مي برند و ديگران را نيز از آن بهره مند مي كنند. مهارت هاي مردمي آنها ‌بسيار قوي است و عاشق اين هستند كه ديگران را با حرف ها و كارهايشان سرگرم كنند. هيچ كس براي آنها غريبه نيست و به سرعت با همه صميمي مي شوند. ‌افرادي برون‌گرا هستند كه از وجود ديگران انرژي مي گيرند و از ريسك كردن واهمه اي ندارند.
نقاط منفي: خيلي زود خسته مي شوند. از طرد شدن واهمه داشته و افق توجهاتشان كوتاه است. افرادي خود گرا هستند. معمولاً به خاطر توقعات غير واقعي‌شان از ‌رابطه كه تصور مي كنند در همه رابطه ها بايد هميشه خوشي و خنده برقرار باشد، رابطه هاي زيادي را به فنا مي دهند، اما نمي دانند كه عمر چنين رابطه ‌هايي بسيار كوتاه است.
"

اضافه کنم فرزندای آخر خیلی عیدی گیرشون میاد Smile (16)
به به icon_biggrin

به قول مهسا که در فیس بوک نوشت زورشون از پدر خانواده هم بیشتره happy0065.gifagreement2
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hamdam , parastoo joon , hilda , hadisss
فرزندان اول خانواده:
نقاط مثبت: آنها ذاتاً فرمانده به دنيا آمده اند. احتمالاً رئيس جمهورها، فضانوردان و مديرعاملا‌ن، همه، فرزندان اول خانواده هستند. فكر مي كنند كه هميشه حق و ‌اولويت در هر كاري با آنهاست. فرزندان اول به دو دسته تقسيم مي شوند؛ پرورش دهندگان افراد مطيع يا متحول كنندگاني سلطه جو. هر دو يكسان هستند فقط از ‌متدهاي مختلفي استفاده مي كنند. معمولاً فرزندان اول خانواده، افرادي ايرادگير، مشكل پسند و دقيق مي‌باشند و عاشق توجه به جزئيات مسائلند. افرادي وقت ‌شناس، منظم و با كفايتند كه دوست دارند همه چيز به بهترين نحو انجام شود. از مسائل غافلگير كننده نيز به هيچ وجه خوششان نمي آيد. ‌
نقاط منفي: معمولاً اين افراد كمي بداخلاق، ترشرو و بي احساس به نظر مي آيند. گاهي به خاطر زورگويي و فشاري كه بر سايرين مي آورند، تهديد كننده و رعب ‌آور هستند. چون فكرمي كنند كه هميشه حق با آنهاست و فقط خودشان همه چيز را مي دانند و به ديگران اطمينان كمي دارند. رياست مآب، ايرادگير و نسبت به ‌اشتباهات حساس و نكته سنج هستند.

من نکات منفیش رو هم قبول دارم smiling
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : hadisss , نازلی , paeazan
Rainbow 
فرزندان وسط خانواده‌:
نقاط مثبت: فرزندان وسطي، افرادي خانواده دوست هستند كه ديگران از بودن با آنها لذت مي برند. مهمترين نياز آنها، آرام نگاه داشتن اقيانوس پرتلاطم زندگي ‌است و شعار آنها "آرامش به هر قيمتي" است. اينها افرادي بسيار آرام و بي سر و صدا، شيرين و دوست داشتني هستند و شنوندگان خوبي به شمار مي روند. ‌مهارت زيادي در حل مشكلات دارند چون هميشه هر دو جنبه يك مشكل را بررسي مي كنند و دوست دارند همه را خوشحال كنند. همين مسئله باعث مي شود ‌كه مشاوران و ميانجي‌گران خوبي باشند.
‌نقاط منفي: نسبت به فرزندان اول خانواده، احساس سلطه گري كمتري دارند، اما دوست دارند همه آنها را ستايش كرده و دوست بدارند يا حداقل با آنها احساس ‌شادي و خوشبختي كنند. از آنجا كه سعي در راضي نگاه داشتن همه دارند، ممكن است به افرادي وابسته تبديل شوند. نمي توانند خوب تصميم بگيرند تا جايي كه ‌باعث رنجاندن ديگران مي شوند. همچنين براي شكست و اشتباهات ديگران، خود را سرزنش مي كنند
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : نازلی , paeazan
منم فرزند آخر تشرررررررریف دارم
همش درررررررسته ولی زود خسته نمیشم که
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : پروانه , نازلی , paeazan
منم ته ديگ هستمlaughing3
فرزندان آخر خانواده‌: icon_cry
نقاط مثبت: افرادي شاد و سرزنده اند كه اين شادي و سرخوشي را با خود همه جا مي برند و ديگران را نيز از آن بهره مند مي كنند. مهارت هاي مردمي آنها ‌بسيار قوي است و عاشق اين هستند كه ديگران را با حرف ها و كارهايشان سرگرم كنند. هيچ كس براي آنها غريبه نيست و به سرعت با همه صميمي مي شوند. ‌افرادي برون‌گرا هستند كه از وجود ديگران انرژي مي گيرند و از ريسك كردن واهمه اي ندارند.......(.تاييد ميكنم)icon_biggrinevilgrin0039.giflove28agreement2
نقاط منفي: خيلي زود خسته مي شوند. از طرد شدن واهمه داشته و افق توجهاتشان كوتاه است. افرادي خود گرا هستند....(تكذيب ميكنم)angry2confused2
معمولاً به خاطر توقعات غير واقعي‌شان از ‌رابطه كه تصور مي كنند در همه رابطه ها بايد هميشه خوشي و خنده برقرار باشد، رابطه هاي زيادي را به فنا مي دهند، اما نمي دانند كه عمر چنين رابطه ‌هايي بسيار كوتاه است.(واقعاااااااا اين و زودتر ميگفتيد بابا ميگم اخه خوبي زياد دلزده ميكنهwink2)
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : hadisss , نازلی , paeazan
فرزندان اول خانواده:
نقاط مثبت: آنها ذاتاً فرمانده به دنيا آمده اند. احتمالاً رئيس جمهورها، فضانوردان و مديرعاملا‌ن، همه، فرزندان اول خانواده هستند. فكر مي كنند كه هميشه حق و ‌اولويت در هر كاري با آنهاست. فرزندان اول به دو دسته تقسيم مي شوند؛ پرورش دهندگان افراد مطيع يا متحول كنندگاني سلطه جو. هر دو يكسان هستند فقط از ‌متدهاي مختلفي استفاده مي كنند. معمولاً فرزندان اول خانواده، افرادي ايرادگير، مشكل پسند و دقيق مي‌باشند و عاشق توجه به جزئيات مسائلند. افرادي وقت ‌شناس، منظم و با كفايتند كه دوست دارند همه چيز به بهترين نحو انجام شود. از مسائل غافلگير كننده نيز به هيچ وجه خوششان نمي آيد. ‌
نقاط منفي: معمولاً اين افراد كمي بداخلاق، ترشرو و بي احساس به نظر مي آيند. گاهي به خاطر زورگويي و فشاري كه بر سايرين مي آورند، تهديد كننده و رعب ‌آور هستند. چون فكرمي كنند كه هميشه حق با آنهاست و فقط خودشان همه چيز را مي دانند و به ديگران اطمينان كمي دارند. رياست مآب، ايرادگير و نسبت به ‌اشتباهات حساس و نكته سنج هستند.

نکات منفی رو زیاد قبول ندارم چون بداخلاق نیستم خیلی احساساتی هستم و خوش خنده
 تشکر شده توسط : پروانه , paeazan

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست روانشناسی :شخصيت شناسي با چند سوال كوتاه paeazan 0 2,923 2013/09/20, 07:23 PM
آخرین ارسال: paeazan
  افراد موفق صبح ها چه می کنند؟ paeazan 2 2,959 2013/01/02, 08:06 AM
آخرین ارسال: shahrzad.s
Star افراد خجالتی، حالات چهره را بهتر درك می‌كنند naazanin 5 3,816 2012/08/23, 09:36 AM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست