امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادعای دروغین توزیع داروی خوراکی درمان ام اس در برخی سایت ها
سلام بچه ها من مائدم دوست داشتم با ها تون اشنا بشم
دكتر من گفته اينا بدتر عوارض ميده راستهههههههههههههههه؟ يعني خوب كه نميكنه بدترم ميكنههههههههههه؟؟؟؟؟؟
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
خدا رو شكر كه هستيد و ما رو حمايت مي كنيد.ممنون بخاطر وجودتون
آخه مملکته که ما داریمangry
مگه ما موش آزمایشگاهی هستیم آخههههههههههههangry
بلا نسبت دوستان .کمی عصبانی شدم.angry
خب آره ما به دارو و درمان قطعی نیاز داریم ولی این شکلی ....با دوز و کلک.
دلم می خواد یه عده ای رو خفه کنممممممممangry
scared0012.gif
 تشکر شده توسط : Frogmaparcacy , پریا حقیقت پور
عجب! باید این نسخه را به تمام دوستان و آشنایان بفرستم که هر روز با این خبرها، می خواهند از رنج آمپول ها کم کنند.angry3

شاید باورش بشود که پزشکان نورولوژیست بیشتر از همه در جریان داروهای جایگزین هستند.wink2
سمیرا جون بعضی اوقات بد نیست فکر کنیم که ممکن اشتباه میکنیم. شرکتهای داروسازی تو درمان بیماریهای خیلی پیش پا افتاده تر از ام اس هم موندن فقط دست وپا شکسته عوارض بیماری رو محدود تر میکنن البته با کلی عوارض.اما طب سنتی این طور نیست ریشه بیماری رو از بین میبره .من که خودم تا حالا خیلی نتیجه گرفتم . واین هم یک اصل که هیچ بیماری نیست مگر اینکه درمانی هم براش در طبیعت هست .
 تشکر شده توسط : احسيني , پریا حقیقت پور
سلام
من تازه به جمع شما پیوستمicon_question
راستش اول که بهم گفتن MS دارم خیلی ترسیدم sad2rolleyesو این تنها به خاطر اطلاعات ناقص و اشتباه و بزرگنمایی های جامعه است angryاما موقع جستجو به این سایت برخوردم و وقتی از مطالبتون استفاده کردم پذیرفتن این مسئله برام راحتتر شد
 تشکر شده توسط : fireboud , N00shin , ثریا , zenith , مهدی نصیری , maede , پریا حقیقت پور
Huh بازم علی موندو حوضش...
منم خیلی در مورد این کپسولها شنیده بودم که میگفتن قرار از آخر اردیبهشت وارد داروخانه ها بشه و سالی 40 میلیون تومان هزینه دارد angry
فقط میخوان ماهارو سر کار بذارن angry3angry3
عرضه که ندارن یک دارو خوب کشف کنن که ما ها از این آمپول زدنا راحت بشیمangryangry
بزرگترین مصیبت انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور کافی برای خاموش ماندن...
 تشکر شده توسط : maede , پریا حقیقت پور
دوستان عزیز من با دکتر صحراییان صحبت کردم گفت تا شهریور داروی خوراکی ایرانی وارد بازار میشه

در مورد داروی جدید خوراکی*به بازار دارو مدتهاست که آمده ولی به بازار دارویی ایران خیر!!!! من شنیدم که احتمالا مناسب برای همه تیپmsنیست و لزوما جایگزین داروی تزریقی نمیشه! !!!

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قوانین سایت admin 0 6,522 2014/05/17, 10:44 PM
آخرین ارسال: admin
  اطلاعیه شماره 8 : درمان های تکمیلی هیئت مدیره 1 3,895 2011/06/16, 08:53 PM
آخرین ارسال: هیئت مدیره

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست