•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14(current)
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احساس برق گرفتگي ( لرمیت )
(2018/08/19, 11:18 AM)Fatemeh90 نوشته است: سلام من از سال 96توی سرو گردن یه احساس برق گرفتگی داشتم بلافاصله دستم بیحس شد چندین ساعت بعدش هم دچار تشنج شدم که باعث شد چهار ساعتی بیهوش باشم.بعد اون دیگه قدرت دست ها و پاهام درست برنگشتن و دائما اون برق گرفتگیه هست خیلی اذیتم میکنه تنها دارویی که استفاده میکنم پردنیزولون یا پالس توی بیمارستانه 5بار هم پلاسما فرز شدم ولی جالب اینه همه ام ار ای هام سالمه کوچکترین عیبی ندارن ازمایش nmoهم منفیه دچار اسپاسم شدید و گاهی تاری دید هم هستم عضلاتم به شدت تحلیل رفتن و قدرتشون کم شدن خیلی بی حس میشن.این علائم توی هیچ کدوم از شما هم وجود داره هیچ نظری ندارین برای تشخیص چکار کنم واقعا سخته برام25سالمه؟
سلام
علائم نوروپاتی محیطی (مثل بی‌حسی و گزگز، احساس مورمور و سوزن‌سوزن شدن، حساسیت به لمس و ...) که تجربه می کنید، احتمالاَ به علت اختلال در عصب واگ (Vagus Nerve) سمت چپ بدن شما است. نورولوژیست با یک آزمایش بالینی می تواند از عملکرد صحیح عصب واگ شما مطلع شود.
البته در منزل می توانید، آزمایش مشابه ای را انجام دهید، کافی است در مقابل آینه ای بایستید و کلمه Ah (آ...آ...آ...) را بگوید، در صورتی که عصب واگ در یک سمت (مثلاً چپ) دچار اختلال باشد، زبان کوچک به سمت عصب واگ سالم (راست) منحرف می شود.
[تصویر:  img8.jpg]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  احساس سوزش و تورم در پوست دست و پا mehdernet2 27 33,393 2019/11/26, 05:57 PM