•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثر وعوارض گاباپنتين (نوروپنتین ) - تجربه ها
(2014/09/02, 07:26 PM)پرستوی مهاجر نوشته است: آره همه وضعیت هامو براش شرح دادم .حدود دوماه کاربامازپین که ایشون بهم داده بودن
رو مصرف می کردم که بعضی از قسمت های پوستم قرمز شدوخارش پیدا کرد دکتر گفت به کاربامازپین حساسیت داشتم وگاباپنتین دادند.آیا بوده کسی با داشتن یه پلاک ام اس براش تشخیص داده بشه؟
خانواده ام با نظر دکتر موافقن ومیگن به این بیماری این قدر فکر نکنم برای همین فعلا نمی تونم پیش یه دکتر دیگه برم اما خودم تو شک وتردید موندم .

سلام پرستوی مهاجر من یه پلاک تو نخاع دارم که تشخیص سی آی اس دادن. و چون نخاع ناحیه حساسیه دکترم گفت بهتره سینووکس بزنی تا پیشگیری بشه. گفت دو دیدگاه در مورد سی ای اس هست یا دارو میگیرن(سینووکس و...) یا اینکه نمیگیرن بعد یکی دو ماه ام ار ای میگیرن درصورت بدتر شدن دارو میگیرن. به نظرمن حتما به پزشک دیگه ای مراجعه کن. من به چندپزشک مراجعه کردم نظراتشون درمورد آمپول یکسان بود.

(2014/09/02, 07:26 PM)پرستوی مهاجر نوشته است: آره همه وضعیت هامو براش شرح دادم .حدود دوماه کاربامازپین که ایشون بهم داده بودن
رو مصرف می کردم که بعضی از قسمت های پوستم قرمز شدوخارش پیدا کرد دکتر گفت به کاربامازپین حساسیت داشتم وگاباپنتین دادند.آیا بوده کسی با داشتن یه پلاک ام اس براش تشخیص داده بشه؟
خانواده ام با نظر دکتر موافقن ومیگن به این بیماری این قدر فکر نکنم برای همین فعلا نمی تونم پیش یه دکتر دیگه برم اما خودم تو شک وتردید موندم .

سلام پرستوی مهاجر من یه پلاک تو نخاع دارم که تشخیص سی آی اس دادن. و چون نخاع ناحیه حساسیه دکترم گفت بهتره سینووکس بزنی تا پیشگیری بشه. گفت دو دیدگاه در مورد سی ای اس هست یا دارو میگیرن(سینووکس و...) یا اینکه نمیگیرن بعد یکی دو ماه ام ار ای میگیرن درصورت بدتر شدن دارو میگیرن. به نظرمن حتما به پزشک دیگه ای مراجعه کن. من به چندپزشک مراجعه کردم نظراتشون درمورد آمپول یکسان بود.
 تشکر شده توسط : همراز , پرستوی مهاجر , مُنا_منتظر المهدی
من یه بار سعادت مصرف کردنش رو داشتم دوز 300 عالی بود
 تشکر شده توسط : همراز , مُنا_منتظر المهدی
(2014/09/21, 12:45 PM)naazanin نوشته است: خوب منکه دچار اسپاسم عضلات نشدم Sleepy

البته داروهای ام اس .مقداری کوروتون داره.
 تشکر شده توسط : همراز , مُنا_منتظر المهدی
(2014/09/21, 12:05 PM)naazanin نوشته است: من تازه شروع کردم به خوردن قرص گاباپنتین 100
حالت تهوع بهم دست داده ،از وقتی که شروع کردم confused2
به مرور زمان این مشکل برطرف میشه آیا؟!!!!confusedangry3

من گاباپنتین رو برای رفع گز گز دستام مصرف میکنم. ولی تا به حال حالت تهوع نداشتم.
البته ناگفته نماند که بعضی از قرصهای ...ممکن در بعضی افراد ایجاد حالت تهوع یا موارد دیگه بکن. من خودم هر موقع روی یا کلسیم ایرانی مصرف میکنم دچار حالت تهوع خیلی شدیدی میشم. در حالیکه نوع خارجی این حالت رو نداره.
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : naazanin , مُنا_منتظر المهدی
من 4-5 سال اول یک قرص گاباپنتین 100 صبح و شب میخوردم. 2سالی هست فقط یکی شب میخورم. میترسم قطعش کنم نمیدونم چرا. 7 ساله همینجور واسه خودم میخورم. مث خوشحالاconfused2
......
 تشکر شده توسط : خاطره68 , مُنا_منتظر المهدی
دوستان عزیز، باکلوفن که یه ضد اسپاسمه و نه ضد درد
اگه فک میکنین گاباپنتین اثر نداره قطعش کنین تا درد بیاد سراغتون و متوجه تاثیرش بشین Smile (16)، من این تجربه قطع و درد رو دارم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : sweetbasil , خاطره68 , مُنا_منتظر المهدی
وای خوش به حالتون
روی من گاباپنتین اصلا اثر نداره
اگه لازم داشته باشم یه وقتایی
دکتر برام تگرتول می نویسه...confused2
 تشکر شده توسط : خاطره68 , مُنا_منتظر المهدی
سلام

برای گرفتگی عضلات به خصوص صبح ها و خستگی و ... دکتر رفتیم

شبی یک عدد قرص گاباپنتین (نوروپنتین 100) تجویز کرده

در جستجویی که توی نت داشتم نوشته شده دارو ضد صرع

در اطلاعات دارویی ام اس سنتر نوشته شده ضد عود مجدد

چند صفحه اول این تاپیک اشاره شده حتما مصرف بشه هر چند تاثیرش کند هست

الان نزدیک یک هفته هست که شبی یک عدد گاباپنتین (نوروپنتین 100) استفاده میکنیم

گرفتگی عظلات پاها کمی بهتره شده اما دست ها درد می کنه و بدن نسبتا متورم شده

دوستان صاحب نظر و صاحب تجربه راهنمایی بفرمایید

ممنونم icon_question
فَاللّهُ خَيْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ

خدا بهترين نگهدار است و او مهربان‏ترين مهربانان است
 تشکر شده توسط : sweetbasil , خاطره68 , مُنا_منتظر المهدی
من فکر میکنم گاباپنتین برای دردهای عصبی تجویز میش
 تشکر شده توسط : sweetbasil , خاطره68
من بعد از تشخیص بیماری دوتا صبح و دوتا شب میخوردم اما الان یکی میخورم
این قرص ضدالتهابه و با رفع التهابانت ناشی از خوردگی رشته های عصبی به احساس آرامش در عضلات کمک میکنه و حالت سفتی گزگز و بیحسی عضلات درگیر رو از بین میبره...این قرص اونطور که من تجربه کردم برای رفع سفتی عضلات درگیر در دفع ادرار و رفع حبس ادرار که خیلی از ام اسی ها درگیرش هستند موثره...خود من اگه یه وعده قرص رو فراموش کنم یا سرساعت مصرف نکنم خیلی از این بابت اذیت میشم
اما یادتون باشه موقع مصرف معدتون خالی نباشه و با آب فراوون میل کنید در ضمن با آب داغ یا چای نخورید چون هنوز نرفته پایین بعلت پوشش نازکی که داره همونجا باز میشه و تلخیش تا ساعتها در دهان و حلق باقی میمونه
یکی از مهمترین عوارضی که داره یبوست شدید و سختی در اجابت مزاجه که خوردن یک لیوان شیر گرم صبح ناشتا و استفاده ازسبوس گندم میتونه مفید باشه
 تشکر شده توسط : sweetbasil , طاهره. , همراز , mojtabasalimi28 , juju , nazaninamiri70 , مُنا_منتظر المهدی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثر و عوارض پرگابالین (لایریکا) - تجربه ها SSA 46 208,584 2022/07/19, 10:26 AM
آخرین ارسال: imanager
  اثربخشی وعوارض تری فلونوماید (تبازیو) Negar65 10 5,928 2018/08/26, 08:05 PM
آخرین ارسال: helli
  تفاوت اثر گاباپنتين و پرگابالین (لایریکا) مریم جاهد 13 44,092 2015/01/28, 09:19 AM
آخرین ارسال: گولن
  تجربه مصرف قرص متوترکسات دارید؟ sargol 6 42,117 2013/09/08, 12:45 AM
آخرین ارسال: kaveh_plus

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان