امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرص تکزیفوما
سلام دوستان،
کسی قرص تکزیفوما (همون سينوتك ولي متعلق به شركت زيست دارو) مصرف کرده تا حالا؟
برای بارداری در آینده مشکلی بوجود نمیاره؟
من از سال 91 تا 97 سینوکس میزدم هیچ مشکلی هم نداشتم بیماریم پیشرفتی نداشت حالم هم کاملا خوب بود، دکترم هم نظرشون این بود که سینوکس جواب داده و نیازی به تغییر دارو نیست، منتها سال 97 ایشون از شهرمون رفتن و من بالاجبار به دکتر دیگه ای که مورد تایید دکتر خودم بود مراجعه کردم، ایشون بلافاصله دارومو از سینوکس به سینومر تغییر دادن، این یک سال سینومر میزدم ولی از یک ماه پیش برق گرفتگی گردنم بعد از 7 سال دوباره شروع شد، mri دادم دکتر سه روز پالس انجام داد واسم و بعد از ترخیص هم قرص تکزیفوما دادن. من چون تازه ازدواج کردم و شاید یکی  دو سال دیگه قصد بارداری داشته باشم میخواستم بدونم این قرص اثر سوء نداره؟ از دکترم پرسیدم جواب واضحی نداد گفت حالا تا اون موقع وقت زیاده فعلا همین قرص رو بخور بچه میخوای چیکار confused
ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابهی داره راهنماییم کنه  icon_question
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , پریا حقیقت پور
سلام هنگامه جون  icon_question من اولین باره اسم این دارو رو میشنوم  icon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : hengameh.. , پریا حقیقت پور
سلام عزيزم همون سينوتكِ ولي واسه شركت زيست دارو دانش
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , پریا حقیقت پور
من چهار ماهه متوجه بیماریم شدم و ازهمون اول قرص تکزیفوما رو برام تجویز کردن.. دو ماه اول که 120 استفاده کردم اوکی بودم ولی دو ماه اخر که 240 شده قرصا پاهام مور مور میشه و انزیمای کبدم بهم ریخته!!!!! دکتر گفتن اخر این ماه ازمای شبده اگه نرمال نشده بود عوض کنیم دارو رو......خیلی نگرانم.....
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , یوسف تهران
(2020/02/03, 12:08 PM)مهسا علوی نوشته است: من چهار ماهه متوجه بیماریم شدم و ازهمون اول قرص تکزیفوما رو برام تجویز کردن.. دو ماه اول که 120 استفاده کردم اوکی بودم ولی دو ماه اخر که 240 شده قرصا پاهام مور مور میشه و انزیمای کبدم بهم ریخته!!!!! دکتر گفتن اخر این ماه ازمای شبده اگه نرمال نشده بود عوض کنیم دارو رو......خیلی نگرانم.....

نگراني نداره عزيزم! فوقش داروت رو عوض مي كنه ولي اينطوري كه دوستان ميگن عسل براي كبد خوبه امتحانش ضرري نداره . كلا بد نيست يه سري به اين تاپيك كه در مورد آنزيماي كبدي هست بزني:
https://mscenter.ir/Thread-%D8%AA%D8%BA%...8%AF%DB%8C
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : ارزو ش , پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست