نظرسنجی: سخت نگرفتن داروی ام اس
سخت نگرفتن
0%
0 0%
چه دارویی
100.00%
3 100.00%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض زیفرون
(2014/04/30, 12:54 AM)man o mohsen نوشته است: با سلام.منم دو ماهه مصرف میکنم.ولی بی فایدستangry2angry2angry2angry2
دوست عزیز دو ماه که هیچ حتی دو سال هم برای قضاوت در مورد اثر دوز و نوع دارو روی یک فردی که ام اس داره خیلی کمه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
سلام.بچه هادرست میگید.خدارو شکر کم کم داره اثر میکنه.الان باهاش خیلی بهترمagreement2happy0065.gif
 تشکر شده توسط : hessam
من تقریبا 2ساله تزریق میکنم همه نوع دارویی ام استفاده کردم. اما ازش راضی ام . شکر خدا گز گز پاهام برطرف شده، سردردم کمتر شده، دیگه موقع تزریق مسکن نمیخورم. خلاصه خیلی ازش راضی ام
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .
 تشکر شده توسط : helli
من برایه 3 ماه استفاده کردم
قبل از تزریق2تا استامیینوفن 500 میخوردم با این حال تب ولرز شدید میکردم که مجبور میشدم که2تا قرص دیگه بخورم
و وقتی صبح از خواب پا میشدم انگار از تو رینگ بوکس بیرون امده بودم
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

دوستان عزیز یه مشکلی جدیدا برام پیش اومده. خوشحال میشم نظرات و تجربه مشابه شما رو در این مورد بدونم؛
چند وقتی هست، وقتی داروم رو تزریق میکنم یکم اذیتم میکنه. یا زیر پوستم جمع میشه اولش(به مرور جذب میشه) یا محل تزریق خیلی دردناک میشه.
نمیتونم بگم مربوط به نحوه تزریق ه. چون بار اولم نیست که تزریق میکنم و شرایط تزریقم هم عوض نشده. خوشحال میشم کمکم کنید.
 تشکر شده توسط : chipchip
(2014/11/11, 08:30 PM)یه غریبه نوشته است: دوستان عزیز یه مشکلی جدیدا برام پیش اومده. خوشحال میشم نظرات و تجربه مشابه شما رو در این مورد بدونم؛
چند وقتی هست، وقتی داروم رو تزریق میکنم یکم اذیتم میکنه. یا زیر پوستم جمع میشه اولش(به مرور جذب میشه) یا محل تزریق خیلی دردناک میشه.
نمیتونم بگم مربوط به نحوه تزریق ه. چون بار اولم نیست که تزریق میکنم و شرایط تزریقم هم عوض نشده. خوشحال میشم کمکم کنید.
شما قبل از این که میخواین آمپول و تزریق کنید به مدت 2 دقیقه یخ و روی محل تزریق بزار و بعد از این که دارو رو تزریق کردی چند دقیقه محل تزریق و ماساژ بده.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : یه غریبه , famoon , chipchip
ممنون از جواب. من حدود 2.5 ساله که تزریق میکنم و قبلش همیشه یخ میذارم. یادم میاد پرستارها تاکید میکردن که محل تزریق رو به هیچ عنوان ماساژ ندید .
در هر حال فکر میکنم مشکل از این چیزا نیست. چون کاملا شرایطم مثل قبل هست ولی این مشکل جدیدا برام پیش اومده.
امکان داره از نوع خود دارو باشه؟
تو دارو تغییری ندادن؟
[تصویر:  setare1.gif]
فکر نمیکنم. آخه ظاهرش که تغییری نکرده. حتی نیدل هم مثل قبله.
ماهیت دارو هم که همونه.
گیج شدمconfused2
(2014/11/11, 09:01 PM)یه غریبه نوشته است: فکر نمیکنم. آخه ظاهرش که تغییری نکرده. حتی نیدل هم مثل قبله.
ماهیت دارو هم که همونه.
گیج شدمconfused2

سلام به همگی
به پکیج دارو مدتهاست یه آداپتور، یه حلال آماده، add شده که آماده سازی دارو رو خیلی اسونتر کرده، اگر با آماده سازی دارو مشکل دارید میتونی با موبایلهای روی کارت تزریق تماس بگیری.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزريق بتافرون ostad2000 150 126,913 2019/11/28, 12:59 AM