•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض ریتوکسی مب
rolleyes
زیاد فکر نکن
مامان امیر حسین
دارو معجزه نمیکنه. ام اس سردرد نیست که با به قرص خوب بشه. این داروها بیماری را کنترل میکنه ‌جلوی پیشروی بیماری ‌حملات را میگیره. بهتره همراه مصرف دارو حتما ورزش کنی (کاری که من نکردم  )
با اجازه ناظر سایت وبقیع پیشکسوتان) smiling
(2019/12/26, 02:00 PM)مامان امیرحسین نوشته است: بچه ها شرمنده حرفم رو از روی بدگمانی ب کل مردم برداشت نکنین ولی مدتی دارم فک میکنم شاید داروی درمان ام اس بعد این همه تحقیقات کشف شده ولی مافیای تولیدات دارو به نفعشون نیس هنوز این دارو بیاد بازار
بنظرتون حرف درستیه؟

منم یه مدت به این قضیه فکر میکردم. اما چون در هر صورت کاری از ما بر نمیاد فکر کردن بهش بیهوده ست. زین رو بیخیال شدم!  agreement2
(2019/12/25, 06:26 AM)مامان امیرحسین نوشته است: من شنبه زیتاکس تزریق کردم و از دیشب بدون اینکه ادم سرما خورده ای دورم باشه علایم سرما خوردگی دارم
از یه بابت خوشحالم چون زیتاکس سیستم ایمنی منو ب فنا داد
از طرف دیگه حالا این سرما خوردگی خوب میشه اصلا
دکتر رفتن و دارو استفاده کردن فایده ای داره؟
اثر زیتاکس با دارو استفاده کردن از بین نمیره؟

علائم سرماخوردگی از عوارض ریتوکسی ماب هست که البته من نداشتم ولی همسرم داشت.
(2019/12/23, 04:59 PM)ارزو ش نوشته است: با خوندن این پستها ب سوال برام ایجاد شده ....
فرض کنیم یکی از ماها مصرف کننده داروی خارجی هست ...حالا با وضعیت تحریم ها داروی خارجی پیدا نشه و مجبور به استفاده از داروی ایرانی بشیم ...حالا سوال من اینه آیا میزان ماده موثره مصرف شده در داروی ساخت داخل دقیقا به اندازه مشابه خارجیش هست؟ اگر نیست این تغییر داروی مصرفی (منظورم فقط برند دارو هست نه نوع دارو) باعث ایجاد مشکل برامون نمیشه؟ 
مثلا بیماران مبتلا به دمانس دارویی دارن به نام ممانتین ...داروی تولید داخل اصلا قابل مقایسه با خارجیش نیست و به قول داروساز ها اگر کسی از داروی خارجی به ایرانی شیفت کنه انگار بنز سوار مجبور بشه پراید برونه  laughing3

همسر من اون اوایل از تکسیفوما (نمونه ایرانی) به تکفیدرا (نمونه خارجی) شیفت کرد. بیشتر از کمتر شدن عوارض جانبی مثل ناراحتی های معده صحبت میکرد. به نظر میرسه که بیشتر (حداقل توی این دارو) یکمی تفاوت وجود داره. اما در کل پراید سوار شدن بهتر از پیاده رفتنه. مگه نه؟!   Smile (16)
 تشکر شده توسط : ارزو ش , helli
(2019/12/27, 01:20 PM)alireza1111 نوشته است:
(2019/12/23, 04:59 PM)ارزو ش نوشته است: با خوندن این پستها ب سوال برام ایجاد شده ....
فرض کنیم یکی از ماها مصرف کننده داروی خارجی هست ...حالا با وضعیت تحریم ها داروی خارجی پیدا نشه و مجبور به استفاده از داروی ایرانی بشیم ...حالا سوال من اینه آیا میزان ماده موثره مصرف شده در داروی ساخت داخل دقیقا به اندازه مشابه خارجیش هست؟ اگر نیست این تغییر داروی مصرفی (منظورم فقط برند دارو هست نه نوع دارو) باعث ایجاد مشکل برامون نمیشه؟ 
مثلا بیماران مبتلا به دمانس دارویی دارن به نام ممانتین ...داروی تولید داخل اصلا قابل مقایسه با خارجیش نیست و به قول داروساز ها اگر کسی از داروی خارجی به ایرانی شیفت کنه انگار بنز سوار مجبور بشه پراید برونه  laughing3

همسر من اون اوایل از تکسیفوما (نمونه ایرانی) به تکفیدرا (نمونه خارجی) شیفت کرد. بیشتر از کمتر شدن عوارض جانبی مثل ناراحتی های معده صحبت میکرد. به نظر میرسه که بیشتر (حداقل توی این دارو) یکمی تفاوت وجود داره. اما در کل پراید سوار شدن بهتر از پیاده رفتنه. مگه نه؟!   Smile (16)

شما و همسرتون ک هر دو ام اس دارین بچه هم دارین؟
از جواب دادنت ممنونم ولی خدایی خیلی ظلمه اگه دستای پشت پرده ما بیمارای ام اس رو از درمان کامل دور کنن
چون سن جوانی دیگه بر نمیگرده گاهی با خودم فک میکنم اگه ام اس توی تقدیر من بود کاش حداقل بعدن توی یه سن دیگه میمومد نه از ۱۹ سالگی توی اوج جوانی
ک الان ک ۲۶ سالمه افسرده بشم
 تشکر شده توسط : ارزو ش
(2019/12/28, 06:06 AM)مامان امیرحسین نوشته است:

از جواب دادنت ممنونم ولی خدایی خیلی ظلمه اگه دستای پشت پرده ما بیمارای ام اس رو از درمان کامل دور کنن
چون سن جوانی دیگه بر نمیگرده گاهی با خودم فک میکنم اگه ام اس توی تقدیر من بود کاش حداقل بعدن توی یه سن دیگه میمومد نه از ۱۹ سالگی توی اوج جوانی

ما هنوز بچه نداریم.
به نظر من اصلا به دستای پشت پرده و اینا فکر نکن چون همونطور که گفتم کاری از دست ما بر نمیاد برای تغییر قضیه غیر از غصه خوردن. 
راستی اینجا خیلی از بچه ها هستن که از دوران نوجوانی درگیرن از جمله خود من  smiling. ولی غصه خوردن و افسردگی چیزی رو حل نمیکنه. دنبال موقعیت ها و پیشرفت باش.
(2019/12/28, 11:55 PM)alireza1111 نوشته است:
(2019/12/28, 06:06 AM)مامان امیرحسین نوشته است:

ما هنوز بچه نداریم.
به نظر من اصلا به دستای پشت پرده و اینا فکر نکن چون همونطور که گفتم کاری از دست ما بر نمیاد برای تغییر قضیه غیر از غصه خوردن. 
راستی اینجا خیلی از بچه ها هستن که از دوران نوجوانی درگیرن از جمله خود من  smiling. ولی غصه خوردن و افسردگی چیزی رو حل نمیکنه. دنبال موقعیت ها و پیشرفت باش.

متشکرم همدرد محترم ک جوابمو دادین من از دنیا هیچی نمیخام فقط پسرم تک نباشه خدا کنه دکتر نیکنام راست گفته باشه و طی دو سه سال اینده بشه قطعش کرد و من اقدام ب بارداری دوم کنم برام دعا کنید 
مرسی
 تشکر شده توسط : alireza1111 , ارزو ش
میتونیم سرچ کنیم از سازمان قضاودارو هر نوع دارویی رو wink2 
بنظرم انقد فکر نکنیم به یه موضوع که سوال پیش بیاد وبه جایی مراجعه کنیم برا رسیدن به جواب سوال که این پرسش فقط توسط کسایی جواب داده میشه که به جرات میگم اصلا ام اس رو نفهمیدن وفقط برای جنبش زبونشون ابراز وجود غیر انسانی و اخلاقی میکنن badtaste
لطفا دقت کنیم فقط به گوینده حرف صد برابر دقت به پاسخ دهنده love28
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : حسین 444
دوستان سلام

نمی‌دونم من رو یادتون هست یا نه. من پاییز آنفولانزا گرفتم و بیماریم عود کرد رفتم دکتر که گفته باید ریتوکسی‌مب بزنم
سوالم از دوستان اینه آیا واقعا بهبودی در توانایی‌هاشون دیدن؟ 
عوارض بعد از تزریقش چطوریه؟
من ساعات زیادی از روز تنها هستم و چیزی که خوندم اینه که بعد از تزریق تا چند روز آدم ضعف و خستگی داره، آیا با توجه به اینکه کسی نیست کنارم باشه می‌تونم کارهام رو خودم انجام بدم؟
من راه نمی‌رم ولی روی زمین خودم را حرکت می‌دم و دستشویی و حمام خودم میرم و کارهای دیگه

الان قیمتش چنده؟
ممنون میشم جواب بدین.
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : shokolat
(2020/01/11, 09:09 PM)havaars نوشته است: دوستان سلام

نمی‌دونم من رو یادتون هست یا نه. من پاییز آنفولانزا گرفتم و بیماریم عود کرد رفتم دکتر که گفته باید ریتوکسی‌مب بزنم
من ساعات زیادی از روز تنها هستم و چیزی که خوندم اینه که بعد از تزریق تا چند روز آدم ضعف و خستگی داره، آیا با توجه به اینکه کسی نیست کنارم باشه می‌تونم کارهام رو خودم انجام بدم؟
من راه نمی‌رم ولی روی زمین خودم را حرکت می‌دم و دستشویی و حمام خودم میرم و کارهای دیگه

الان قیمتش چنده؟
ممنون میشم جواب بدین.

سلام سوسن جان 
برای من خیلی تاثیر داشته و توانایی پاهام و راه رفتن بدون مشکل رو بهم برگردوند
عوارض بعد از تزریقش برای هرکسی متفاوته..من خودم تا چند وقت بعد تزریق تنگی نفس دارم و تقریبا ی هفته اشتها ندارم.
ضعف و خستگی فقط تزریق اول داشتم ولی ی مدت تقریبا طولانی(ی ماهه).دفعه های بعدی تزریق این خستگی هر دفعه به نسبت کمتر شد. تا الان که دیگه ی روز بعدش استراحت میکنم. اما فکر نمیکنم اونقدری باشه که نشه کارهای عادی را انجام داد

قیمت هر ویال 500 میلی گرمی 215000
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : ارزو ش , helli
Heart 
(2020/01/11, 09:09 PM)havaars نوشته است: دوستان سلام

الان قیمتش چنده؟
ممنون میشم جواب بدین.

سلام سوسن جان عزیز مایی مگه میشه اینجا کسی شما و همسر گرامی رو فراموش کرده باشه،
قربونت منم مصرفم چند ساله ریتوکسی هست،قیمتش بسته به دوز مصرفی هر فرد باتوجه به نیازش که دکتر تشخیص میده داره که برای من یک میلیگرم هست که میشه دو ویال وقیمتش برامن با بیمه میشه ۴۵۰ تومن هر ۶ ماه یکبار icon_question
مطمئن باش حل میشه وفقط ارامش داشته باش من که واقعا مثل یه دوستمون گردن به پایین افتادم چندسال،با ریتوکسی و فیزیوتراپی و ورزش خداروشکر برگشتم ،تو هم یقین دارم مثل قبلا باز همون خانوم فعال وبا روحیه امون میشی icon_question
راستی سوسن جان یادم رفت بگم اگه از لحاظ حسی مشکل نداری فیزیو رو که با برق هست زیاد سمتش نرو بجاش بگو کاردرمانی ،برای پاها هم قرص دالفیرا دکتر مینویسه
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : هليا
دوستان عزیز چرا چت روم قطع
از بعد شلوغی ابان
چت روم ما هم قطع
برا شما هم قطع؟
بچه ها من سه تا پلاک روشن دارم با زیتاکس خاموش میشن دیگه؟
همدردای مهربون اگه بعد۴یا۵ سال جواب ام ار ای خوب باشه و زیتاکس عالی روی بدن فرد جواب بده بنظرتون ممکن هست ک دکتر دارو رو بیاره پایین
منظورم اینه ک مثلا سینومر تجویز بشه؟
کسی تجربه ای نداره
یا با دکترش درموردش حرف نزده؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...