•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض ریتوکسی مب
(2018/09/11, 03:57 PM)یوسفی نازنین نوشته است: من روز یکشنبه ریتو کسی زدم ولی هیچ تغییر محسوسی رو حس نکردم بچه هایی که سابقه تزریق دارن اگه میشه بگن چقدر طول میکشه

بیشتر از ماه دوم به بعد تاثیرش شروع میشه
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : یوسفی نازنین , پریا حقیقت پور , حسین 15
(2016/03/09, 10:59 AM)alireza1111 نوشته است:
(2016/03/09, 12:10 AM)i_sh نوشته است: بین ریتوکسی ماب و تایسبری موندم کسی هست تجربه جفتشونو داشته باشه و عوارضشونو بدونه؟ دکتر به من جفتشونو گفته دو تا دکتر دارم هر کدوم  نظر مختلف دادن البته دکتر ی که میگه تایسبری میگه اول تایسبری بعد ریتوکسی ماب منم موندم کسی هست تجربشو بگه

من ۲.۵ سال تایسبری مصرف کردم و الان هم حدود ۲.۵ ساله که دارم ریتوکسیماب مصرف میکنم. از هیچکدومشون عارضه ای ندیدم خوشبختانه. با این حال من از بازدهی تایسبری راضی تر بودم اگرچه حمله شدیدی نداشتم با هیچ کدومشون. منم فکر کنم اول تایسبری بعد ریتوکسیماب ایده جالبی باشه.smiling

سلام . میشه بگین از چه نظر  از بازدهی تایسبری راضی تر بودید ؟ ریتوکسیماب چطور بوده برای شما؟ ممنون.
گاهي گمان نمي كني و مي شود. گاهي نمي شود كه نمي شود. گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است. گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود. گاهي گداي گدايي و بخت با تو نيست. گاهي تمام شهر گداي تو مي شود.
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2018/11/14, 09:27 PM)علیرضا 2 نوشته است:
(2016/03/09, 10:59 AM)alireza1111 نوشته است:
(2016/03/09, 12:10 AM)i_sh نوشته است: بین ریتوکسی ماب و تایسبری موندم کسی هست تجربه جفتشونو داشته باشه و عوارضشونو بدونه؟ دکتر به من جفتشونو گفته دو تا دکتر دارم هر کدوم  نظر مختلف دادن البته دکتر ی که میگه تایسبری میگه اول تایسبری بعد ریتوکسی ماب منم موندم کسی هست تجربشو بگه

من ۲.۵ سال تایسبری مصرف کردم و الان هم حدود ۲.۵ ساله که دارم ریتوکسیماب مصرف میکنم. از هیچکدومشون عارضه ای ندیدم خوشبختانه. با این حال من از بازدهی تایسبری راضی تر بودم اگرچه حمله شدیدی نداشتم با هیچ کدومشون. منم فکر کنم اول تایسبری بعد ریتوکسیماب ایده جالبی باشه.smiling

سلام . میشه بگین از چه نظر  از بازدهی تایسبری راضی تر بودید ؟ ریتوکسیماب چطور بوده برای شما؟ ممنون.

سلام! راستش من قبل از شروع تایسبری یه سری علائم خفیف داشتم مثل گزگز شدن انگشتان یا حالت برق گرفتگی که به محض شروع تایسبری برطرف شدند. اگر چه با وجود شیفت به ریتوکسی ماب این علائم دیگه برنگشتند اما تغییر بالینی در خودم احساس نمیکنم. اگرچه دکترها راضی هستند.
 تشکر شده توسط : علیرضا 2 , keyhan , پریا حقیقت پور
Cool
(2018/11/15, 03:12 PM)hessam نوشته است: [quote pid='532480' dateline='1457508541']
(2016/03/09, 12:10 AM)i_s نوشته است: بین ریتوکسی ماب و تایسبری موندم کسی هست تجربه جفتشونو داشته باشه و عوارضشونو بدونه؟ دکتر به من جفتشونو گفته دو تا دکتر دارم هر کدوم  نظر مختلف دادن البته دکتر ی که میگه تایسبری میگه اول تایسبری بعد ریتوکسی ماب منم موندم کسی هست تجربشو بگه
سلام من هم دوتا گزینه ریتوکسی و تایسبری را داشتم
که تایسبری انتخاب کردم :
بعد از هفت با تزریق هیچ عوارض نداشتم icon_biggrin
و قبل از شروع تایسبری پای راستم در هنگام راه رفتن روی زمین کشیده می شد و کمی هم عدم تعادل داشتم و یک سال بود دو تا انگشت دست راستم  حالت کرخی داشت   که تزریق دوم تایسبری به بعد راه رفتنم و عدم تعادلم کاملا خوب شد و کرخی دو تا انگشتمم تزریق شیشم تایسبری به بعد خوب شده
البته من خودم تایسبری انتخاب کردم wink2 Blush
ولی هم برای ریتوکسی و هم برای تایسبری  و قرص فینگولیمد آزمایش دادم icon_cry
و بخاطر جواب تست مثبت مشکوک هپاتیت ریتوکسی برای من مناسب نبود ولی تمام آزمایشاتم برای تایسبری ok بود حتی تست ویروسیم هم منفی شد که دکتر گفت دو سال بعد تکرارش کن  Blush
ولی کلا تایسبری و ریتوکسی هر دو داروهای خوبی هستند agreement2
بهتره زودتر داروتون را انتخاب کنید و شروع کنیدangel
icon_cry

[/quote]
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : samiramiss , پریا حقیقت پور
سلام من هر شش ماه ریتوکسی تزریق میکنم الان ۷ مرحله تزریق کردم فقط نمیدونم چرا بچه ها میگن دیگه دارویی جز این مصرف نمیکنم من هم پرگالین و هم پردنیزولون  وکلسیم و امگا۳ و گاهی که خیلی درد دارم گابابنتن و ناپروکسن استفاده میکنم حتی با تزریق ریتوکسی بازم مجبورم این داروها و داروهای دیگه استفاده کنم Dash2
(2018/11/17, 12:56 AM)ستیا نوشته است: سلام من هر شش ماه ریتوکسی تزریق میکنم الان ۷ مرحله تزریق کردم فقط نمیدونم چرا بچه ها میگن دیگه دارویی جز این مصرف نمیکنم من هم پرگالین و هم پردنیزولون  وکلسیم و امگا۳ و گاهی که خیلی درد دارم گابابنتن و ناپروکسن استفاده میکنم حتی با تزریق ریتوکسی بازم مجبورم این داروها و داروهای دیگه استفاده کنم Dash2

چیز عجیبی نیست. منم داروهای دیگه مصرف میکنم.
ریتوکسی فقط برای پیشگیری از پیشرفت بیماریه ولی برای عوارض دیگه مثل تکرر ادرار، گزگز و... داروهای دیگه باید مصرف کنید
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , حسین 15 , علیرضا 2
(2018/11/17, 12:56 AM)ستیا نوشته است: سلام من هر شش ماه ریتوکسی تزریق میکنم الان ۷ مرحله تزریق کردم فقط نمیدونم چرا بچه ها میگن دیگه دارویی جز این مصرف نمیکنم من هم پرگالین و هم پردنیزولون  وکلسیم و امگا۳ و گاهی که خیلی درد دارم گابابنتن و ناپروکسن استفاده میکنم حتی با تزریق ریتوکسی بازم مجبورم این داروها و داروهای دیگه استفاده کنم Dash2

داروهای جانبی برای هرکس بنابه نیازش تجویز کرده. الان من هم ریتوکسی تزریق میکنم و هم داروهای جانبی
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , حسین 15
ممنونم دوستان icon_question
میگم همه میگن 215 هزار پس چرا برا من 2 ویال شد 456 هزار تومان ? (فولادشهر گرفتم داروخانه مطهری)، میکنم کسی هست بخاطر تشنج استفاده کنه ، تشنج رو خوب میکنه یا نه ممنون جواب بدید

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 28
  • بعدی