•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 41
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض فینگولیمود
بچه ها یک سوال دارم
کسانی که این قرص و مصرف میکنیدو ایا تعداد ضربان قلبتون کند تر شده؟
و ایا این اتفاق موقت هست یا تا زمانیکه این دارو رو مصرف میکنیم قلب ضربانش کندتر میشه؟
 تشکر شده توسط : FBF , parastoo joon
سلام به دوستانicon_question
1-عوارض این دارو
2-مدت مصرف دارو
3- دوز درمانی داروmen
از همتون ممنون
 تشکر شده توسط : elhamtanha , فرید 1353
1عوارضی نداشتم 2 یک سال و دو ماه3 روزی یک عدد
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : فرید 1353
خیلی خوب!
امروز فینگلموید رو شروع کردم. شکر خدا فشار خون و ضربان قلبم پائین اومد ولی گفتن نرماله. بعد از 6 ساعت و گرفتن نوار قلب اجازه دادن بیام خونه. حالا میترسم تکون بخورم قلبم چیزیش شه sad2
گرفتم نشستم ولی از فردا بلند میشم و زندگی عادیم رو میکنم مخصوصا ورزش icon_biggrin
 تشکر شده توسط : BABA , FBF , محمد جواد , nahid , hadisss
اصلا نمی خوام تو دل بچه هایی که دارند فینگولید استفاده می کنند، خالی کنم. ولی بعد از حدود 5 ماه مصرف، تعداد حمله هام دوبرابر شده. البته دکتر بهم گفت احتمالا این دارو به من نمیسازه. angry2
فردا کمیسیون پزشکی برام تشکیل میشه. فقط برام دعا کنین لطفا. rolleyes
بالاخره کوه صبرم باشی یه جا کم میاری.
ارزش ماورایی هرکس، به اندازه حرفهاییست که برای نگفتن دارد...
 تشکر شده توسط : nahid , ابراهیم , محمد جواد
(2014/07/12, 04:43 AM)HannahZ نوشته است: امروز فینگلموید رو شروع کردم. شکر خدا فشار خون و ضربان قلبم پائین اومد ولی گفتن نرماله. بعد از 6 ساعت و گرفتن نوار قلب اجازه دادن بیام خونه. حالا میترسم تکون بخورم قلبم چیزیش شه sad2
گرفتم نشستم ولی از فردا بلند میشم و زندگی عادیم رو میکنم مخصوصا ورزش icon_biggrin

مبارک باشه..
ببین الکی میترسونن...من الان نزدیک 9 ماهه مصرف میکنم هیچیمم نشده...تازه رعایت چیزیم نمیکنم..البته شما مراعات کن ولی نگران نباش..
بازم بهت تبریک میگمicon_question

(2014/06/15, 03:14 PM)امیر1384 نوشته است: [quote='sia' pid='436878' dateline='1402653600']
داروخانه شهید کاضمی این دارو رو تموم کرده . میگه همرو بردن شهرستان منم داروم تموم شده . تدبیر و امیـــــد Undecided
سلام

داروخانه شهید کاظمی فینگولید داره منتها به جای یک بسته فعلا 15 تا میده.
[/quote]

من یه هفته پیش رفتم بهم کامل دادن قرص رو
از کی کم شده؟؟؟؟confused2

(2014/06/15, 01:32 PM)عسل راد نوشته است: [quote='فرید 1353' pid='436873' dateline='1402651593']
قرصی که خاطرات بد را پاک می‌کند
کد خبر: ۱۹۲۰۸۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۳
دانشمندان دریافته اند دارویی که برای درمان ام اس استفاده می شود می تواند راه را برای عرضه قرصی که خاطرات بد از ذهن پاک کند، هموار سازد.

واقعا اگه یه جوری بشه که تزریق رو بشه کنار گذاشت و فینگولید یا قرصای دیگه بتونه جایگزین خوبی واسه آمپول باشه اون موقع روحیه همه خیلی بهتر میشه
مخصوصا که روحیه تو بیماری ما خیلی موثره.من از اولش به خاطر روحیم خواستم قرص بخورم والان واقعا بعد 6 ماه خیلی اعصابم راحت شده.

نه تنها خاطرات بد که من 98% خاطراتم رو بعد 9 ماه فراموش کردم و از این موضوع بی نهایت خوشحالمSleepy
روزام سخته ولی دنیام شیرینicon_cryicon_cry
 تشکر شده توسط : HannahZ , BABA , عسل راد , زهرا٥٣ , azita
حقیقتش خودم فکر می کنم شاید به خاطر عفونت هایی باشه که گریبانمو میگیره. خدا میدونه چند دوره آنتی بیوتیک تو این مدت استفاده کردم. اینم به خاطر اینه که محیط کارم، محیط بهداشتی درمانیه و همیشه در معرض ابتلا به انواع آلودگیم. الانم گلوم چرک داره.
ایشالا که بقیه همه خوب باشن و دارو باهاشون سازگار باشه icon_question
ارزش ماورایی هرکس، به اندازه حرفهاییست که برای نگفتن دارد...
 تشکر شده توسط : BABA
ببین دوست عزیز کار این دارو اینطوریه که به سیستم ایمنی بدن حمله میکنه
از اونجایی که شما تو محیط کارت با انواع ویروس سروکار داری به نظرم این کپسول داروی مناسبی برای شما نبوده که حالت بد شده
البته این نظر منه و کارشناسی نیست.فقط از روی اطلاعاتم گفتم که شاید ناقص باشهRolleyes
روزام سخته ولی دنیام شیرینicon_cryicon_cry
 تشکر شده توسط : مینا ح , HannahZ
(2014/07/12, 07:25 AM)مینا ح نوشته است: اصلا نمی خوام تو دل بچه هایی که دارند فینگولید استفاده می کنند، خالی کنم. ولی بعد از حدود 5 ماه مصرف، تعداد حمله هام دوبرابر شده. البته دکتر بهم گفت احتمالا این دارو به من نمیسازه. angry2
فردا کمیسیون پزشکی برام تشکیل میشه. فقط برام دعا کنین لطفا. rolleyes
بالاخره کوه صبرم باشی یه جا کم میاری.
مینا جون متاسفانه این دارو ها یه وقت به کسی نمیسازه و باید داروش رو عوض کنه. من که تازه 1 روزه شروع کردم و امیدوارم به من بسازه. شما هم انشاله با داروی جدیدت مشکلی نخواهی داشت. agreement2
 تشکر شده توسط : مینا ح , FBF , محمد جواد , BABA , فرید 1353

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 41
  • بعدی