•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 37
  • 38
  • 39(current)
  • 40
  • 41
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض فینگولیمود
درود دوستان عزیز
امیدوارم حالتان خوب باشد،در مورد داروی فینگولیمود شرکت زهراوی فینگولیا باید عرض کنم البته نظر شخصی خودمو میگم که داروی بدی نیست اما برای عوارضش باید بگم که شاید خودمان هم بی تقصیر نیستیم چرا که مثلا میشنویم که این عوارض را داره که حساس میشیم و اون عوارض را برای خود جذب میکنیم بله قبول میکنم برای خود من کمر درد ایجاد میکنه حالا نمیگم که از عوارض فینگولیا هست شاید از یه دلیل دیگه هست به هر حال حساس نباشین روی داروی مورد استفاده تان و اینو میدونم که همه چیز درست میشه پاینده باشین

تشکر شده توسط : helli , پریا حقیقت پور , pariya1361
سلام
من تقریبا بیست روز پیش متوجه شدم که ام اس دارم...
وضعیتم طوری بود که پای چپ و دست چپمو نمیتونستم حرکت بدم. دو بینی و تاری چشم هم داشتم
۵ روز کورتون استفاده کردم که تمام علائم حرکتیم اوکی شد بجز تاری و دوبینی که اونم بعد از چند روز خوب شد...
قراره از چند روز دیگه قرص فینگو لیمود استفاده کنم...
از تعداد پلاک ها و اینجور چیزا اصلا خبر ندارم...
این قرص برای چه مرحله ای از ام اس هست؟؟؟
یه سوال دیگه اینکه اینجا میخوندم اکثر بیمارها چندتا حمله داشتن مثلا یه نفر هفتا، یه نفر ده تا ،یه نفر سالی یکی...
یعنی منم الان باید منتظر حمله بمونم؟؟ چیکار کنم که اصلا حمله نداشته باشم؟؟؟
 تشکر شده توسط : keyhan , rahaaa , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2019/11/20, 04:45 PM)Man_mijangam نوشته است: سلام
وضعیتم طوری بود که پای چپ و دست چپمو نمیتونستم حرکت بدم. دو بینی و تاری چشم هم داشتم
۵ روز کورتون استفاده کردم که تمام علائم حرکتیم اوکی شد بجز تاری و دوبینی که اونم بعد از چند روز خوب شد...
یه سوال دیگه اینکه اینجا میخوندم اکثر بیمارها چندتا حمله داشتن مثلا یه نفر هفتا، یه نفر ده تا ،یه نفر سالی یکی...

سیر حمله و ناتوانی فرد بفرد متفاوت هست و قابل پیش بینی نیست
فینگو لیمود جزو داروهای خط 2 و با تاثیر بالا محسوب میشه
با مصرف دارو - ورزش منظم - نداشتن استرس - نداشتن کار زیاد که باعث خستگی میشه و تغذیه مناسب (کم کردن چربی و قند مصنوعی و نمک تا جایی که می تونید) میشه تعداد حملات رو کم و روند بیماری رو کند کنید
درد یک پنجره را پنجره‌ها می‌فهمند
معنی کور شدن را گره‌ها می‌فهمند

سخت بالا بروی، ساده بیایی پایین
قصه‌ی تلخ مرا سرسره‌ها می‌فهمند
 تشکر شده توسط : keyhan , Man_mijangam , hamid , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2019/11/20, 07:35 PM)sms نوشته است:

سیر حمله و ناتوانی فرد بفرد متفاوت هست و قابل پیش بینی نیست
فینگو لیمود جزو داروهای خط 2 و با تاثیر بالا محسوب میشه
با مصرف دارو - ورزش منظم - نداشتن استرس - نداشتن کار زیاد که باعث خستگی میشه و تغذیه مناسب (کم کردن چربی و قند مصنوعی و نمک تا جایی که می تونید) میشه تعداد حملات رو کم و روند بیماری رو کند کنید

ممنون دوست عزیز
ای کاش دوستان دیگه هم یه نظری میدادن...
از استرس داریم میمیریم بخدا...
 تشکر شده توسط : hadisss , پریا حقیقت پور , pariya1361
دوست عزیز موضوع شما با موضوع موجود در سایت در خصوص فینگولیمد ادغام شد. 
از همینجا میتونی نظر سایر دوستان رو بخونی
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , hamid , پریا حقیقت پور , pariya1361

سلام 
انشالله همیشه سالم سر بلند باشید 
در مورد دارو تون : نظر برخی از  پزشکاها نسبت به گذشته تغییر کرده و به عنوان داروهای خط اول تجویز می کنند 
در مورد تعداد حملات که پرسیده بودید : اصلا مشخص نیست که چند حمله ممکنه داشته باشید شاید هم  حملتون همون یکی باشه 
در مورد این که چکار کنید که اصلا حمله نداشته باشید: ورزش - غذا غنی از ویتامین و مواد معدنی در روز حداقل سه وعده میوه بخورید(کم کردنه چربی-مواد قندی ساده نمک ) - کنترل وزن - دوری از استرس و نصبت به حوادث بد و خوب حساسیت تون را پایین بیاورید
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : hamid , لاله وحشی , Man_mijangam , shokolat , پریا حقیقت پور , pariya1361

یه سوال دیگه اینکه اگه خدایی نکرده حمله ای پیش بیاد این یعنی ام اس پیشرفت کرده و نوع پیشرونده شده؟؟
بعد از هر حمله دارو تغییر میکنه؟
سوال بعد اگه این دارو جواب نده حالا به هر دلیلی یا اینکه وضعیت بدتر بشه اونوقت چه دارویی باید استفاده بشه؟؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361
هر حمله ای نشون دهنده این نیست که وضعیت ام اس شما تغییر کرده باشه. 
ام اس شما الان از نوع عود کننده و فروکش کننده هست و این یعنی ممکنه در برهه ای از زمان دچار حمله بشید و بعد دوباره به حالت عادی برگردید. پس داشتن حمله به معنی تغییر نوع ام اس نیست. 
بعد از هر حمله هم لزوما دارو تغییر نمیکنه، بسته به اینکه اون دارو بتونه وضعیت ام اس را کنترل کنه یا نه دارو تغییر میکنه.
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : Man_mijangam , پریا حقیقت پور , pariya1361
(2013/12/06, 11:38 AM)عسل راد نوشته است: نه بابا به خدا کلی روحیم بهتر شده از روزی که این زیفرون لعنتی که یه شب درمیون مثل ازراعیل جلوم بودو کنار گذاشتم

کاملا موافقم من که خودم نزدیک 3 سال یا هم بیشتر  دارم از فینگولیا شرکت زهراوی استفاده میکنم که کاملا راضیم چرا ترس وقتی اومده شما را درمان کند

سلام من من حدود دوسال از این کپسول استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم. و باید بگم حدود دو ماه طول میکشه تا دارو اثر مطلوبش و بزاره .نگران نباید

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 37
  • 38
  • 39(current)
  • 40
  • 41
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال