امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا صدای سوت در سر و فس فس گوش مربوط به ام اس می باشد
من الان چشاو سرم التهاب داره چشام درد میکنه .تعادلم خیلی خوب نیست گوشم فیس ف
یس. میکنه البته گوش چپم باید چی کنم دکتر میرم فشارمو تستت میکنه دوتا تقه به ساق پام میزنه میگگه چیزیت نیست من باید چیکار کنم
 تشکر شده توسط : zenith
همچین علامتی اصلا تا امروز برای ام اس من نشنیدم
دوست عزیز به ام اس گیر نده wink2
به یه دکتر گوش و حلق و بینی مراجعه کن icon_questionicon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : احسيني , hamed2006
من از بچه های فیس بوک شنیدم که همچین علائمی دارن
و اونا هم نمیدونستن علتش ام اسه یا نه
اگه چیزی فهمیدم بهتون میگم
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : zenith , احسيني , hamed2006 , hadisss
نه درست نیست .
صدای فس فس ؟؟ ینی چه صدایی ؟!confused2confused2منم ندارم.
همون طور که سمانه گفتن به پزشک گوش و حلق و بینی مراجعه کنید ممکنه مربوط به التهاب یا عفونت گوش میانی باشه که بعضی علایمش عدم تعادل و سرگیجه و ... هست و صدای گوش هم که دارید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hamed2006
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
دو هفته ای هم هست پروپرانول.الپازورام.زانیکس وسرتالینوتخمشاهدانه مصرف میکنم میشه مال اینا باشه
 تشکر شده توسط : movahedi
من که تو سرم همه نوع صدا است فض فض و وض وض گوش هم دارم مانده فقط رایی قبرستان برم تو این سایت از این بهتر دیگه نمیشهagreement2agreement2
 تشکر شده توسط : Maz , hamed2006
منم چنین علائمی مثل صداهایی توی سر و گوش نداشتم
بارها پشت سرم درد میگرفت و دردش میزد توی گردنم
پروفن و استامینوفن و ... هم اصلا اثری نداشت تا اینکه دکتر گفت ناپروکسن فقط تسکین دهنده این نوع درده
چندین بار هم عضلات گردنم میگرفت و دردش میزد روی شونه هام
و همینجور کج می موندم که با آمپول متاکاربامول و ماساژ و دوش آبگرم و گاهی پمادهای مسکن، بعد از چند روز بهتر میشدم

ولی این اواخر اسپاسم های گردن و درد کمر طولانی مدت بود که زیاد اهمیتی بهش نمیدادم و فکر میکردم مثل همیشه است و بالاخره خوب میشه
که نهایتا اوایل امسال با سرگیجه و اختلال در دید و عدم تعادل در راه رفتن و لرزش دست و ... سریعا به پزشک مراجعه کردم که با MRI تشخیص ام اس دادند بعد بستری و کورتون و دارو و الانم ده دوازده روزه آمپول بتافرون میزنم

خودم فکر میکنم اون دردها و اسپاسم ها، خواب رفتن پاها، شب بیداریها بخاطر دروس دانشگاه و مسئولیت کار اداره و مدرسه دخترم و خونه داری و دانشگاه و چه و چه و چه ... همچنین فوت پدر نازنینم به یکباره فشار روحی و جسمی زیادی به من وارد شد و علائمی که نشون میداد رو جدی نگرفتم

تا اینکه با اختلال در بینایی و عدم تعادل در سوم فروردین امسال، سریع به پزشک مراجعه کردیم و با شروع داروها خدا رو شکر خیلی بهترم

الهی همه دوستان و عزیزانمون همیشه سلامت و سرحال باشن
icon_question
بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
 تشکر شده توسط : hamed2006
رفیق قضیه رو دنبال کن خیلی مهمه !!! بیماری منم دور از جونت از فس فس گز گز گوش چپم شروع شد ولی کسی نفهمید ام اسه! بعد ها که زد رو چشمم دکترها فهمیدن! امیدوارم چیزی باشه
 تشکر شده توسط : shaytoon , hamed2006
والا به خدا گیج و بلاتکلیفم چنند تا دکتر رفتم میگن ام اس نیست ولی من مشکوکم چون علایمشو داشتم و یسرشم دارم
رفتم با دکتره جروبحث کردم و میگم جان مادرت کورتون بده به من التهاب سروسورتم داغونم کرده میگه ضرر داره صبر کن خودش خوب میشه

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  وز وز و صدای داخل گوش رسول جاسمی 21 13,414 2018/08/04, 01:53 PM
آخرین ارسال: silent
  پرسش و پاسخ مربوط به ام اس! mohammad.ali 112 102,736 2010/07/15, 10:52 PM
آخرین ارسال: TootFarangi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست