•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟
منم دلم نمیخواد بچه داشته باشم...حالا جدا از این که بتونم نگهش دارم یا نه!اگه یه موقع حنی یک هزارم درصد بچمم مثل من بشه اون وقت من چکار کنم ؟؟؟با کدوم دردم کنار بیام؟درد خودم یا جگر گوشم؟
خودم به اندازه ی کافی درد دارم..نمیخوام یه درد دیگم اظافه کنم..من خیلی داغونم.خیلی خستم..خیلی..
 تشکر شده توسط : ساناز66
من دارم مادر میشم اصلافکرشونمیکردم که خداوند به این زودی بهم بچه بده همش میگفتم نکنه نتونم بچه دارشم ...
ولی خداخیلی زود وقتی تصمیم گرفتم بهم لطف کرد.
راستشو بگم خیلی میترسم از بعدها اینکه نتونم پسرمو بزرگش کنم اتفاقی واسم بیافته ویا اینکه پسرم هم بیماربشه همه چیزو به خداسپردم اگه قسمتم این باشه نمیتونم ازش فرار کنم چون واقعانمیدونم یه ساعت دیگه قراره چی بشه تابرسه به چندسال یاچندماه دیگه.
واینکه چون ام اس داشتم نباید طعم شیرین مادرشدن رو میچشیدم یاشوهرم که خیلی دوس داشت پدربشه بایداین ارزو روازش میگرفتم!! واقعامادرشدن بزرگترین وقشنگترین ودرعین حال بدون وصف ترین احساسیه که تاحالاداشتم مخصوصاوقتی تکوناشواحساس میکنمsad2.
امیدوارم خداوند بهم رحم کنه وکمکم کنه که پسرموخودم هردوسالم وسلامت باشیم. خدایاشکرتlove28
 تشکر شده توسط : hadisss , nilan , الهام ج , kiana , coffeedot , ساناز66
بچه دار شدن یک مسئله است بچه دوم یک مسئله دیگه.من برای بچه اول شکر خدا هیچ مشکلی ندارم اما برای دوم واقعا تردید دارم.هم سلامتی خودم هم بچهconfused2
 تشکر شده توسط : hadisss , coffeedot , ساناز66
دگتره من مجوز یه بچه داد گفت دوتا اصلا

من که بیمارستان بستری بودم یه دختره تو اتاقمون بود ۲۴ ساله چشماش نمیدید . مادرش هم ام اس داشت . پدرش هم سکته کرده بود با عصا اومد ملاقاتی . یه خواهر داشت که اون بیچارم یا به مادرش حمله دست میداد میومد همراه مادرش . به خواهرش حمله دست میداد باز میشد همراه خواهره . واقعا این بچه اووردن چه چیزی داره . چه لذتی ..... دختری که ام اس داشت که هیچ . اونیم که ام اس نداشت اعصاب و روانش داغون از بیماری مادر و خواهرش. چه زندگی شد؟ بچه دار نمیشدن دونفرو بدخت نمیکردن
 تشکر شده توسط : coffeedot , ساناز66 , foo-mo
بچه دار شدن برای فرد مبتلا به ام اس مشکلی ندارد .
فقط باید یکسال از اخرین حمله اش گذشته باشد .
همچنین توصیه میشود قبل از اقدام به بارداری داده شود و اگر پلاک فعال وجود نداشته باشد با صلاحدید پزشک بارداری بلامانع است .
سرکار خانم دکتر طیبه عباسیون
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : ساناز66
من فکر نمیکنم بچه دار شدن مشکلی داشته باشه اگه پزشک اجازه بده مشکلی نداره . بالاخره ما هم انسان هستیم هر انسانی دوست داره زندگی کنه همسر داشته باشه بچه داشته باشه این حق هر آدمیه اگه دکتر اجازه بده و مشکلی نباشه حیفه حس مادر و پدر شدن رو از خودتون بگیرین به اینی هم که خدایی نکرده بچه مبتلا به ام اس بشه و اینا هم فکر نکنین بخاطر احتمالات حس های قشنگ رو از خودمون نگیریم به نیمه ی پر لیوان نگاه کنیمlove51 همیشه امیدوار باشین همیشه به چیزای خوب فکر کنید که اتفاقای خوب زندگیتون زیاد بشه agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : coffeedot , ساناز66
من از دکتر سوال کردم که چیکار کنم .گفت یک ماه جلوتر باید فینگولید رو بزاری کنار و فقط یک ماه هم واسه بچه دار شدن وقت داری چون بیش از این نباید بدون دارو باشیconfused2
این جوری که از استرس کسی بچه دار نمیشهConfused
تازه دکتر زنان هم بم گفته شاید اصلا واسه بارداری مشکل داشته باشی چه برسه به این یک ماه که دکتر اعصاب زمان هم گزاشتهConfused
یعنی نمیشه یه مدتی دارویی جایگزین کرد که مشکلی واسه بارداری نداشته باشه؟
 تشکر شده توسط : helli , ساناز66
(2018/01/07, 08:18 PM)عسل راد نوشته است: من از دکتر سوال کردم که چیکار کنم .گفت یک ماه جلوتر باید فینگولید رو بزاری کنار و فقط یک ماه هم واسه بچه دار شدن وقت داری چون بیش از این نباید بدون دارو باشیconfused2
این جوری که از استرس کسی بچه دار نمیشهConfused
تازه دکتر زنان هم بم گفته شاید اصلا واسه بارداری مشکل داشته باشی چه برسه به این یک ماه که دکتر اعصاب زمان هم گزاشتهConfused
یعنی نمیشه یه مدتی دارویی جایگزین کرد که مشکلی واسه بارداری نداشته باشه؟
منم دارم فینگولیمد مصرف میکنم
دکترم گفت هر موقع خواستی بچه دار بشی فینگول و تا سه ماه قطع کن که کامل از بدنت دفع شه. بعد از اونم بزار بچه دار شی. حالا ممکنه آدم تا یه سال دو سال بچه دار نشه.
به نظر من بقیه اش و بذار تو شرایط تصمیم گیری کن سر خود نمیشه که دارو رو شروع کرد!
اگه زود بچه دار شدی که چه بهتر .... اگه طول کشید و خدای نکرده حمله داشتی باید بری به دکترت بگی یه فکری بکنه!!! که ایشالله این مساله پیش نیاد ... خودمم همیشه برام سواله که بقیه راه چی پیش میاد؟؟؟!!!
UndecidedUndecidedUndecided
 تشکر شده توسط : coffeedot , ساناز66 , عسل راد
سلام نگراندنباشید
من بچه دارشدم حتی نمیدونستم باردارم ی سینووکسم تزریق کردم بچه ام الان دوسال ونیمه هست بدون هیچ مشکلی
حتی بعداززایمان اینقدرخوب بودم که امپولم قطع شد..
متاسفانه الان به خاطرمشکلات واسترس حمله داشتمدودیفوزل برام شروع شد
فقط ریلکس باشیدهمه چیز حله هرناممکنی ممکنه
 تشکر شده توسط : coffeedot , ساناز66 , silent , bahareh.beh
بله منم بچه دار شدم بدون هیچ مشگلی خداراشکر
به نظر من ادم هرچی تقدیرش باشه میشه پس نمیشه بشینیم دست رودست بذاریم وخودمون را از زندگی کردن محروم کنیم باید ادم به خدا اعتماد کنه همه چی را بسپاره دست خودش .من ازش خاستم واقعا از ته دل از خدا و ائمه خواستم و روسفیدمم کردن.من الان بچم ده ماهشه بخدا اصلا فکرشم نمیکردم بتونم ولی شد یه ماه قبل بارداری دیگه امپول نزدم هنوزم نمیزنم دخترم ده ماهشه ولی عالی هستم بخدا شاید از قدم بچم هستش که خوبم.به خدا اعتماد توکل داشته باشین .اگه خالصانه مخلصانه از خدا بخاین خدا دست خالی برنمیگردونه.من بهش رسیدم که میگم.خدایا هزاران هزار بار شکر به درگاهت
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : coffeedot , bahareh.beh

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • بعدی