امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا ام اس میتونه رو خانه دار بودن تاثیر بذاره؟؟
کسی بوده که تو وقتی غیر از حمله هاش به مدت طولانی از کار خونه بیوفته و نتونه کاری انجام بده

یا بر عکسش کسی بوده که حمله داشته ولی بازم تونسته کارای خونه رو انجام بده

البته کار خونه رو فقط غذا درست کردن و جمع و جوری و لباس شستن ندونید
خونه داری خیلی وسیع تره در کل خونه داری میشه پرستاری کردن باید به فکر همه کار افراد خونه باشی
حالا گاهی جایی نشه عیب نداره ولی اگه همیشه نباشه ی کم و نامناسب باشه بقیه هم لطمه میبینن
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70
من که جامعه ی آماری بزرگی ندارم
اما میشناسم کسی که نوع ام اسش بد بوده و مدت زیادیه بیماره و وضعیت حرکتیش بد بوده با این وجود برای بچه هاش آشپزی کرده.یک بار هم موقع آبکشی برنج آب ریخته روش اما دست از آشپزیش برنداشته
الان ازش بیخبرم
شاید کسی هم اینطوری باشه که شما میگی چون هیچ دو بیمار ام اسی مثل هم نیستن
دوست عزیز باز هم میگم روحیه خوب خیلی موثره و اینکه شما میتونین یه خدمتکار بگیرین برای منزل روزی چند ساعت بیاد کمکتون.هزینش خیلی هم بالا نمیشه
شما مطالعتون رو در زمینه ی ام اس ببرین بالا و تردید نکنین
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : coffeedot
تردیدی در کار نیست پاییزان جتی یه درصد فقط محض دونستنه
ترجیح میدم ام اسو از ام اسی ها بخوام که بهم بگن تا از تو سایتا دنبالش باشم
خیلی نا امید کنندس آخه بعضیاش
 تشکر شده توسط : paeazan
آره بابا سخت نگیرین من خودم خونه کثیف باشه کلافه ام و اعصابم به هم می ریزه ولی میگم ولش کن بذار واسه وقتی که حال داشتی تا حالا کسی به خاطر کار خونه جایزه نگرفتهwink2smilingwink2smilingagreement2
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : rey123 , hyd69hyd
من خودم از اون دسته آدمایی هستم که از بهم ریختگی و ولوشو بودن خونه عصبی می شم . واسه همین هم زندگی رو سعی می کنم مرتب نگه دارم ولی خوب نظافت اساسی رو میذارم هر جند وقت به چند وقت . آشپزی کردن رو خیلی دوست دارم. ولی در کل زود خسته میشم ووقتی خسته می شم تندخو میشم. خداییش از یه ام اسی نباید توقع کرد زندگیش تو لحظه برق بزنه از تمیزی. نمی خوام توجیه کنم ولی واقعا بدنم کم میاره. خونه داری فقط شستن و رفتن نیست. باید حواست به همه چیز و افراد خانواده باشه. مخصوصا اگه بچه کوچیک داشته باشی . هر چه قدر اسباب بازیهاشو جمع می کنی بازم میارشون وسط. خلاصه در کل سخته.
کسی را دارم ..
که انقدر برایم کسی هست که
نگاهم دنبال کسی نیست
این را هزاران بار فریاد زده ام و میزنم که دیگر
کسی به چشمانم نمی آید " هرگز "
 تشکر شده توسط : paeazan , hyd69hyd , mahdie
من که فعلا شرایط خیلی خیلی سختی نداشتم تا حدودی از پس کارای خونه و بیرون بر اومدم اما نمیدونم در آینده چی ممکنه پیش بیاد ولی من خواهر هام و مامانم هستن هر وقت مشکلی پیش اومده باشه کمک حالم بودن خدا حفظشون کنه
تا توانی رفع غم از چهره ی غمناک کن
در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کنagreement2love51
خوبه پس نتیجه که همیشه باید یه سوپاپ اطمینان باشه برامون که اگه نتونستیم و حالش نبود بریم واز سوپاپ استفاده کنیم مثلا خواهرمون یا کارگر؟؟؟
icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
من کلا از کار خونه خوشم نمیاد. آشپزی رو خیلی دوست دارم به شرطی که ظرفاشو نشورم و جمع و جور بعدشو یکی دیگه بکنه. جارو برقی خیلی بدم میاد Sad ولی خدا تن سلامت بده کار خونه که هیچه خونه همسایه رو هم تمیز میکنم icon_biggrin
 تشکر شده توسط : mahdie , FBF

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثیر منطقه جغرافیایی بر ام اس farda20032020 9 5,566 2015/04/07, 04:51 AM
آخرین ارسال: farda20032020
  تاثیر ویتامینهای سفارش شده رو روند ام اس؟ shams_taban2000@yahoo.com 39 26,320 2014/06/21, 12:55 PM
آخرین ارسال: ابراهیم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان